Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 18:20:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 241379 пъти)
 
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #285 -: март 05, 2014, 20:50:18 »

ilss, както винаги съм препоръчвала Етно Зара
ето и сайта им
http://www.etno-zara.com/


Благодаря!
Някой присъствал ли е на сватба, в която при извеждането на булката, в кума и в младоженеца не е имало музика. Доста ми се струва високо заплащането на музикантите, предвид, че няма да свирят в нашия случай при кума и младоженеца, а ще имат работа за около 40 мин у нас и обмислям дали изобщо да ги има? Извеждане без музика, как ви се струва?
Активен
e_katerina
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #286 -: март 05, 2014, 22:36:49 »

Здравей ilss, на моята сватба също искаме музика само във вкъщи, наехме музикантите от етно-зара,а цената само за в булката е по различна, чудим се и за танцьори дали да не изберем и тях. Чувала съм за едно момче казва се Мишо, чувала съм много добри отзиви за него, но до 20.09.14 има доста време. Дайте ми отзиви за агенция темира, милото много ги харесва.
Активен
Yonko_Rusev
Новак
*
Пол: Мъж
Публикации: 12


www.yonkorusev.com


« Отговор #287 -: март 05, 2014, 22:44:38 »

 Ilss...снимал съм безброй сватби в които музикантите са свирили само в дома на булката smile  
Снимал съм и безброй сватби без да има музиканти  smile
Снимал съм обаче и безброй сватби в който има музиканти smile

 Смятам  се досещаш че решението е изцяло Ваше smile Каквото направите това ще е smile


Моето мнение /базирано на дъъъъългия опит който имам/ е че е най-добре хубаво да си обмислите решенията /а не само това/ в Сватбения ви Ден , защото той е Един Единствен   Wink

 На следващия ден Сватба няма да има.  Ама и на последващия пак няма да има  Wink

 Стискам ви палци   good .........и късмет от мен  !
« Последна редакция: март 05, 2014, 22:48:55 от Yonko_Rusev » Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: март 06, 2014, 10:53:03 »

Здравей ilss, на моята сватба също искаме музика само във вкъщи, наехме музикантите от етно-зара,а цената само за в булката е по различна, чудим се и за танцьори дали да не изберем и тях. Чувала съм за едно момче казва се Мишо, чувала съм много добри отзиви за него, но до 20.09.14 има доста време. Дайте ми отзиви за агенция темира, милото много ги харесва.
Здравейте Кати, опитах се да ви върна отговор на лични, но ви е пълна кутията. Моля оставете ми вашият емайл, за да ви изпратя отговора.
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #289 -: март 07, 2014, 14:17:32 »

decuto, на нашата сватба оператор беше Димитър Узунов и да ти кажа сме много доволни. Сносна цена, приятелско отношения, много разбран човек, много коректен. Бързо направи видеото и не на последно място - ние дадохме музиката за оформлението, което за мен/нас беше много важно.

Освен това отговаря бързо на мейли, вдига си телефона и като цяло е лесно да се говори с него smile
Ето страницата, че мисля има двама оператори с това име http://www.fotouzunovi.com/
Активен
ablaze
Ентусиаст
**
Публикации: 120


« Отговор #290 -: март 07, 2014, 14:23:43 »

ilss агенция Темира и Искра бяха нашия избор за сватбата ни. Като аз исках да си правим някои неща сами и те поеха само украсата на ресторанта и колата. За Искра мога да кажа само хубави неща и няма смисъл да запълвам поста със суперлативи. Ако те интересува нещо конкретно пиши ми на лично.

Цените са много добри, комуникацията е на ниво, приятелско отношение и най-важното - знаеш, че нещата ще са навреме и на мястото им smile

Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #291 -: март 08, 2014, 18:24:10 »

Момичета, откъде мога да си закупя празни бутилки за ракията която ще внасяме в ресторанта?
Мн ми е трудно да открия?
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #292 -: март 08, 2014, 18:56:29 »

decuto, на нашата сватба оператор беше Димитър Узунов и да ти кажа сме много доволни. Сносна цена, приятелско отношения, много разбран човек, много коректен. Бързо направи видеото и не на последно място - ние дадохме музиката за оформлението, което за мен/нас беше много важно.

Освен това отговаря бързо на мейли, вдига си телефона и като цяло е лесно да се говори с него smile
Ето страницата, че мисля има двама оператори с това име http://www.fotouzunovi.com/
Аз познавам Узунов (снимаше бала ни, като завършвах гимназия =) ) Позднавам и жена му , страхотни хора са и добри професионалисти!  girl_wink
Активен
rafaeLa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 700


шматка по свой си начин


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: март 08, 2014, 22:43:19 »

Момичета, откъде мога да си закупя празни бутилки за ракията която ще внасяме в ресторанта?
Мн ми е трудно да открия?
в метро преди години имаше такива, другото, което ми хрумва е от магазин за домашни потреби
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: март 09, 2014, 09:14:15 »

Във Винпром  има бутилки, продават няколко вида,  на много достъпни цени са. Входа на магазина им е точно след Лидъл срещу Колодрума. Има бели и зелени.  Успех! smile
Активен
Сватбена агенция Ваняя СТИЛ
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147


www.vanya-style.com


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: март 09, 2014, 17:24:50 »

Момичета, откъде мога да си закупя празни бутилки за ракията която ще внасяме в ресторанта?
Мн ми е трудно да открия?
Здравейте, в стъкларски завод Пловдив , има бутилки на цена 0.70 със тапа 0.20.
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: март 09, 2014, 19:39:51 »

Момичета в Стара Загора са на по-достъпни цени от 0.50 -0.70лв са в комплект с пластмасови тапи, цената зависи от модела на бутилките.
Активен
cvete88
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13



« Отговор #297 -: март 10, 2014, 09:21:50 »

Здравейте,
относно бутилките за ракия...ние не купувахме. От ресторанта ни дадоха много, така че преди да купите питайте ресторанта който сте избрали дали не си ги събират.  smile
Активен
gery_
Новак
*
Публикации: 14



« Отговор #298 -: март 11, 2014, 17:28:13 »

Здравейте,

И аз се записвам към бъдещите булки в Стара Загора.  smile
Не съм от града, но полвинката ми е и решихме сватбата да е там.
Като цяло живеем в София и се опитваме да организираме повечето неща от разстояние.
Запазихме Арт комплекс Стара Загора за 30.08.2014, с Ди джей Иво Чуков и Жеко Иванов, а фото + видео ще са от Тимпас. Искахме тържеството да е на открито, за това беседките в градината ми се струват много удчани като вариант (стига да не е лошо времето).
В момента ме притеснява следното нещо: във всеки град има наредба за забрана на шума на открито след 11 часа и след това е позволена само фонова музика. Управителя на Арт ни каза, че при сватби обръщат колоните към парк Аязмото, но това не гарантира, че няма да има оплаквания от живущите в региона. Относно подаването на молба към Общината за удължаването на тази наредба, нашия Ди джей сподели от опита си, че дори и да имаме разрешението на Общината, полицаите казват че то важи едва ли не само за присъствието на вън, а не за силната музика  sad
Моля ако някоя от вас е имала такава сватба или и предстои, да сподели как може да се справим с този проблем. Не ми се иска тържеството да приключи в 11 -11:30 часа  nea
Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: март 11, 2014, 18:00:07 »

Здравей gery_, от дългогодишния си опит бих казала, че варианта на беседките не е най-правилния избор. Да, наистина ще има граждани от съседните блокове, които ще извикат полиция, защото шума им пречи. Това, което ние правим е да съветваме нашите клиенти, сватбата да е на басейна. Там е малко по-далеч от жилищните блоковете и наистина колоните се обръщат към Аязмото. Сватбите, които сме парвили през годините на басейна са били едни от най-щурите сватби, приключващи към 3-4 часа, без да се намаля музиката. Тази година имаме същия случай, двойката си беше запазила беседките, но след като им казахме как стоят нещата решиха сватбата да е около басейна. Успех!
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines