Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 16, 2024, 10:54:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 301   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли  (Прочетена 1562798 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #3555 -: септември 14, 2007, 16:38:28 »

Това е добра идея мила благода ря ти. :DANCE:ще го предложа на милото да се пременим със сватбените тоалети и да да импровизираме. DANCE
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3556 -: септември 14, 2007, 16:41:49 »

давайте смело!И после едно сватбено пътешествие да скрепите връзката DANCE laugh DANCE
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3557 -: септември 14, 2007, 18:28:03 »

Момичета, много съм нещастна!Пробата  мина ужасно!Бюстието не беше вталено..както трябва..нагоре трябваше да е затворено, а то беше направено с извивка и на всичко отгоре ми викаха!Просто нямам думи!Отвратителни жени.На милото майка му не знаеше къде  есалона и питала в съседен магазин, понеже те са на втория етаж и те и казали че не ги знаят.Представете си как се понасят със съседите си.Цялата треперя.не съм си представяла такова отношение.Роклята е 700 лв..и отвратителна.Представям си ако беше за 300 как щяха да я направят.Като ми взеха мерки преди две седмици..окей..от тогава съм свалила по 3 см в талия и ханш и сега бюстието тясно!Как става тая работа.И те ми викат аааа ама ти стига си отслабвала!Не мога да си намеря място от яд!На всичко отгоре днес имам имен ден и на тръгване ми викат хубава вечер и весело прекарване.Какво весело..аз ми идва да рева,рева...и си рева!Отвратително отношение..отивам в черния списък да пиша за салона...В сряда щяла да е във вида в който я искам.ако не..горя с двеста лева капаро и заминавам за Асеновград.Така реших..

 Забарвих да добавя...обаждам се вчера да попитам всичко нормално ли е и дали ще ходя в събота на проба понеже съм на работа и тя ми се развика по телефона- Аз нали ти казах че ще те викаме в събота!Какво само ми звъниш?...Просто нямам коментар за този разговор..После мама им се обади защото аз не исках да говоря с тях..и днес отиваме и тя пак ми крещи.Не стига че модела променили ами ми и викат..Ох не мога да се успокоя изобщо!

Клео, мила дано я направят иначе няма да преживея още веднъж шока да ми взимат мерки другаде и пак да има риск да не стане sad
« Последна редакция: септември 21, 2007, 15:01:51 от Teo » Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3558 -: септември 14, 2007, 18:35:27 »

мила първо честити празник give_rose
не се притеснявай аз съм убедена че нещата ще се оправят @}->--знам какво е да не видиш на пробата това което очакваш а и съм попадала на груби шивачки продавачки и каквито там се наричат и са ми ясни beating Oh my ... това което си преживяла е ужасно наистина и си в правото си да си ядосана good опитай се да се поуспокоиш за сега виж какво ще стане в сряда и тогава на момента ще решиш ако наистина нещата са така отчайващи тогава и аз мисля че ще е най-добре да идеш до Асеновград Wink поне ще ти направят там роклята по-бързо и мисля че ще си много по-доволна!успех мила и стискам палчета Wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3559 -: септември 14, 2007, 18:41:07 »

Крисси миличка това което ти се е случило е направо отвратително  girl_impossible girl_impossible Ужас не мога да повярвам- как може така да се отнасят с клиентите, при положение че и роклите им са много скъпи  Mad girl Направо не ми го побира ума- за 700лв. такава красота трябва да ти спретнат че свят да ти се завива от радост като я погледнеш  Girl_hide Миличка ако следващият път не ти хареса как са направили роклята си взимай нещата и тръгвай по други магазини или наистина направо в Асеновград- където съм сигурна че ще си намериш прекрасна рокля!!!!
Действай смело и изобщо не оставяй тези хора да ти вгорчават живота а си гледай спокойствието, то тези не заслужават да се ядосваш заради тях  give_rose give_rose give_rose
Честит имен ден мила и весело изкарване give_rose give_rose
« Последна редакция: септември 14, 2007, 18:44:09 от veselyshko » Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #3560 -: септември 14, 2007, 18:52:27 »

Олеле миличка много съжалявам, че е минало толкова зле пробата. Надявам се до сряда да я оправят и наистина да стане мечтаната рокля, ако ли не им се давай тормози ги до последно, за да стане както трябва, кажи им, че ако се наложи такава антиреклама ще им направиш и дори по цял ден ще стоиш отпред и ще казваш на клиентите да бягат от там, защото само искат пари, а нищо не правят. Можеш да им кажеш, че ако накрая роклята не е както трябва, са длъжни дори да ти върнат капарото, защото не по твоя вина си отказала роклята, а заради неизпълнението им и си готова дори да ги съдиш. Ако ли не друго, то поне ще ги стреснеш малко. Така че на следващата проба се наежи малко и по-бойно  Yes, а ако имаш някоя нахакана роднина, дето е цапната в устата и не се дава лесно непременно я взимай - на нея нищо няма да и кажат, а на теб нали си младичка и какво ти викат ти си млада не разбираш нали.  Спокойно, отстоявай си позицията и ще стане роклята както трябва.

Честит имен ден  give_rose kiss2 надявам се да се успокоиш и наистина си изкараш приятно тази вечер  Wink  
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #3561 -: септември 14, 2007, 19:15:14 »

Мила Крисси, Честит имен ден!!!
Желая ти най-карасивата рокля и великолепна сватба  smile
Хич да не ти пука за някакви си там лелки  blum
Помни, че ти си клиентът и, че ВИНАГИ ИМАШ ПРАВО!!! Сложи ги на място за да ти играят по свирката иначе...  beating Стакива хора трябва да им се напомня, че са там на работа, ч не че светът им е в краката, иначе ако си добричка с дяволите - ти се качват на главата!!!
Обясни им как няма да препоръчаш магазина на приятелките си и как ще поговориш със управителя(собственика) и те ще станат по-ниски от тревата!
Успех!!! Не се разтройвай заради хора, които не щастливи, защото не работят с желание!  girl_in_love
Активен
secret_box
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #3562 -: септември 14, 2007, 20:31:09 »

Крисси, честит имен ден! give_rose give_rose give_rose
Не си разваляй празника с тези наистина адски нагли същества.
Къде си шиеш роклята?
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3563 -: септември 15, 2007, 09:22:49 »

Момичета много ви благодаря за милите думи smile Надявам се да я оправят до сряда, ако ли не в четвъртък съм в Асеновград.Шият я в салон Принцес в Пловдив до Военна болница.По принцип имат магазини и в Благоевград и Бургас.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #3564 -: септември 15, 2007, 18:12:04 »

Криси честит имен ден  give_rose Това което ти се е случило е направо ужасно  diablo Дано всичко се оправи на следващата проба  good Ще стискаме палци мила и ще чакаме да разказваш !
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #3565 -: септември 15, 2007, 21:35:28 »

Мила Крисис толкова ми е гадно,че така са постъпили с теб,а аз нямах търпение да се похвалиш!Тия хора ти скапват цялото настроение за сватбения ден!Дано всичко да е наред,но ако не е просто бягай по-далеч и дано следващите да са по-добри професионалисти! give_rose
Активен
Кашарел
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38


Щастливка


« Отговор #3566 -: септември 16, 2007, 12:51:31 »

Отново ви благодаря от цялото си сърце че ми давате сили да продължа напред air_kiss Дано в сряда всичко са оправили..аз за звсеки случай ще кажа на шефа какво е станало и че в четвъртък може да ме няма и ще търся друга рокля.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3567 -: септември 18, 2007, 10:05:56 »

крисси чакаме утре да се похвалиш!!Стискаме палци!!!!!! good
И аз мога вече да се похваля, че след като отказах с триста мъки първата рокля в петък, вчера си поръчах новата,която се надявам вече да стане така както аз съм си мечтала!Бяха получила прекраснала нежна дантела, с която си представям колко хубава трябва да стане роклята!Казаха ми, че евентуално края на тази или началото на следващата седмица ще ме извикат за първа проба!!!!!!!!!Много се надявам!Молете се за мен сладурки!Ще видим каква ще стане накрая, че не остана.... pardon
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #3568 -: септември 18, 2007, 10:52:08 »

Браво  Bravo Тъкмо щях да те питам аз какво стана сега с роклята, но ти ме изпревари Wink Ще стане миличка ще видиш че вече всичко ще е наред и това ще е твочта рокля  give_rose
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #3569 -: септември 18, 2007, 10:53:20 »

аз днес минах до магазина да питам аджеба какво става но нищо Еконт не били я докарали hysteric hysteric :hysteric:вече се изострих
Активен
Страници: 1 ... 236 237 [238] 239 240 ... 301   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines