Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 06:12:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2015  (Прочетена 152389 пъти)
 
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: януари 22, 2015, 09:19:54 »

Добро утро!
Инче, тая много проста и нагла, не се ядосвай на хорската идиотия. Стискам палци да мина гладко презентацията и повече с тая да нямаш нищо общо!
Миеле, много гадно, че така са те изгонили, но пък всяко зло за добро. Ще намериш нещо по-хубаво.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #391 -: януари 22, 2015, 09:35:17 »

Няма оценка. Оценката влиза кьм впечатлението, което правиш на учителката и понижава или повишава оценката на досието ти от втория семестьр.

Имам чувството, че сьм в 8ми клас. Не ми допадат вьобще такива конфликти, но и не ми се струва редно човек да си затвори очите и да се прави, че нищо не е станало, а после да се мерим с поглед по коридорите.

Искам да я поканя да поговорим в присьствието на учителката, която да е модератор на разговора, за да не хврькне до небето, щото човек ако е в намерение да обижда, а не да разрешава конфликта няма оправия.

За мен лично, тя в живота не знам каква е, изглежда по-скоро симпатична, но конкретно вьв вьзложената работа намирам, че се дьржа безотговорно и крайно неуважително не само кьм мене, но и кьм цялото ми семейство, което зависи от мен, защото не знам дали писах как Марта се сьбуди докато пишех вечерта и плачеше и цялата кьща се вдигна на ура и никой не спа после.

Тя може да била заета, но това не обяснява, че три дни ни вест, ни кост. Еми с партньор работиш, обади се. Аз се мьчех да се свьржа с нея, но не успях. Била на стаж. Да, и аз бях и затова написах нейната част след стажа. Дадох й до последно вьзможност да си оправии бакиите.

Абе много ми е горчиво от цялата ситуация. С това не свьршва общата ни работа. Имаме още два теста за минаване в училище. Единия тя го прави, аз наблюдавам и водя записки. Другия обратно.

Абе не знам… нещо вьобще не ми е обре днеска. Не искам д аходя, не искам да се разправям, не искам да правя експозе. Не се чувствам готова. От това което сьм написала нищо не разбирам. Свил ми се е корема и цялата сьм изпьлнена с ужас и се чувствам просто страшно изморена. Искам да си стоя вкьщи с нещо хубаво и топло за пиене и да правя нещо, което ми е приятно.
« Последна редакция: януари 22, 2015, 09:57:35 от inaxastra » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #392 -: януари 22, 2015, 10:00:06 »

Как няма да ти е горчиво nea...След презентацията ще имаш още по- ясно виждане как да проведете разговора.
Пожелавам ти да се представиш блестящо и да си повишиш бележката  от досието  heart good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #393 -: януари 22, 2015, 10:56:10 »

Ина, прегръдки! Опитай се да не си го слагаш толкова на душата. В живота ни много често сме поставяни пред подобни "изпитания" и ситуации, много хора са свикнали да минават между капките, света им е устроен така, че да взимат, защото е лесно, а и с времето все повече се усъвършенстват в това свое поприще, но истината е, че те си тръгват, винаги си тръгват.
Имах една приятелка/съкурсничка, на която давах лекции, помагах й за изследванията, тичах по деканата да й върша като услуга различни работи и т.н. В крайна сметка завърши с по-висок успех от моя и аз се чувствах ужасно гадно от този факт. Но в днешния момент вече 3-та година работя по специалността и този стаж никой не може да ми го вземе, нейната по-висока оценка вече няма значение.
Опитай се да си спокойна. Всичко ще свърши по най-добрия начин!!!  heart
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #394 -: януари 22, 2015, 11:19:04 »

Инче - прати ми я на мене тая - ще и разгоня фамилията...

Звучи като УЖАСЕН ужасен ужасен човек, на който някой трябва да му даде урок
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #395 -: януари 22, 2015, 12:01:48 »

Ина, освен да не се ядосваш, друго няма какво да направиш. И в училище и в университета, все такива паразити около мен. В университета даже ме скъсаха на един изпит за подсказване. Ама после благодарение на поправката бях единствената шестица. Имам и една колежка - и бакалавъра, и магистратурата супер много и помагах, защото тя работеше, а тя не веднъж случайно забравяше да ми каже за някоя възможност или пък била общала на еди кой си да не казва. По едно време при магистратурата предложи да ми свърши една работа и наистина ми помогна, ама след това още първата година на доктурантурата (имаме общ научен ръководител) ме прецака за един проект (пак била обещала да не казва). Обаче през тия почти десет години просто разбрах, че си е дребна душица в много отношения, това няма да се промени и по-добре да я приема такава каквато е и да не се ядосвам. Ама в нашата специалност понеже сме много хора, малко работни места и все някой гледа да прецака някой.

Аз напоследък нещо в няква дупка. Не мога да измисля как да си съчетая всички изследвания, манипулации и тем подобни през следващите месеци. Само го мисля и нищо не решавам. А имам да пиша статия, да работя по дисертацията и нещо съм много забила.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: януари 22, 2015, 12:43:58 »

Миеле и мен така са ме съкращавали от книжарница, точно в София. Знам какво ти е.
Да се надяваме, като ви чета, че ни чакат и по добри времена. Май сме повечето в дупка неква. crazy

Една картинка за разведряване. smile

https://www.facebook.com/CountryLiving/photos/a.72959033247.73104.12013348247/10152781434873248/?type=1
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #397 -: януари 22, 2015, 12:50:29 »

 funnytooth Как ли са и правили проба?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: януари 22, 2015, 12:52:29 »

funnytooth Как ли са и правили проба?
не питай, сигурно докато я залъгват с царевица Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #399 -: януари 22, 2015, 12:53:07 »

Наистина с всеки нещо се случва...  girl_impossible  nea

Аз писах до сега протокол от консултативната дейност, уморих се и е време за почивка.

Навън е слънчево и желая на всички такова слънце и в душите и настроението.  Sunshine Flower

Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: януари 22, 2015, 12:55:13 »

Аз заради това и не пиша - че и аз имам един куп неща и нерви на главата, ама ни трябва някой да разведри темата, че го превърнахме в отдушник.  girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: януари 22, 2015, 12:57:14 »

Привет!
Ударихте ме на съвест значи.Понеже аз пък имам обратният проблем.Имам една работничка ,която искам да махна и намерих много хубава заместничка ,обаче сега ми е супер кофти да я съкратя.Защото се раздели с мъжа си наскоро и въобще е с някакви проблеми големи.От друга страна на 30,12, си взе чантата както беше на работа и каза ,че й се спи и се прибра и момичетата бачкаха заради нея ,а ние на 30,12 имаме страшно много работа.И цял ден на 31,12 треперех дали ще дойде за нощма.много ме разочарова тази постъпка и като цяло й нямам доверие.Обаче сега като ви чета ,тала лофти ми става.Хич не ги обичам тези неща с напускането на работа.

Ина,аз те подкрепям изцяло.В края на краищата не трябва да си затваряме очите за истината и да бъдем фалшиво толерантни.Аман от паразити значи.

Активен
mariola85
Гост
« Отговор #402 -: януари 22, 2015, 13:02:47 »

Emmmmmy  номер едно е кокошката! Bravo

Аз пък съм зен напоследък, успях да се откъсна от работа и да не мисля за това постоянно, свикнах да бъда глезена, ама мама ще си ходи утре, но снахата ми е обещала компания другата седмица  girl_wink

Ванче нали аз казвах че един преподовател ни съветваше никога да не съжляваме лошите служители, добрите страдат от тях! Ние уволнихме този дето жена му го остави.

Ще стигнем май за първи път до 30 та страничка!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: януари 22, 2015, 13:39:24 »

Мариолче, ти си голям герой! smile


Менианте
 е права, дайте да разведрим темата. Някой ангажирал ли си е почивката отсега,  или замечтал ли се е за някоя почивка някъде? Мен ми се ходи на ейй такова място smile

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #404 -: януари 22, 2015, 13:43:35 »

хаха, не съм останала свободна, да подхвана пак за банята...Ще отиде и 35-та страничка.
Я да говорим за мъже, иначе измъкване от дупките няма Wink. На мен щото пак ми се ходи по любов....
https://www.facebook.com/video.php?v=10152608187418307&fref=nf
Ето ви тук да видите една нахална котка. Малко прилича на двуцветната красавица на Рататуй, но е без брада. Все забравям да питам какво прави /а сега, името и забравих, Меган ли беше?/
Еми, сигурно е много чакълесто дъното Wink
« Последна редакция: януари 22, 2015, 13:50:08 от svekarva » Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines