Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 13, 2024, 09:47:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ГАБРОВО  (Прочетена 86822 пъти)
 
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: юни 24, 2009, 08:53:32 »

Здравей Таня. Не не е един и същ DJ. Двама различни Дани са.  smile
Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: юни 24, 2009, 08:55:09 »

Ах. а имаш ли някаква информация за този които е от Карина.
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: юни 24, 2009, 09:13:19 »

Както писах съм присъствала на сватба организирана от Карина. DJ-я и момичето са семейство и правят всичко сами по организацията. Добър е като DJ пуска всякаква музика, но разбира се това си е до предварителна уговорка с него. Доколкото ми е известно беше DJ в Залата.Иначе правят ритуала по посрещане на младото семейство, има игри, правят и заря, според мен се получи много добре тогава. От познати присъствали на няколко техни сватби знам, че всичко правят по еднакъв начин. Нещо като заучен сценарии.
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #93 -: юни 24, 2009, 14:34:57 »

Tanq, здравей. Доколкото разбирам и на теб тепърва ти предстои сватба. Моят съвет е да обиколиш сватбените салони / агенции / в града, а те са само четири. Ако не знаеш всичките в последствие ще ти ги напиша. Аз поне така направих и след това реших на коя Агенция да се доверя. А и цените са с драстични разлики. Във форума пишат момичета на които вече са минали сватбите или пък предстоят и естествено е да хвалят това което те са избрали. Това обаче не означава че и на теб ще ти хареса. Например колкото и да е добър един DJ това не означава че ще ти направи хубаво тържество, защото сватбата не е дискотека. А и аз заложих на това че за една сватба задължително трябва да има и водеща. Успех в организацията.
Активен
MELISA
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #94 -: юни 24, 2009, 16:07:09 »

Лично аз не съм съгласна защото преди сватбата взех от познати дискове със заснети сватби и на Станислава Харачерева и на Роси- гледах ги и после видях как го направи диджея.Сватбите се правят по реда на ритуалите които се извършват а те са едни и същи.Това са ритуали които трябва да се направят и всичко става еднакво.Важно е през другото време между ритуалите и след тях как ще протече сватбата,а за водещата е излишна набутвация защото наемаш още един човек.Предлагам ти да вземеш от познати заснети сватби с водеща и само с диджей и ще се увериш сама че няма разлика и не си заслужава да даваш поне още 150-200 лв отделно за водеща и без това тя само води ритуалите а през другото време диджея пуска музика.
« Последна редакция: юни 24, 2009, 16:16:18 от MELISA » Активен
tanq_nikolaeva
Новак
*
Публикации: 14


Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: юни 24, 2009, 18:47:13 »

Благодаря ви за мнението!
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: юни 25, 2009, 08:12:46 »

Лично аз не съм съгласна защото преди сватбата взех от познати дискове със заснети сватби и на Станислава Харачерева и на Роси- гледах ги и после видях как го направи диджея.Сватбите се правят по реда на ритуалите които се извършват а те са едни и същи.Това са ритуали които трябва да се направят и всичко става еднакво.Важно е през другото време между ритуалите и след тях как ще протече сватбата,а за водещата е излишна набутвация защото наемаш още един човек.Предлагам ти да вземеш от познати заснети сватби с водеща и само с диджей и ще се увериш сама че няма разлика и не си заслужава да даваш поне още 150-200 лв отделно за водеща и без това тя само води ритуалите а през другото време диджея пуска музика.

Аз съм на точно обратното мнение, не мога да си представя сватба без водеща, още повече, че не само води ритуалите, а и поддържа обстановката през цялата сватба. Роси води нашата сватба повече от 8 часа, като цената през 2007 г. беше за нея и диджея и 220 лева, върви в пакет,  не се плаща отделно. Гледах сватби само с диджей изобщо не ми харесаха, но всичко е въпрос на гледна точка, аз изказвам моята
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: юни 25, 2009, 08:24:43 »

Всеки има своите предпочитания. Ние например искахме Роси за нашата сватба, на за съжаление вече беше заета, когато резервирахме DJ. Но честно казано никога не сме държали да имаме водещ. За нас е важно да бъде весело и всички да се забавляваме максимално.
Но ако можеш да вземеш дискове от агенциите с техни сватби ще бъде най-добре.
Таня, писах ти на лични - дали си получила съобщението, тъй като ми дава някаква грешка?
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #98 -: юни 25, 2009, 09:39:39 »

А каква е в момента цената само за DJ например на Дани Врани или на DJ от Карина нали някои булки споделиха че ще ползват техните услуги, защото и за моята сватба цената е за цялото озвучаване - водеща и DJ не се плаща поотделно за двамата ?
Активен
Nocturnal_dove
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 129



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: юни 25, 2009, 11:55:16 »

За DJ Дани Врани платихме 220лв ... за Харачерева цената беше 350лв... мисля че за Кацарска също беше 350лв... Има една диджейка която взима 150лв но не ви я препоръчвам...няма да казвам имена и тн. ако някои иска подробности на лични...
Както казах вече ние сме много доволни от Дани...започна с ритуалите...захрабни ни свекървището,чупихме пита, дигахме наздравица и тн...всичко си мина по редът си...Беше ни подготвил едни балони с обещания и на нас ни стана много приятно (знам че го е правил и на други сватби)...цяла вечер не спря с поздравите...вади перуки и шапки...слага ги на младоженеца...кара го да пее караоке ( а тои неможе) като излезят снимките ще сложа да видите мъжо как се цъкли  funnytooth ...Много добре се справи Дани ..даже бакшиш му дадохме...и всички го харесоха... НООО въпрос на вкус е ... на някоя от вас може да не ви допадне как се справя той...аз го хваля защото на нас лично много ни допадна, но различни хора смне все пак ...различни интереси... Само ще ви посъветвам да събирате мнения от всякъде и да не взимате прибързани решения...защото ние бяхме резервирали една госпожа за диджей...която седмица преди сватбата се оказа че ни е забравила ... и шяла да ходи на море направооо beating beating Много бяхме притеснени ...слава богу намерихме Дани и по добре се получи...
Това за сега от мен..отивам да си вземам снимките от фотото... дано довечера да имам време да сложа в сватбения албум да видите..че утре заминаваме за Пловдив...
Бай за сега от мен... Лек и спорен ден на всички мацки...  give_rose
Активен
mimata90
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #100 -: юни 25, 2009, 12:54:47 »

Здравей, Nocturnal_dove благодаря ти че си толкова отзивчива и смятам, че си много коректна, защото не оплюяваш никого както прочетох в други изказвания. Няма нищо лошо, че всеки харесва това което е избрал, което обаче не означава че трябва да злослови срещу останалите които работят в този бранш.
Активен
silence_d1
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #101 -: юни 25, 2009, 13:37:12 »

Не е много трудно да се сетиш, коя dj-ка не става.Тя в Габрово е една
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #102 -: юни 25, 2009, 14:35:05 »

здравей момичета много сте се активизирали.Пред страшна дилема сме с бъдещият ми съпруг-не можем да решим къде да е сватбата-във В.Търново или в Габрово.Ако слушаме хората откъдето е момата от там е родата-значи в В.Търново.Но ресторанта който искахме -Етър-е зает.Можете ли да ми помогнете с информация за ресторантите тук-направо ще откача tease
Активен
Janinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: юни 25, 2009, 15:06:52 »

Здравей chochka. За съжаление в Габрово разнообразие от ресторанти няма много. Но все пак по-известните: Балкан (в хотел Балкан), Хемус (или Златна сватба, който се намира срещу театъра), Страноприемницата. Също така се сещам и за ресторанти на Боженци или Фенерите на Кметовци.
Ние резервирахме ресторанта в новия комплекс в квартал Гачевци - Ресторант Синкевица.
А относно DJ и цени ние платихме за Дани Врани 230 лева. За Кацарска или Харачерева цената беше 400 лева.
Активен
chochka
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #104 -: юни 25, 2009, 15:23:17 »

Благодаря ти Janinka.Как вървят цените на кувертите в Габрово?Във В.Търново са между 28-29 лвдо към 35-36 лв-нормално.Е можеш и по-скъп да си направиш но това е най-масово.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines