Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 08:39:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 153524 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #285 -: февруари 09, 2017, 09:51:55 »

Мари ето новото парче на Графа :

https://www.youtube.com/watch?v=zuCY-_BGEAk

Тази на Миро много е популярна ама мен не трогва нещо

https://www.youtube.com/watch?v=E1Q1J0jBuK8
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #286 -: февруари 09, 2017, 09:52:54 »

Бутро... Булче, и аз се включвам в списъка с подозиращи  girl_wink

Със 31 имаме такива "игри на кукли", че не е за разказване. Ама пък както една роднина казва, ако не си ходила с бебе на рамо до тоалетната, значи още нищо не си видяла от майчинството.
С Анито ще се нагодим ние, ама трябва да изчете мовек първите 20% от книгата докато напипа интрига. Определено сега ми върви по-лесно, в гимназията като я пробвах за пръв път явно не съм била дорасла още.

Нюансите не са ми интересни и на мен. Като знам, че са писани от средностатистическа английска домакиня не очаквам художествена стойност.
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #287 -: февруари 09, 2017, 09:55:22 »

Булче, тъй, тъй, драми да искаш. Така ами, малко да се стреснат дамите, че не е всичко розово blum

Розово е.  heart  blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 09, 2017, 09:59:15 »

Нюансите са с художествена стойност = 0, но аз съм по-скоро от симпатизантите на книгата, определено ме развлича. Филмът не ми хареса, но бих гледала и 2-рия, няма да го пропускам сега, захванала съм се  pardon Макар, че 2-рата книга ми беше по-скоро безинтересна  huhhuh.gif

Песента на Миро не ми харесва  nea nea

Киви, чета "със тридесет и едно.. ", после викам, това е съкратеното на Змей1 хахаха  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: февруари 09, 2017, 10:03:53 »

Тони, ще ме  накараш да си загубя времето с тия сивотии, нюанси и тн  tease


аз съм на вълна гавра със себе си  по тази тема
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #290 -: февруари 09, 2017, 10:09:12 »

Аз пък чух за друго събитие - на 2 март в Арена Армеец - балканска музика с изпълнители, оркестри.... Само за там ще съм обаче. И без това коремът ми вече видимо сам хвърля гюбеци danceg Няма нужда аз да се моря.
Гледах интервю на оркестъра, който е свирил в много известни сръбски филми. Подметнаха нещо и за Зона Замфирова 2, та ще търся и за него информация.
Булче, air_kiss
Аз също обичам да чета от хартия. Разкази мога он-лайн. Тухлите майка ми ги прави на книги. Имам една камара домашно печатани и подвързани. В Хеликон на центъра мога да откарам няколко часа. Много ми е разтоварващо. Ще ходя и до библиотеката - навила съм се. Да видим само какъв сибирски студ ще ни се стовари отново.
Хахаха, и аз го прочетох на тридесет и едно. Трябва З-1 да го различим. С бебе не, ама на отворена врата с обикалящ тазманийски дявол вкъщи- много пъти съм клечала на определеното място.
Ей, събудихте се!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #291 -: февруари 09, 2017, 10:34:02 »

Бутро... Булче, и аз се включвам в списъка с подозиращи  girl_wink


И аз  Wink

31 го гледах, гледах, сетих се че е нещо свързано със Змей 1 ама ....какво точно ... blush

Английски и аз искам да си припомня, всяка година  все по-зле става, ама как да си събера акъла, от това недоспиване и трите хуни и аз незнам.

Приспах негово Величество  да видим днес дали ще благоволи да спи повече от 30 минути или ще се радваме на вниманието му. angry
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 09, 2017, 10:39:30 »

При мен с немския става така.. Онзи ден сигурно 30 минути се чудех, как е аджеба КИФЛА на немски  diablo diablo diablo diablo diablo diablo

Затъпяла съм на макс!

Мене ли визирате в тия подозрения или да подозирам и аз.. ?  funnytooth
« Последна редакция: февруари 09, 2017, 10:41:30 от alexandrova_90 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: февруари 09, 2017, 10:40:01 »

дават по бтв двете копирачки от Майка Ви Мила diablo ( разчитайте го както ви дойде на подсъзнанието )
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 09, 2017, 10:44:49 »

Понеже видях във фейсбук, че се говори за форумска среща.. Да вземем да направим на 18.02 или 25.02? Или пък в неделите?  huhhuh.gif

То всички сте се обебили и моловете не са кой знае колко подходящи, ама който може да се измъкне ?

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: февруари 09, 2017, 10:51:33 »

къде в фб? неделите май е по ок. е ще ги оставяме на мъжете  pardon
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 09, 2017, 11:13:02 »

Не мога да ви изчета smile Аз днес нямам никакво време всичко ми е на бегом. Майчинството има две страни.Като е бебе всичко е прекрасно.Е да няма място на което да си сама, ама е хубаво.Сега характера ми изпилва нервите от ставане до лягане.Не че пак не е прекрасно, ама има едни нюанси, дето после съм като пребита.Бяхме на детски РД, уж трябваше да съм освежена щото тя си играе сама, а си тръгнах натоварена от бръщолевенето на майките.Тия деца направо в Харвард да ги записват от пеленачета викам аз!

Тук зимата се върна, сутринта валя сняг, сега е едно свежо и студено.Идеално за мен smile

А да се похваля, снощи излизахме по женски.Беше супер, заредих се с много енергия, момичетата са много свежи и здраво стъпили на земята.Имам нужда от такива хора покрай мен аз!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #297 -: февруари 09, 2017, 11:16:13 »

ооо Тони абсурд , без деца моля! Нема очите да ми видите. Мен и събота ме устройва.

Маги винаги си е хубаво да се по-омешаш с народ.

Аз днес плямпам цял ден ама забравих да се похваля. Братоведка ми и поискаха ръката  yahoo. Сега другата седмица годеж щяло да има, ще идвали да и искат ръката...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 09, 2017, 11:17:52 »

браво булче, след разговор с вашите роднини ли се прежалиха или сами се усетиха?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #299 -: февруари 09, 2017, 11:20:23 »

браво булче, след разговор с вашите роднини ли се прежалиха или сами се усетиха?

И на мен това ми е интересно.  good

И другите да кажат на мен 18.02 преди 14ч ми е абсолютно идеално smile
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines