Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 15, 2024, 07:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на шегата - 01.04.-07.04  (Прочетена 48366 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: април 04, 2013, 18:32:59 »

Момичета миналата година наистина говорихме да бъде във Варна срещата националната.За съжаление на мен ще ми е невъзможно да направя организация но мога да помагам и да дойда с бебешорите живот и здраве.Тези дни ще ви пусна една тема да видим желаещите.Ние във Варна сме доста голяма форумска група както се видя на предната среща.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: април 04, 2013, 20:18:02 »

Супер Гери! Ще бъде страхотно просто да можем да се видим. А за организацията на събитието- има достатъчно хора от Варна, наистина . smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: април 05, 2013, 07:44:04 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34796.new.html#new
Ето я темата за обсъждане.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #138 -: април 05, 2013, 08:16:54 »

Добро утро. Днес е петък - края на работната седмица smile Минавам само на бързо да ви поздравя и да ви пожелая приятен и усмихнат петъчен ден.
« Последна редакция: април 05, 2013, 08:20:54 от Миши » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: април 05, 2013, 08:40:38 »

добър ден, аз се вдъхнових от темата за морето, макар и далеч. от миналата година имам страхотни спомени, дори гадния път на връщане, съм взела да го забравям! danceg

Една картина smile


И един интересен сайт и статийка, за интересуващите се от популярна психология:
http://www.verto-bg.com/lichna-evoluciya/deklaraciya-za-samouvazhenie/
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #140 -: април 05, 2013, 09:05:34 »

Привет от отново мрачен Пловдив! Петък е, да се усмихнем Wink
emmmmmy, хвърлих бръз поглед на сайта. Според мен, трябва да се забрани за всички овни, щото ние по принцип сме най- най, че и по-  blum в собствените си очи. Ще вземем още повече да се наперим и няма да ни траете.
Много пролетна и хубава е картината....Само да нямаше кокошки. Ще покакат целия двор, пък и мирише bad Хич не ставам за селски живот, пък обичам пресни яйца. Преди много години, моя съученичка ми подари в знак на благодарност жива кокошка. Трябваше да я заколим, но я оставихме в двора, даже и направихме курник. Така кокошката Станка стана гражданка и подлуди съседите с куткудякане и миризми, но доживя дълбока старост и почина от естествена смърт.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: април 05, 2013, 09:07:58 »

Знам ви овните аз  blum
Аз пък така обичам кокошки, навремето баба ми на вилата гледаше 2-3, галех ги като котки, а те мижаха с очички. Много сладки.
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #142 -: април 05, 2013, 09:23:08 »

Хаха Еми, и баба ми имаше кокошки, само две си спомням в един период на лозето, а аз умирах от страх от тях, то не беше пищене и реване да не ходим на лозето с наще, защото ме беше страх от кокошките, а сестра ми (по-малка от мен), ми се присмиваше как можело да ме е страх от пиленца, а те не бяха пиленца а грамаднии кокошки пискливи :-))).
Свекърва твоята зодия мн добре съм с нея запозната, бъдещия ми съпруг е горд представител, то толкова рогато същество като него не съм виждала, но пък и тази амбициозност до лудост ви е голям предимство!
И като се събере един водолей с един овен става оле мале, постоянни опити от негова страна да ме приземи от облаците и от моя да го взема с мен в облаците :-))) heart
« Последна редакция: април 05, 2013, 09:28:26 от Мрявка » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #143 -: април 05, 2013, 12:32:53 »

Здравейте днес и от мен !
май май днес не сте много словоохотливи , почти не сте писали ! Я да ви поканя на едно пролетно, ароматно, следобедно кафе :


Първо, благодаря на всички за съветите относно напълняването ! Ще продължавам да търся вариант и ще ви държа в течение ако взема че напълнея малко smile
Второ веднага ще прескоча в темата за обсъждания за сбирка във Варна ! Също бих могла да помогна с каквото мога !
Трето , по темата за обувките - тези които е показала Kiwi са направо страхотни ! А обувките на Ботичели и на мен много ми харесват ! Не се сещам да ми се е случвало да вляза в магазина и да не се влюбя в някой чифт сладурски обувки ! ratatui , честити обувчици ! Дано да си ги носиш с голямо удоволствие !
Я днес да ви питам какво е мнението ви за българските сериали ? Кои гледате ( или сте гледали ) , кои харесвате , ще гледате ли "Фамилията" , абе изобщо какво мислите за българските сериали ?
Аз до скоро гледах само " Столичани в повече " , но съвсем скоро полудях направо по " Седем часа разлика " ... Веднага си изтеглих и трите сезона и сън не спах докато не ги изгледах .. покрай домакинската работа , детето , излизанията и другите задължения , ми отне общо 6 дни да изгледам и трите сезона .. Можете предполагам да си представите колко съм спала изобщо хаха Сега мисля да гледам Фамилията за да си запълня времето докато излезе 4-ти сезон на "седем часа разлика "
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #144 -: април 05, 2013, 12:56:41 »

Добър ден лейдис give_rose

Мъниче обожавам лалета....и кафе biggrin Без захар е, нали? biggrin
Относно сериали - БГ не харесвам, ама виж Бягство от затвора го изгледах за отрицателно време всичките му сезони blum
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #145 -: април 05, 2013, 13:05:51 »

Лалетата и аз много ги харесвам ! Колкото до кафето - преди няколко дни обсъдихме на кого му е слабост тази тонизираща напитка ! smile А иначе моето кафе винаги е без захар , без значение точно какво е кафето !!!  good
Това бягство от затвора като че ли напук не го гледах и не искам да го гледам ! сигурно ще съжалявам ако хвана да гледам някоя и друга серия и ще искам да го изгледам целия , но някак си не ме грабва този филм .. аз между другото така с години упорствах че не искам да гледам "Властелина на пръстените " , смятах че е голяма тъпня .. после ми се наложи да гледам първата част и толкова ми хареса , че веднага изтеглих и изгледах и другите две !!! smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: април 05, 2013, 15:05:32 »

Здравейте и от мен, прекрасни smile
Днес е петък, но мен е два дена преди края на отпуската и чак ми е криво.
Но пък днес "системата каза Да" и успях да си подам да ми издадат свидетелството за семейно положение от София и няма да се ходи до родния ми град в делничен ден за това smile

Да кажа и аз за БГ сериалите. Стъклен дом си го пусках за фох докато си пишех дипломната и така успях да изгледам три сезона, ама последния поне засега не съм.
Столичани в повече ми е много интересен, но са ми казвали, че ми е интересен защото гледам по 3-4 серии наведнъж, иначе и той бил станал по-скучен.
Под прикритие ми беше много интересен първия сезон, но втория много взеха да прекаляват с насилието според мен и него съм го зарязала. И Седем часа разлика си има насилие според мен .
Сега гледам Революция Z. За сега ми е интересно.
Сестра ми гледа Дървото на живота, ама много е бавно.

Хайде стига толкова smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: април 05, 2013, 15:12:31 »

Аз гледам дървото на живота по тиви7 и съм съм се навила да гледам и Недадените, по канал 1. Хвърлях поглед понякога на Пъклен дом angry , Столичани в повече, но не ме увличат да ги следя вярно. Само етажна собственост и дървото на живота ме впечатляват цялостно.
навила съм се че ще си купувам неонови жълти обувки и неонова чанта, полудяла съм от 3 месеца, ама да видим кога ще е. аз ботичели не им харесвам качеството, на вид са си добри. Като качество харесвам Мегияс. smile
Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #148 -: април 05, 2013, 15:19:32 »

pandapanda , предните сезони на Столичаните наистина бяха много по-добри .. последния сезон много ми се разми нещо ... почва да ми доскучава наистина ! Вече не го очаквам с нетърпение, но си го гледам де ! Знае ли човек , може да ме изненада после като стане пак интересен ! Етажна собственост не ме грабна .. на няколко пъти си го пускам да гледам , но като цяло нещо не ми допада напълно smile Това под прикритие нещо ме дразни много .. Прекалено ми е мафиотско .. В " Седем часа разлика" има загадка, има и романтика, има хиляда неизвестни , които те карат да прехвърляш хиляди варианти за продължение на сюжета в главата си докато дойде следващата серия , но това си е мое мнение ! smile
emmmmmy , мнооого те подкрепям за неоновите обувки и чанта ! аз също много ги харесвам и бих си взела ! Като дойде лятото ще му мисля ! smile  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #149 -: април 05, 2013, 15:21:37 »

Етажна собственост и Дървото на живота ги изпуснах, но ще намеря време да ги изгледам. От другите, изброени тук, все още следя Столичани в повече и редовно се хиля като луда. Останалите ги започнах, но след няколко серии, вкл. Къде е Маги? ги зарязах.
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines