Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 03, 2024, 01:56:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на adi4ko – 07.09.2013  (Прочетена 70052 пъти)
 
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 07, 2013, 10:51:34 »

О, определено, то това ние идеята за снимкте  good

За след църквата определено ще е по-красиво, ама ако закъснееем, ще трябва да го разкарваме човека с тея гълъби до ритуалната и да го караме там да чака girl_haha
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 07, 2013, 10:56:43 »

То един час в църквата не е ли много? Ще ти се схванат краката и ръцете  blush.  Защото стоиш в едно място, а ръцете от свеща ще ти капнат, аз толкова бях концентрирана да не ми капне восък върху роклята, на всички снимки от църквата съм изтрещяла в лицето  tease
Ми много е, ама на брат ми беше толкова, и аз бях пощуряла там, краката ме бяха заболяли а и нали бях шаферка insane Той попа ни е познат на семейството и не го претупа брат ми както другите. Предполагам, че и на мен ще е така. priest Ще е добре и да не заспя там, доката трае "процедурата" biggrin Но ме притеснява, че ще закъснееем за ритуалната и няма да има време за фотосесии и гълъби, затова се чудя много. Не ми се ще някаква лелка от гражданското да ми кудкудяка на сватбата Xixixi
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #77 -: август 07, 2013, 11:26:22 »

Ами след като ви е познат, според мен му кажете да не протаква много венчавката, освен ако не държите да е дълга, но според мен много ще се изморите, а и без това сватбеният ден е доста дълъг и изтощителен и го казвам това при все, че нашето подписване беше в отделен ден  huhhuh.gif
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 07, 2013, 12:56:36 »

Той държи да си изнесе целия ритуал, както си му е редът pardon
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #79 -: август 07, 2013, 13:17:11 »

ох милата, аз като знам колко ми беше трудно 20 минути направо не знам, най-добре е да си обуеш ниски обувки за църквата че няма да си усещаш краката
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 07, 2013, 13:32:24 »

 good Добре че предвидливо си купих ниски обувки . То под тази голяма рокля нищо няма да се вижда така или иначе, затова реших да съм си с ниско и удобно girl_wink Аз се чудя гостите как ще издържат толкова време Hmmm

Във вторник съм на пробна прическа Makeup Ама какъв номер ми врътна фризьорката, ще я убия направо. Разбрахме се за прическата горе-долу и че след 29.07 ще й звънна за пробна, че беше отпуска тя. Звъня й вчера и тя ми вика "Отиди в салона, тя колежката Лили ще те направи, че тази седмица всичко ми е заето, а от другата пак съм в отпуска" ANGRY Много се ядосах, защото се бяхме разбрали тя да си ми я прави, освен това каза, че такава е правила и друг път! И сега от къде да я знам тази какво ще свърши. Ама каза, че само за да съм била спокойна да ми мине една пробна, да придобия представа, като се върнела от отпуска, и тя щяла да ми направи една ако искам GROAN Е как да й обясня, че за какво ми е сега един човек да ме прави, после друг, и накрая не се знае какво ще излезе crazy
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 07, 2013, 14:28:26 »

good Добре че предвидливо си купих ниски обувки . То под тази голяма рокля нищо няма да се вижда така или иначе, затова реших да съм си с ниско и удобно girl_wink Аз се чудя гостите как ще издържат толкова време Hmmm

Във вторник съм на пробна прическа Makeup Ама какъв номер ми врътна фризьорката, ще я убия направо. Разбрахме се за прическата горе-долу и че след 29.07 ще й звънна за пробна, че беше отпуска тя. Звъня й вчера и тя ми вика "Отиди в салона, тя колежката Лили ще те направи, че тази седмица всичко ми е заето, а от другата пак съм в отпуска" ANGRY Много се ядосах, защото се бяхме разбрали тя да си ми я прави, освен това каза, че такава е правила и друг път! И сега от къде да я знам тази какво ще свърши. Ама каза, че само за да съм била спокойна да ми мине една пробна, да придобия представа, като се върнела от отпуска, и тя щяла да ми направи една ако искам GROAN Е как да й обясня, че за какво ми е сега един човек да ме прави, после друг, и накрая не се знае какво ще излезе crazy

хмм, това ми се струва много несериозно! Защо не звъннеш на Слав - той прави и грим и коса? smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 07, 2013, 14:34:57 »

хмм, това ми се струва много несериозно! Защо не звъннеш на Слав - той прави и грим и коса? smile
Може би аз не съм много в час с нещата, но кой е Слав? blush

А ето това ми е прическата, ама без голямото бижу, ще съм с тиара


* 1.jpg (53.99 KB, 480x720 - видяно 210 пъти.)
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 07, 2013, 16:25:57 »

Може би аз не съм много в час с нещата, но кой е Слав? blush

А ето това ми е прическата, ама без голямото бижу, ще съм с тиара
Слав е гримьор/фризьор с много добри отзиви от булките. smile

Прическата е супер!
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: август 08, 2013, 08:25:48 »

Слав е гримьор/фризьор с много добри отзиви от булките. smile

Прическата е супер!
Мерси give_rose Ако дадеш някакви координати, ще съм ти много благодарна  give_rose Явно не съм се интересувала много, но това е защото си бях решила да съм при моята фризьорка, пък и знам, че попринцип добре си работи жената, а даже и ще дойде до вкъщи да не се разкарвам и то без допълнително заплащане. Но някак си за пореден път се убеждавам, че по-евтиното излиза по-скъпо доста често pardon
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: август 08, 2013, 09:10:46 »

Ади, честита темичка и от мен, с малко закъснение ама то с тия подраняващи теми нямам как smile
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: август 08, 2013, 12:05:39 »

Благодаряя, добре дошла give_rose
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 13, 2013, 08:58:26 »

И аз да направя един отчет, че не съм се обаждала отдавна blush Ходих до сватбена къща "Мънисто" и си взех тиара от розови естествени перли и съм много доволна, защото е същата като бижутата ми Girl_hide Поръчах вчера и етикети за сватбената ракия, и те са много хубави, с едни ретро червени розички по краищата. Поръчах сватбения букет, който ще е от червени мини рози и гипсофила, а на дръжката с дантела danceg Поръчах и гривни за шаферките и бутониера, които са пак с червена роза и бяла гипсофила и съм много доволна  Girl_hide

Днес ще разпечатам имената за тейбълките и започвам да ги лепя.
 
Току-що ми пристигнаха бижутата за кумата-много са красиви Girl_hide Избрах тези по-нежните, както ме посъветвахте.

Кавото мога, ще снимам тези дни, без букета.  pardon

А днес съм на пробна прическа и много се вълнувам, даже съм си приготвила всичко от сега, въпреки че съм довечера - имам си допълнително коса на клипс за повечко обем, тиарата и воала biggrin


Също днес в обедната почивка отивам за халките да ги взема danceg
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: август 13, 2013, 09:02:39 »

Браво, Ади! Много работа си свършила  Bravo

Да разказваш как е минала пробната прическа Wink
Активен
adi4ko
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 944


07.09.2013 г.


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: август 13, 2013, 12:20:33 »

Взех халките. Естествено са ги сбъркали - бялото злато и обикновеното са разделени по средата с едно улейче, което трябваше да е бяло, а е златно. Плюс това двете части все пак трябваше да са контрастни и от лъскаво златно, а те са матирани и почти не се различават. Иначе на мен ми харесва модела, ама бебси каза да ходя да ги върна. А изработката е 2 седмици  girl_impossible успях да го устискам до довечера да ги види първо...просто не можеше нещо да не се обърка отново sad
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines