Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 14:35:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сезонът на дините започваааа! 08 - 14.07.13  (Прочетена 23040 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 12, 2013, 16:11:35 »

тук не вали вече, ама пък все се кани и не знам кога слънцето ще се скрие... пфу. не мога така да си предвидя нито какво да си облека, нито чадър дали да взимам.
чета една книжка от Ивелка, става дума и за храна, и само точа лиги по описанията. blum

този месец имам много рожденници и ми е едно криво, защото покрай някои изплащаници няма да мога да им взема подаръци. Ма нейсе, ще минат и без моите подаръци. to clue

губи ми се Инлов нещо....

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 12, 2013, 16:15:05 »

Пък аз направих един шопинг в дъжда - и малката бебка и тя бе на шопинг (на кака бебо от коремчето)  Wink
Много хубави снимки сте сложили  yahoo
Купих си тази книга и за сега ми харесва


Сутринта ми мина много приятно -на кафенце със свекървата; после шопинга, а вечерта с милото ще си правим вечеря и ще ходим да милваме тоя котЬО от сой  yahoo дет го видяхте подстриган хахаха -ще му щипя дУпето  heart heart heart

Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 12, 2013, 16:27:41 »

Езра, това е една от малкото книги, които си позволих да запазя в инак тясната си библиотека. другите ги подарявам да ги четат и приятели , книгата е приятел на света. Wink
Уникална авторка с много дълбок стил и познания в областта на изкуството. аз съм огромен фен на импресионистите и ми беше много интересно да чета и да получавам инфо не само за тях.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 12, 2013, 16:42:16 »

Аз не се срамувам да си призная, че рядко чета, основно чета за училище ... все нещо такова свързано... но сега нали бях малко на др. място където можеше да се чете, нямаше мн. работа и към там пътя е към 50 мин. та си я взех и прочетох набързо 25 стр   smile хареса ми  Wink а я избрах случайно, без мн. да разбирам...

Тая седмица съм на натовареното място и няма да мога много да чета, но ще се опитам когато остане време вкъщи  heart

Я кажи др. книги като идеи-да си запиша  give_rose give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 12, 2013, 16:46:42 »

ако не са ти попадали досега:
Петдесет велики разказвачи, първи и втори том
Али и Нино на Курбан Саид
Дванайсет странстващи разказа на Маркес
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #50 -: юли 13, 2013, 08:13:54 »

Здравейте момичета smile 

Авторката на тази книга, не е ли американка, ако не се лъжа, която пише на български? Или се бъркам за книгата. Бях заитригувана, но приятелка я чете и ме отказа. Но сега, като казвате, че ви харесва, може да я прочета и аз. В момента чета Железният светилник.

Еми и аз като тебе, тоя и идния месец имам рожденици около мен, вчера купувах подаръции много ме доядя, защото заради тъпите разпродажб са скрили всичко хубаво и са извадили гадните неща. С 300 зора купих подаръци за децата ( и пак не съм доволна, ама ще се реваншираме за Коледа). За голямата рожденичка съм в ужас, все още нищо не съм купила.

Моят мъж го няма вкъщи една седмица и аз сега съм сама sad и затова изчезвам за уикенда. Не мога да седя така сама вкъщи 2 дни, да не говорим, че всичките ми познати заминаха в отпуски вече.

Пожелавам ви много хубав уикенд, мили момичета smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 13, 2013, 09:29:22 »

аз днес и утре съм по разходки. после ще му мисля, дано времето се задържи. blum
алекс, не се отказвай от книгата, тежка е, не е за всеки, може би твоята приятелка не е могла да я смели.

поздрав най-сърдечен:

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 14, 2013, 13:48:35 »

Добър ви ден

Аз завърших най-сетне поканите за родителите за сватбата на сестра ми, днес мисля да се излегна с книга в ръка и да си почина  yahoo
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines