Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 02:17:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на bubeto_bu - 04.07.09 г.  (Прочетена 22420 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« -: юни 07, 2009, 15:47:25 »

Айде Бубе, дойде и твоят ред вече за темичка.
Искрено ти пожелавам да я напълниш с много разкази около подготовката на предстоящото събитие и с много, ама много снимки smile
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юни 08, 2009, 11:17:39 »

Бубе честита темичка от мен.
Чакаме информацияза всичко, което си свършила или не си по сватбеното приготовление. И стискам палци Good luck
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 09, 2009, 13:53:24 »

 give_rose Леле момичета как ме изненадахте!!!  blush Ровя си аз и какво да видя  danceg ИМАМ СИ ТЕМА!

Благодаря!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юни 09, 2009, 14:02:25 »

Хей, "адаш", честита темичка!
Весела и спокойна подготовка ти желая и прекрасна сватба на финала  give_rose
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 09, 2009, 14:43:59 »

Започвам да разказвам за всичко с подробности. writer

Значиии, рокля си имам - от една наша съфорумка (купих й я)  Offtopic  междудругото така се запалих по форума....заради роклята, ама като я видях иии  1tongue ТЯ е. Е ... да, побрах се в нея, но ми беше къса и прецених, че ще я удължа и го направих.
С обувките обаче, забих драма cray  тези които си купих (преди месец - два ...непомня кога) като ги пробвах тази неделя, за 20мин., когато от жегата краката ми се бяха понадули....толкова ми стискаха, че ми идваше да :SUICIDE:Сега търся нови...без туй се самонавивах, че правя компромис с тях... и не са ми много булченски, ама за равни обувки неможе много да се желае...но просто това преля чашата - станаха ми пришчици (при положение, че съм ги разтъпквала 4-5 пъти в нас с чорап) crazy спирам с обувките, че ...
Чантата е нещото назаем.
Костюма на младоженеца е почти готов с риза и вратовръзка. Купихме му и обувки и колан, и чорапи pardon - той е лесен
Толкова за нас, продължавам с дребосъчестите, но важни неща
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 09, 2009, 15:51:31 »

 ;)благодаря, "адаш"!

Сватбата ни е в София и ще е около 130 човека. Мен ще ме взимат от хотел, защото не ми харесва интериора на панелката (изчегъртаните и олюпени входчета...да ми стоят в албума.. няма нужда), а и бабите по балконите не ги понасям... blush .Направих си резервация в "Мег Хотел Лозенец" - интериора е страхотен и ще стане супер фотосесия. Ритуалната е "Студентска", за там украсата на чашите, шампанското и възглавничката за хаките са готови.


* колаж с моите неща.jpg (75.55 KB, 512x425 - видяно 337 пъти.)
« Последна редакция: юни 09, 2009, 16:26:58 от bubeto_bu » Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юни 09, 2009, 17:10:52 »

За църквата, ще сме в Семинарията, бокала е ок, трябва само да украся бутилката с вино.Готови са и 20бр. от късметите...ще измайсторя още.

За ресторанта, в неделя направих номерцата за масите, но още не съм ги качила pardon.Украсата там ще бъде пиафлори с цветя за масите и балони (самият ресторант е много цветен), покривките са същия цвят (папая) каквато е и темата на сватбата girl_wink.Етикетите за бутилките са напечатани, трябва да се изрежат и залепят. Подаръците за гостите ще са снимки - по-точно колаж от 2е снимки от предсватбената ни фотосесия с благодарствен текст.Дизайна вече е готов, трябва само да ги изкопираме.
 girl_impossible 100% пропускам нещо, но за сега туй... Girl_sing
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юни 10, 2009, 07:22:35 »

аз чак сега забелязвам темата. crazy даже сме на една дата  yahoo. пожелавам ти успешно завършване на подготовката и незабравими емоции на сватбата.
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 10, 2009, 08:15:22 »

Честита тема, bubeto_bu!
Спорна подготовка на финала!  give_rose
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 10, 2009, 10:37:47 »

http://snimka.bg/album.php?album_id=353968

тук съм показала по стъпки как изработвам всички джиджавки pardon
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юни 10, 2009, 11:24:32 »

Ама голяма си майсторка!
Поздравления  Bravo Bravo Bravo Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 10, 2009, 12:05:13 »

 funnytooth ми старая се, то за това съм на тоя хал....не давам на никой да ми прави нищо и всичко аз - дори букета и цветята за ресторанта и колата аз ще си ги правя crazy

Много благодаря все пак give_rose, друго си е като те похвалят.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 10, 2009, 12:27:37 »

Oh my ... всичко ти е перфектно направено. аз съм с две леви ръце, ужас. ти какво работиш ако не е тайна, защото изглежда си професионалист give_rose
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 10, 2009, 13:42:52 »

 funnytooth laugh работя във фирма за системи за сигурност, сейфове, охранителна техника и такива работи.... Учила съм рисуване и съм завършила фотография pardon явно е от там...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 10, 2009, 14:13:24 »

funnytooth laugh работя във фирма за системи за сигурност, сейфове, охранителна техника и такива работи.... Учила съм рисуване и съм завършила фотография pardon явно е от там...
да явно е от там, но ако не беше казала и само беше споменала за охранителната техника направо щях да припадна. funnytooth sarcastic
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 10, 2009, 14:43:07 »

 Добре се посмяхме  tease А сега да се похваля, че си взех колие и гривна, остават ми само обеците - бяха ги продали nea
Сложила съм ги в галерията.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 12, 2009, 12:39:34 »

Днес е ползотворен ден за мен  Yes Отметнах два големи проблема:
-  обувките: купих още 1 чифт (много по-подходящи от първите), а първите ги дадох на обущар да ги разширят
-  имам си вече 3 реда екстеншън коса yahoo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 12, 2009, 13:14:43 »

 Bravo Bravo Bravo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 12, 2009, 13:31:46 »

честито и за двете неща. give_rose
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 12, 2009, 13:38:28 »

Ох, много ви благодаря 10x Направо камък ми падна от сърцето...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 12, 2009, 16:07:44 »

Бубе честито мила за косичката и за обувчиците!И аз нямам търпение да додйе другия месец и да си сложа моята коса. yahoo
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 16, 2009, 09:17:01 »

Бубе, как върви подготовката? Напредваш ли?
Я кажи, сетих се, че беше споменала, че ти ще си правиш букетите - от къде ще купуваш цветята?
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 16, 2009, 09:54:21 »

Бубе, аз чак сега ти видях темата blush. Много ми харесаха дреболийките, които си направила, чакам да видя и още blum. Надникнах да видя и колието и гривната, толкова са нежни! Успех с подготовката, но така като гледам ти се справяш страхотно!
Активен
*trinity*
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 450



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 16, 2009, 21:56:36 »

  Бубе честита темичка и от мене! give_rose И ти пожелавам успех с подготовката  good
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 16, 2009, 22:18:39 »

 shok Как и аз не съм ти видяла темичката, а колко съм се захласвала по красотите, които си показвала!
Повече от прекрасно е всичко, наистина!!!
Пожелавам ти успешно завършване на цялата подготовка, спокойствие(това го пожелавам на всички искрено, защото на мен ми липсва такова нещо), много усмивки и един вълшебен сватбен ден, който да е начало на приказката ви!
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 17, 2009, 08:51:46 »

 insane благодаря за пожеланията и подкрепата  heart Аз напоследък съм прекалено спокойна ... даже се чудя на себе си. Вчера ходих да си взема обеците (бях ги поръчала в ателие Мис Мери) и мацката ме пита дали ще ги хареса булката...Аз й казвам, че аз съм булката и ми харесват много, нямам забележка..... и тя  Oh my ... не е възможно, много си спокойна ... Та явно е затишие пред буря pardon
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 17, 2009, 08:55:37 »

Бубе, как върви подготовката? Напредваш ли?
Я кажи, сетих се, че беше споменала, че ти ще си правиш букетите - от къде ще купуваш цветята?

Мисля да ходя, много рано сутрин, до цветната борса на ул."Симеон" и пазара Димитър Петков. Там продават и на едро.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 18, 2009, 14:39:44 »

Честита темичка Бубе, с нетърпение чакам да видя снимки и от твоята сватба, успех  girl_wink
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 19, 2009, 13:25:00 »

 god за прекрасната изработка на дреболийките. Просто си се справила страхотно. Честита темичка и от мен ( съжалявам, че чак сега я виждам)
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 25, 2009, 09:13:56 »

 И така да докладвам, че от толкова задачки като съм яхнала witch та не ми остава време да пиша. Утре ми е последния работен ден. Избрали сме меню за ресторанта, медицинските са готови, списъка с гостите ... намалява nea и все още ги редим по масите, колата за младоженците  yahoo е осигурена - БМВ 5, тоалетите на кумовете са на лице Bravo ... много са сладки, пристигна /от Канада/ и подаръкът ни от тях - фотоапарат danceg...........
Ох, незнам още какво, но със сигурност забравям нещо crazy
Това е за сега от мен!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 03, 2009, 09:35:37 »

Бубе, желая ти прекрасен, слънчев и много много весел ден утре! Много танци, само положителни емоции и още повече любов от тук нататък! heart weddingday Party time
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 03, 2009, 11:08:38 »

Бубе, пожелавам ти весел ден утре, много слънце и малко сянка, за да станат по-хубави снимките Wink, и много усмивки и щастие. И успех с букетите, смея да твърдя, че всякакви задачи в самия ден са много амбициозно решение, което само буди възхищение в мен. И вярвам, че ще си прекрасна smile
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 03, 2009, 13:11:58 »

Пожелавам ви мнооооооого веселие и усмивки през утрешния ден.
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 04, 2009, 08:50:02 »

                                            Честита сватба bubeto_bu
На този хубав сватбен ден приветствам Ви от все сърце и нека тази вълшебна любов, която Ви свързва, да е вечна! give_rose
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 04, 2009, 12:04:21 »

                                                     wedding      Честито!
Мило семейство пожелавам ви много радостни мигове изпълнени с любов и разбирателство!
                                                          nazdrave Party time


* wedding5.jpg (41.2 KB, 480x360 - видяно 330 пъти.)
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 04, 2009, 12:20:37 »

ГОРЧИВОООООООООООООО
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 04, 2009, 14:05:33 »

Честито на младоженците!Желая ви много щастие,любов и безкрайно красиви моменти заедно.Обичайте се и бъдете винаги опора един за друг! give_rose give_rose give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 04, 2009, 19:17:19 »

Честита сватба!!!

Любовта и животът са една приказка с общо начало и преплетени пътища, защото любовта е която дарява живот! Любовта не е само миг от вечността, тя е безгранична и вечна.
Когато пътищата се преплитат, когато искате да задържите мига завинаги, подарете си семейство създадено с Любов.


Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 05, 2009, 09:30:27 »

Честита сватба!!!! Бъдете щастливи и влюбени, подкрепяйте се и вървете винаги рамо до рамо напред!!!
Активен
krisssy
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 694


Мога да ти обещая утрото,но не мога да върна вчера


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 05, 2009, 19:59:35 »

Честито на новото семейство,обичайте се и се дръжте винаги един за друг!
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 06, 2009, 12:31:20 »

ЧЕСТИТО МЛАДО СЕМЕЙСТВО!!!Пожелавам ви много щастие и попътен вятър!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 06, 2009, 13:42:24 »

Честито мило семейство!
Пожелавам ви любовта, разбирателството и взаимността никога да не напускат вашия дом!
Нека той бъде озарен от радост, а скоро от весел детски смях!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 06, 2009, 19:30:41 »

 give_rose Честитоооооооооо, пожелавам ви много любов, щастие и късмет. Гочиво!!!!!
Активен
princessdiki
Гост
« Отговор #43 -: юли 06, 2009, 22:45:38 »

Честито и от мен! Да сте живи и здрави, много любов и много щастие ви пожелавам ! Чакаме да разказваш smile .
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 07, 2009, 11:37:02 »

ЧЕСТИТОООО!
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ! wedding
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 07, 2009, 15:02:07 »

Честито!  weddingday
Активен
ASIA7777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #46 -: юли 08, 2009, 18:14:46 »

Здравей bubeto_bu  честито и от мен .Аз искам да попитам за ресторанта   отзиви и мнения защото с милото сме се спряли на него. Благодаря предварително . give_rose Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 10, 2009, 08:43:41 »

 любов заедно Благодаря на всички за хубавите пожелания!!!

Обещавам днес да седна и да напиша подробно как, какво и защо.... с две думи всичко преди, по време и след сватбата ни. Има много и хубави, но и кофти моменти....( особено с ресторанта - ASIA7777  nea ако искате да си съсипете вечерта идете там, просто там ни развалиха цялата сватба, а Катя се изложи безобразно.... Mad girl ) По късно целия разказ, снимки още нямам само 4 - 5, но  очаквам скоро Yes
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 16, 2009, 11:01:40 »

Бубе разкошни снимки  Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 16, 2009, 11:20:43 »

 Bravo Bravo Bravo Страхотни снимки!
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юли 18, 2009, 09:33:26 »

 shok ама аз още не съм качила снимки от сватбата, щото не бях на работа, а и са над 2000 и трябва да подбера... pardon а тези са от предсватбената фотосесия, която беше началото на май...
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 18, 2009, 11:45:13 »

Започвам:
   На 27.06 (съботата преди сватбата) беше ергенското парти. Мъжете са се забавлявали  *db*не човешки pleasantry , докато аз с една приятелка донаправихме късметите. А моминското парти беше на 02.07.(четвъртъка), защото любимата ни братовчедка на Наско трябваше да пристигне от Канада и докато ние копунясвахме мъжете лепиха етикетите по бутилките....Един съвет... правете си партитата е един ден  nea иначе става малко кофти...
  .....Аз си бях взела отпуска седмицата преди сватбата, за да мога да си свърша всичката работа  crazy която не беше никак малко (добре, че си бях съставила списък по дни). За жалост  cray на 29.06. почина на майка ми приятеля (нашите са разведени) и се започна едно ходене по мъките... Мама въобще неможа да се зарадва на празника ни cray .
  Системното недоспиване цялата седмица преди сватбата (ставахме 2 пъти в 5ч.сутринта да ходим за цветя до цветната борса... а си лягахме към 3 - 4ч. - щото неможехме да се наговорим с гостите от Канада  girl_impossible ) си каза своето. На сватбата и двамата с мъжа ми се бяхме превили... така ни боляха кръстовете и гърбовете, че едвам стояхме на крака SUICIDE .... но няма начин!!!
Аз си смених хотела, от който трябваше да ме вземат, защото като отидох да го видя  Oh my ... и се оказа, че му дострояват някакво помещение точно от пред... Та както и да е , успях да се уредя да ме вземат от хотел "Вега", наех големия овален апартамент, който беше невероятен Girl_hide .... приказка.
  В петъка преди сватбата всичко беше уговорено. Балоните с хелий бяха поръчани, а другите (400 бр.) баха надути и закарани ( Love girl от прекрасния ми мъж) в ресторанта. Алкохола беше закаран да се изстуди, цветята за масите бяха направени предния ден (от мен) и бяха също в ресторанта. Бях начертала карта с точното разпределение и подредба на масите  в ресторанта, както и местата на гостите, колко голям да е дансинга (защото ресторанта е леко тесен заради разкопките в него). Последно уточних бройката с управителката Катя, както преповторихме всичко по менюто, сервирането, подредбата.... как да изглежда нашата маса ... ВСИЧКОО!
Само едно неможахме да се разберем с нея, да няма друга сватба преди нашата.... crazy и естествено имаше, за това неможахме да направим украсата предварително, а трябваше в деня, 1ч. преди да започне нашето тържество (уговорения час за начало беше 18.30ч.)
   ...Та заплеснах се ... в петък на обяд имахме разкрасителни процедури MANICURE (маникюр, педикюр...) всичко беше ок. Вечерта с кумата успяхме да се доберем до хотела (където спахме двете) едвам в 11.30ч. и започваме да разтоварваме багажа, аз си вадя роклята от колата .... и тя изведнъж: ауууу забравих си роклята funnytooth sarcastic - хайде обратно да я вземем  drive , а и на двете ни се затваряха очите. Най-сетне към 01ч. вече бяхме в леглото  Sleep , а аз целия  ден нищо не ядох, защото ми се  bad - от напрежение и от моминската вечер secret . И като се започна едно въртене на тази спалня... хич не можах да спя nea една топка в корема и това е!!! Ставах 1000 пъти ... на сутринта Слави (фризьор и гримьор) трябваше да дойде в 9.30ч., а ние да спим поне до 8.30ч., но кокуряците (аз и кумата) Blush в 8ч. вече бяхме изкъпани и чакаме...


 writer Край на 1ва част, че стана доста дълго focus
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 18, 2009, 13:11:46 »

Денят  Сватбаааа
хотела
  Слави дойде на време и ни започна... аз определено се бях шашнала shock, но той само ни разсмиваше и бъзикаше (много готин човек, а за кадърността му  hi Bravo), справи се безупречно - нито прическата, нито грима ми мръднаха целия ден и цалата нощ!
  Към 12 - 12.30ч. дойдоха мама, баба, вуйчо, сестра ми с "нейния мъж" и една моя приятелка, а малко по-късно баща ми с другата баба.
Помогнаха ми да се облека и наредиха всичко по масите, залепих табела БУЛКА на вратата.... А си имахме "Троянски кон" и постоянно ни казваха до къде са стигнали младоженеца и кума и изведнъж: близо са , Scare ИДВАААТ и като ги видях от прозореца....  RUN цялата се разтреперих. Ходих напред - назад, като муха без глава.... не съм предполагала, че е такова напрежение... star Голямо бутане и пазарене на 1-та врата.... едно наддаване... а после и на втората.....
И Насето като нахълта, толкова бързаше, че тръгна да ме целува през булото laugh Излизаме от спалнята и  shok ....егати колко много хора ... беше пълно. Приятелката на кума (кумовете ни не са двойка и си имат половинки) като ме видя и се разплака l_bye_girl...много мило беше...Закичих родителите, снимки.... туй - онуй и стана време да да тръгваме.

ритуалната

В 16ч. ни беше подписването, а залата беше на няма и 3мин. от хотела - на една и съща улица. Излизайки от хотела, понеже нямаше оркестер и хора, имахме моторист  moto (който си беше махнал ауспоха) и издаваше едни звуци  kezz, които на моменти едвам се търпяха. Той ни ескортира, караше пред нашата кола през цялото време, а отгоре на всичко беше украсил мотора с един венец (от неговата сватба миналата година) и балони. За мотора много се зарадвахме god ,защото мъж ми е моторист, а и беше изненада!!!(Аз естествено знаех)  blum В ритуалната зала всичко мина добре, настъпих го както трябва  blush ... водещата говори малко повечко, от колкото трябваше  heat ... и ми бяха наляли доста шампанско - едвам го изпих  crazy. Приехме поздравите, получих хиляди невероятни цветя... и мъжа ми (с болния кръст) ме понесе на ръце  danceg Така е, трябват жертви за жената!!!  Wink Кумата хвърли късметите... и хората се изпотрепаха да ги събират  funnytooth Голям смях падна.

църквата

В 17ч. трябваше да сме в църквата на Семинарията... голямо криене падна в двора, даже ме накараха да си затворя очите  Girl_hide.... много булки, много нещо... Ритуала беше страхотен, много ми хареса, а попа priest... един усмихнат, всичко обяснява.......... беше страхотно Bravo Двама ученика пееха през цялото време  Bravo Препоръчвам с две ръце църквата на тези, които се чудят коя да изберат!
После направихме фотосесия  photograph, която трябваше да удължим, защото в 18ч. сватбарите от предната сватба в ресторанта, още не си бяха тръгнали и тропкаха хорца (почнаха ядовете angry) Таман вече се бях успокоила и хайде пак.... crazy.

До тук сватбата ни беше идеална за мен и Наско, и двамата до този момент  бяхме щастливи и доволни от всичко weddingday

 Offtopic В понеделник ще доразкажа за черната част от нашия празник - ресторанта...

 blush извинявам се, че токова на дълго го разказвам... pardon
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 18, 2009, 13:26:46 »

браво, бубе! :bravo:толкова много емоции....
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 20, 2009, 16:34:26 »

Та продължавам  writer

ресторанта

Най-черният рестортант за нас, се казва "Преслав" и се намира на бул."М.Луиза" 47, собственик и управител е Екатерина Андреева, нов ресторант с много приятен интериор. Катя - управител с дългогодишен опит, много добра репотация, а и имахме препоръки за нея (... много точна и че подхожда към всяка сватба все едно е нейна, с идей ,отношение ... nea). От януари до сватбата аз бях спокойна относно ресторанта, така ни беше омаяла, всичко звучеше супер, а и го бяхме предъвкали....на кой би му дошло на ума, че може да се получи ПЪЛЕН ПРОВАЛ  crazy По принцип си мислех за координатор, но решихме, че ще е обидно за Катя, че й нямаме доверие (все пак професионалист с нейното положение) - отчитам го като огромна грешка GROAN

1. Влязохме 1.30ч.по-късно от определения час. Гостите ни стоят и чакат 1ч. на улицата shok - това е недупостимо ... да накараш 100 човека да висят... bqsnasym При положение, че Катя ни обеща и увери, че обедната сватба ще продължи максимум да 17ч. и ние няма за какво да се безпокоим tuktuk А в крайна сметка се беше опитала да обяснява на сестра ми и на свекито, че нашата сватба била от 19.30ч. - което пък съвсем ме уби  SUICIDE , а ние от януари сме го уговорили и по този час сме записали и ритуалната и църквата (и естествено е напечатано на поканите ни).... и е повторено безброй пъти!!!

2. Заставаме ние отпред и "моите очи" вътре (сестра ми и една приятелка) ми казват, че масата ни е ситуирана на средата на дансинга, който без туй е малък... nea При положение, че съм си направила точна скица и съм я дала, и го обсъдихме лично с Катя най-малко 6 пъти къде и как трябва да е масата, за да се получи най-компактно... Все едно съм говорила със стената lacnl8

3. Влизаме и какво заварвам  scare2 : всичкото вино бяло (от ресторанта) и червено (наше, домашно - специална селекция) отворено при положение, че тя ни предложи всички бутилки да са затворени , като на всяка маса има х1а от вид и като гостите пожелаят да бъдат отваряни. На нас ни прозвуча много логично, защото не е сезона на червеното вино и да се отворят (съсъпят, ако не се консумира) всички бутилки няма смисъл, а и че не е пълнено бялото вино (след като го плащаме на 18лв./бутилката)     ДА ама НЕ

4. Сядаме ние и започвам да си овкусявам салатата (поръчали сме Овчарска - 400гр.) ...бъркам, бъркам  mind а няма нито шунка, нито гъбки, нито кашкавал .... просто една Шопска салата с яйце  ANGRY Направо полудях!!! Ние ходим там, предварително да избираме меню, ядохме от всичко, платихме сметка от 160лв. и за какво.... те да си правят каквото си искат  beating !!! А за грамажа на салатката....я имаше 250гр., я не. Хиляда оправдания и нито едно задоволително, персонала бил виновен  pardon ... дрън-дрън.
Насето горкия беше през 15мин. при Катя, отзад в кухнята hysteric

5. Предястието беше ОК (единственото нещо без проблем), за сметка на основното. 20% от гостите (и от 2те роди, а и от приятелите) се оплакаха, че пържолите им са били развалени  bad ... понеже порцията включваше  х 3бр. пилешки пържолки (бон филе) с прошуто - 2бр. са били ок, а третата - развалена .... явно са имали застояли от др. сватба и са ги омешали с нашите Oh my ....
Е на една сватба, колкото и да е тъпо поне храната трябва да е на ниво.
Егати си и срамът badgirl
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 20, 2009, 16:35:08 »


6. Персоналът беше под всякаква критика (ако са 1 - 2 маси обслужването е уау, чак ти става неудобно, толкова грижовни), а сега все едно си в друг ресторант. Нито отсервираха свободните чинии, пълни пепелници, масите преливат - салфетки и боклуци, топли напитки и на втория час свърши леда....та пратихме свекър ми да вземе от Шел........ след като стигнахме до там АЗ - булката, да си почиствам масата и да гоня сервитьорчето и да му тикам по ръцете свободни чинии и бутилки и ползвани салфетки (защото беше егати и задуха с  pleasantry работещите  pleasantry климатици, та хората си бършеха челата). А иначе приказките и обещанията за персонала бяха, как момчетата взимат много добри пари и си вършат работата без никакъв проблем ... нямало нужда ние да дадем някой лев , за да сме сигурни, че ще си вършат работата както трябва...

7. Безалкохолните - бройката хора за която платихме беше 107 възрастни и 6 деца (естествено всички поканени недойдоха). Бяхме предвидили  х 4бр. (125мл. кола, фанта, спрайт) + 1 мин. вода (125мл.) на човек pardon Това значи 428 безалкохолни продукти на кола... На другия ден разбираме, че на гостите по едно време е казано, че безалкохони няма! Били свършили tuktuk и се предлагат Капи сокчета (125мл. само вишна и някакво друго) по 5лв./ бройката Oh my ...  Ха, обяснете ми сега за какво иде реч ?!? При положение, че ние като оправяхме сметката (в края на сватбата) Катя ни казва, че са останали 40бр. безалкохолни hysteric

8. Всички гости руптаеха, че храната (основното) е дошло много късно - изпитани кръчмарски номера beating. Цял ден тичане и вечерята да дойде в 11.30ч. Уморихме гостите от глад! badgirl

9. Тортата.... да не говорим.... бях обяснила 1000 пъти и всичко беше записано пред мен за изисквания и уговорки, че искам на една помощна маса да се постави тортата (когато му дойде времето) на средата на дансинга, за да има видимост рязане - мазане pardon ... и след това без да я местят, сервитьорите да я нарежат и слагат в чинии, а ние лично да я поднасяме на гостите (жест на благодарност). Така хем щеше да се реже пред нас (няма предпоставка за липси), хем личното отношение и уважение към гостите ни. ..... Е, наложи се да се разправям ANGRY на средата на ресторанта със сервитьорчетата и тепърва да обяснявам, какво трябва да се случи. При което накрая в очите на гостите, ние сме сервирали тортата, защото  сервитьорите са били много смотани и не са можели сами .... нямам думи направо Плачещо момиче
Отделно имаше още ситуации... но просто смятам, че ви стана ясно...
Едно ренуме, ниво........препоръки - ОГРОМЕН ПРОВАЛ - съжалихме 1 000 000 пъти, че избрахме там.... NO
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 20, 2009, 16:45:25 »

Важното е, че гостите се веселиха и неразбраха какво става, а ние и нашите родители се изнервихме зверски pardon.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 20, 2009, 18:02:52 »

много съжалявам че така са ви развалили празника. за нещастие като чета твоите приключения се сещам и за нашите. ресторанта не беше на ниво и изобщо украсата не беше това за което бяхме говорили с управителката/става въпрос за ресторант "джия бийч" в пловдив/. имаше и други гафове, но най-важното беше че гостите се забавляваха и останаха доволни въпреки всичките нерви които ние и родителите изхабихме. затова си повтарям че няма смисъл да се ядосвам pardon. не се ядосвай и ти. give_rose
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 20, 2009, 18:33:27 »

Билянче, много е кофти това, което разказваш. Хубавото е, че споделяш за да не се излъже още някоя двойка да прави сватба там. А най-хубавото е, че въпреки тези недоразумения сте си направили веселото и сте изкарали страхотно. С годините лошото ще се забрави.
ПС Доколкото мога да видя от малката снимка си била много красива. Хайде пусни и още снимкииииииииии
Активен
ASIA7777
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #59 -: юли 20, 2009, 19:46:24 »

Здравейте момичета
Незнам какво да си мисля-на очите си ли да вярвам или на bubeto_by. O_OНашата сватба ще бъде на 31.10в същият ресторант.Чаках с нетърпение коментара ти и си мислех какво би могло да се е случило че да бъдеш толкова негативна.За мой късмет на 19.07.бяхме във въпросния ресторант на сватба-колеги на милото ми.Не мога да кажа колко човека но салона беше пълен/това ме навежда на мисълта за евентуалното подреждане на масите/.Сватбата беше на обяд и салона беше супер.Украсата беше нестандартна поне според мен/правена от агенция"Шейла"/.Имаше малка суматоха при настаняването-незнам защо.Относно менюто не мога да кажа нищо лошо.Храната беше топла и вкусна.За сервитьорите-незнам колко са били но всичко на нашата маса беше о.к.Аз се спрях на този ресторант защото приятелка на майка ми правила сватба през април/нямала никакви забележки/ и най-вече защото е нов и нестандартен.
Сега вече имам нужда от мненията на всички ви защото незнам какво да правя.Да кажа на милото за мнението ти като съм почти сигурна че няма да ми повярва след този як купон на който бяхме.Най-съм впечатлена от фолклорната програма/имаше даже кукери/ и певците които бяха поканили.
Мисля че ще ме разберете -в каква дилема съм.Много съжалявам за сватбата ти cray ако наистина всичко това се е случило.Аз ще продължавам да следя мненията във форума и да пиша какво съм решила.
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #60 -: юли 20, 2009, 21:47:58 »

Asia7777, може би, за да избегнете това хабене на нерви, е добра идея да си вземте координатор - някой оправен, който ще си предложи "нервите", вместо вие да се ядосвяте с разните неуредици, които неизбежно съпътстват всяко голямо събиране на хора. Макар че, от неуредици до неуредици има голяма разлика.

bubeto_bu, ужасно съжалявам за сватбата ти! sad Дано успееш да се успокоиш и да отсееш хубавите спомени, а лошите да забравиш! Моят възлюбен всеки ден ме предупреждава (като порядъчен песимист), че може да се разочаровам и от сватбата да не излезе това, което искам. Може и да има право!
Активен
Invisible
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 702


На мама тигърчето


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 20, 2009, 22:18:16 »

Мило Бубенце първо и тук да ти кажа Честито! Желая ви с Наско да бъдете безкрайно щастливи, да остареете заедно и да се радвате на пълна къща с деца и внуци! Обичайте се, уважавайте се и нека в семейството ви винаги цар мир и хармония! Целувам те  give_rose безкрайно съжалявам че не можахме да дойдем  cray  а за случките в ресторанта, какво да кажа просто нямам думи...но в крайна сметка важното е че хората са се забавлявали и вие сте щастливи, тези неща да са ви кахърите!
Снимките са уникални!!! Нямам търпение да се видим  kiss2 girl_in_love
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 22, 2009, 09:13:40 »

Еми, благодаря ти, моло give_rose! Аз също много съжелявам, че неможахте да дойдете. Като изкопираме снимките ще се разберем да се видим... и да нацелуваш бебе Крис.

 Offtopic А относно публикациите на 2е от съфорумките  crazy мисля, че са поставени агенти за безплатна реклама на въпросния ресторант. Това естествено си го побликувам в моята тема, мястото за моето мнение и мисли pardon. Който иска да ми вярва, никой не задължавам ... просто съм споделила преживяното resent та нали за това именно е форума.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 28, 2009, 12:12:49 »

Честито на младото семейство  give_rose бъдете много влюбени и се обичайте безкрайно. Били сте прекрасни, а булката  Girl_hide
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 30, 2009, 11:08:36 »

Благодаря ти, fiamaa give_rose , много мило Flower
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: август 19, 2009, 13:16:53 »

След голяма борба с над 2500 снимки, мога да се похваля, че след месец и половина съм ГОТОВА С АЛБУМА НИ yahoo
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: август 19, 2009, 13:45:30 »

ех, че хубава сватба. булката и малдоженеца са неотразими  yahoo. Всичко е просто вълшебно  give_rose Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: август 19, 2009, 13:53:08 »

Благодаря ти bergeria give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 19, 2009, 15:55:14 »

Бубе страхотна булка сииии. Много нежна. Нека любовта ви не спира да гори  heart heart heart
Сестричката ти е много елегантна само да подчертая.
А вие с младоженеца сте толкова стилни. Поздравления, това което ми хареса също /не само това разбира се/ е цвета на вратовръзката му. Много нежен цвят.
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 19, 2009, 16:14:51 »

Благодаря ти, ani_4ka_p.
Вратовръзката е този цвят, защото в бродерията на роклята ми има същия, а по принцип ризата е екрю - уж като роклята, но е по-светла  girl_wink. Целта беше ние с мъж ми да сме в една гама, а кумовете хем да се вписват в нашта, хем да са си "комплект" - неговата вратовръзка (фигурките) да са като колана на роклята на кумата.... и още куп други щуротии, които ми се въртят в главата pardon

Аз хвърлям по едно око и на твоята тема  good,

п.с. честито за подиса give_rose
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: август 19, 2009, 16:49:10 »

Благодаря ти Бубе  give_rose Не остава при нас, а така се притеснявам. Wink
Наистина си личи че всичко при вас е правено с много вкус.
Още веднъж ви пожелавам много много любов и здраве! give_rose heart
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 19, 2009, 18:52:48 »

Бубенце мила,какво да кажа,страхотни снимки Girl_hide,направо сте приказни,толкова стилно е всичко и така добре съчетано,поздравления. @}->--С голямо удоволствие разгледах всяка една снимка.
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 20, 2009, 07:46:09 »

много готини снимки. личи си че фотографа е добър, ама и вие сте супер. явно е било голямо парти. а това с разцепването на букета на три части е уникално хрумване Bravo
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: август 20, 2009, 11:57:35 »

 girl_in_love благодаря, момичета. Идеята за букета я откраднах от тук (форума)  pardon
Активен
noname
Любопитен
*
Публикации: 26



« Отговор #74 -: септември 25, 2009, 14:26:23 »

Здрасти Бубе, страхотни снимки! направо ти завиждам, и на мен ми се приисква да се омъжа yahoo
Пожелавам ви много съвместно щастие! give_rose
Активен
Страници: 1 2 3 ... 5 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines