Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 18:28:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Февруари топлота и обич  (Прочетена 153531 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: февруари 06, 2017, 11:29:17 »

Не видях къде точно са спали те. Мой приятел и фамилията му държат 2 заведения и 1 хотел там, хотел Балкан. Нормално да не иска да си спомня, аз като ходих веднъж до Димитровград и така соц не съм се чувствала даже и в Монтана  funnytooth Все едно се върнах в младините на нашите, от разкази и техни снимки.. Въобще не ги разбирам всички от Враца, Монтана пък и от София, какво правят през седмица там.. Вярно евтини кръчми, ама спането е като на вилата на Леденика.. Казармено  angry

Сърбия не е моята държава принципно.. На запад от Београд може.. Нови Сад е доста хубав също... Ама тук.. Димитровград, Пирот, Ниш.. Ужасни са  crazy
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #166 -: февруари 06, 2017, 11:34:23 »

Киви, просто много ме кефиш хахахаххахахахха  heart Супер "звучиш".

Миме, на ТМ 100% му се е отразило добре да отиде някъде извън семейната идилия. Още повече, че това е нещо, което много обича. Пък за липсването...то ако не му липсвахте, ей това щеше да е странно. Ти си наред да си измислиш забавление с друга любов.

"Лолита" не съм я чела. Пробвала съм, но още в началото я спирам, понеже не мога да понеса ненормалщината в нея. Отдавна ми беше последния опит, може да съм помъдряла за нея, ама не вярвам, сестра ми 4 години по-малка от мен я прочете още тийнейджърка и й беше харесала. Аз след нея я започнах и не стана при мен....

Току що гледах "Преди да заспя". Хареса ми.

Алииии, честит рожден ден!!! smile Бъди здрава, успешна, вдъхновявай се, мечтай и бъди горда и удовлетворена от себе си! Обичай себе си! kiss2

« Последна редакция: февруари 06, 2017, 11:47:32 от nadelina88 » Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: февруари 06, 2017, 11:41:12 »

Привет!

Али, честит рожден ден! Да си жива и здрава, много радости, успехи, любов - абе, от всичко да си имаш и си остани все такава земна!

Миме, разбирам го ТМ, че сте му липсвали. Ние тази година всяка нощ си спим заедно (преди не сме правили толкова дълга поредна серия, защото все ми се налагаше да съм някъде, например на Рожен). Та вчера аз трябваше да остана сама у дома, а той да се прибира на София - е, толкова да ни беше криво, че и той остана и си пътува чак днес сутринта директно за работа  smile

Киви  heart

Събота и неделя ни бяха само за разходки. Е, така да ми се прииска пролет! А все казвам, че я обичам най-малко от сезоните, но явно вече ми е омръзнала зимата.

Тази седмица имам много да наваксвам с ученето, стискайте палци да съм по-волева, защото напоследък трудно си намирам мотивацията.

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #168 -: февруари 06, 2017, 11:43:51 »

Вече сме си вкъщи, от моите хормони ли, от що ли, хиля се по цял ден като зелка smile Та на въпроса какво е с два змея вкъщи - радостно. Змей 1 изведнъж ми се струва огроооомен, а Змей 2 без дрехи е горе долу колкото пиле в тарелка, даже дупетата на пилетата са по-сочни.

 lol lol lol Много ме радваш! И за хиленето, и за пилето в тарелка. Аз гледам снимки на моето зверче като бебе - хем голямко. После снимка как съм я гушнала. Ами същата работа! Едни дълги и кльощави крачета стърчаха. После се постара със сукане и се оформи като мишелинче, но пак с несочно pleasantry дупе

Тони, имай предвид, че Западните покрайнини са страдали ужасно много през годините. Там и сърби, и българи не са много цветущо финансово. ММ пък покрай обиколките из Северозапада е категоричен, че Монтана е най-добре. Това разбира се е като страничен поглед на човек, който е прекарвал по една седмица от месеца по този край. Друго е да живееш постоянно там. Със сигурност ще има доста разлики във виждането. good
Най-соц стаи последно видях в хотел Рига в Русе. Многото звезди са за фоайето, ресторанта и част от реновираните стаи. Другото е жалка гледка! Тогава кръглата "дупка" в центъра на чаршафите ме довърши tease Нямах честта да остана едно нощ там за по-пълни впечатления. Съвременното, на което с братовчед ми много се смяхме, е че паркингът "не бил" към хотела. Той вече твърди, че е към Дунав lol Сигурно корабите го ползват за резервно пристанище.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: февруари 06, 2017, 12:12:33 »

Здравейте smile

Ние вече сме в София. След като видя, че ако не дойде лично да ни вземе няма да се приберем, в събота на куц крак ММ изненадващо пристигна да си ни прибере. Хем ми е хубаво, че съм си вкъщи, хем сега в 12ч няма да дойде мама и да се позанимава с Бамбук.
Но все пак имахме късмет с прибирането вчера, за което съм благодарна. Били сме от първите коли по Витиня, след като затвориха магистралата и се прибрахме без особено закъснение. Много гаден инцидент, съжалявам за жената.
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #170 -: февруари 06, 2017, 12:22:20 »

Али, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве за теб и цялото семейство, любов и хармония и много , много хубави емоции  heart heart heart

Кивиheart, много е странно, как изведнъж по-голямото дете ти се струва много голямо.

Свекърва
, много да се обичат и разбират снахата и НИ1.

Не мога да се сетя дали съм чела АД, но ще  я потърся да поправя тази грешка.

Аз имам да правя приключване и може би още 2 ще трябва след това , но така не ми се почваааа. blush

Панде, наистина много е гадно това за жената.. cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #171 -: февруари 06, 2017, 13:40:32 »

Привет!
Благодаря за пожеланията за РД на снахата give_rose Той беше в неделя, на 5-ти и вече ще помня, че Али и свекърва и са на следващия smile Пак честито!
Како, добре си дошла, как мина пътуването? Я си признай къде отскокна първо, на фризьор или на маникюр?
Киви, бързо си се прибрала, значи всичко е нормално good Мъжките бебета вярно имат едни малки дупета и тънки краченца, чак да ти е жално да ги пипнеш smile И са леки като перушинки в началото, все едно нищо нямаш в ръцете. Змей 1 хареса ли си братчето?
Лолита съм я чела, филма също съм гледала. Ако ме питате обаче, нищо не помня, което ще рече, че не ми е направила впечатление - даже не мисля, че ме е възмутила.
Виж Анна Каренина е друга работа. Реално и "Червено и черно" и "Бел ами" са в разрез с морала, но не това е смисълът им, а въпросът за голямата любов и правото на всяка жена да я изживее. И това се помни от тях.
Събота и неделя даваха италианска версия на филма "Анна Каренина". Макар да не "хваща" руската душа, това е съвременният прочит на романа, според мен. Много красиви артисти, хубава игра, добра сценография, гледах го с удоволствие. От руската версия, вероятно защото съм я гледала на голям екран, някак ми е останал спомен за нещо грандиозно и всеобхватно, не толкова близко и интимно.
Вторият прочит на книгата ми беше на 35, след двете раждания. Мисля, че гимназиална възраст е твърде ранна, затова и не ми хареса, когато сме я учили. Четох я отново преди 5 години и тя е една от малкото книги, в които съм оставяла листчета за отметки.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 06, 2017, 13:53:38 »

Тони, точно, хотел Балкан. Много лоши условия! Почти не е имало топла вода, душа няма да казвам на какво е бил закрепен, храната отвратителна и минимално като количество. Влади се сдоби със стомашни неразположения, има температура и не му е добре.  sad Общо взето не са имали избор за това, в кой хотел ще бъдат. Там е запазено и това е. Както и града не са избирали. Турнирът е там! На снимките изглежда зле, но чак пък толкова.  angry
Аз никога не съм ходила там, нито знам някой от обкръжението ни да е бил там.

Наде, спор няма, че е правил нещо, което обича. Много бих се радвала и ако се беше забавлявал повече, но уви. Ние имаме много силна връзка и знам какво му е било и какво е чувствал.

Влади вчера ми каза за този инцидент в тунела. Те са минали от там след него. Ужас просто...

Така като постоянно пишете за някоя книга или филм....ама толкова ми се чете.  heart

Тук времето е чудесно. Нямам търпение Малчо да се събуди и да се разходим. Нямам количка и ще видя дали ще седи в раницата, ако не, ще се поносим. Имам да пообиколя и малко магазини.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 06, 2017, 14:15:49 »

Аз излизах.Голяма разходка си дръпнах и сега обядвам.

Али, ти се смееш за паркинга.Това лято в Стара Загора, в хотел Верея паркинга беше на една фирма, лоби бара на друга, а ресторанта на трета и нямаха общо с хотела.Ама ние правим събитие и ни трябва всичко.Е бяхме станали луди.Отделно, че сервитьорките в ресторанта бяха под всякаква критика...

Заинтересувахте ме с Анна Каренина, не съм я чела.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 06, 2017, 14:23:37 »

Анна и Бел Ами са ми адски тежки.Чела съм ги на 12, сега тр да ги препрочета.

И аз гледах италианската версия на Анна, не ми допадна, освен като визия.Краят беше добре поднесен, деликатно. Инак не усетих актьорите, както руснаците биха го направили.

Вечерта гледах по БНТ Мандарини, уникален филм за войната, много красив и добър.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: февруари 06, 2017, 14:59:02 »

Миме, с яденето доста ме учудваш.. Те са дестинация само за ядене и обикновено всичките хора, ходят само, за да ядат. За условията знам, че са  shok Но за храната доста се съмнявам.. Ще попитам, защо са се изложили smile И без това редовно ни канят, а ние все отказваме, ще кажа, че познат се е натровил там, как искат да ходя  Wink Дано в крайна сметка на Влади му мине бързо неразположението  sad

Еми, гледахме с Илиян снощи Младият Папа (най-после).. Много ми хареса, нямам търпение за още.. През цялото време се възхищавахме на режисьора, то се оказа, че е Сорентино. Аз обожавам всички негови 3 филма, които съм гледала.. Това ми е първия му сериал и определено съм доволна  good Много спорихме с ММ дали е сниман наистина във Ватикана, че и на двамата ни се струваше абсурдно да им позволят да снимат подобен род филм. Все пак кадрите бяха много добри и като истински, та аз твърдях, че е снимано там. Четохме, че е снимано само с декори  shok Страхотна работа са свършили  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #176 -: февруари 06, 2017, 15:14:23 »

Благодаря на всички за пожеланията give_rose
Аз също се разходих. Основно, за да платя сметки и да пазарувам. Все пак ми се отрази добре. Взех, че ядох и се почувствах още по-добре. Имах нещо като киселини. angry Сега имам намерение няколко часа нищо да не правя - малко почивка.

Маги, "Анна Каренина" ме беше впечатлила не просто като сюжет. Аз много четох покрай нея за порядките в руското общество тогава, за начина на живот, за всичко, което е като обстановка и фон на книгата. Например, знаех, че висшето общество говорят френски помежду си. Обаче като не съм учила френски, нямаше как да знам, че се възползват от езика, за да не се прави разлика дали говорят на "ти", или на "Вие". Това е за моменти, в които са обкръжени от чужди хора, а искат малко по-интимен начин на общуване. (Сега виждам, че съм изяла едното "н" при предния пост blush )
Като се разговорим за книги и веднага си спрятам един списък на желанията Wink Имам намерение скоро време да си извадя карта от библиотеката, пък да видим кога. Преди време много често минавах оттам и ми беше много приятен маршрут. Изгубила съм си следите. Сега поне оправиха Градската градина и на лято може да бягам там от жегите.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #177 -: февруари 06, 2017, 15:23:07 »

Аличка утре иди се разходи до ДМ, в календарната седмица като си рожденничка имаш отсътъпка 15% даже и на намалени стоки Wink

На мен ми е супер сдухано нещо от вчера. Братовчедка ми е бременна, до тук добре, обаче има голяма драма със семейството на момчето... майката на момчето драматизира и не иска да чува за бебе... тоя не и предлага нито брак нито съжителство, бременноста е напреднала вече. Сърцето ми се къса, това е най-малката ми братовчедка, отгледала съм я, и ме боли че минава през такова нещо, вместо да се радва на първата си бременност, на първите емоции тя минава през куп неясни, даже и пред факта че ако така продължи сама ще си гледа детето с помощ на родителите и. Щели да идва уикенда до София с момчето, дано успеят малко да го вразумят...
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 06, 2017, 15:30:19 »

Тони, аз бях писала че е на Сорентино, радвам се че зарибих и теб.  smile
Булче, затова ако не живеех с гаджето си веднага отивах да ми предпишат противозачатъчни, стегна ме сърцето от разказа ти, този човек явно не я иска.... sad
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #179 -: февруари 06, 2017, 15:34:17 »

Яка драма!  shok Той пълнолетен ли е, а тя?
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines