Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 12:16:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сезонът на дините започваааа! 08 - 14.07.13  (Прочетена 23038 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #15 -: юли 09, 2013, 10:18:38 »

Здравейте  Wink Пращам ви малко пловдивска жега, ако имате нужда от такава  Sunshine
nadelina88, припомни ми ситуация от преди две години. Семейството на мъжа ми се качват всяка година на планина на палатки - там, където и обхват на телефоните няма. Още с мъжа ми бяхме гаджета. Та като за първа година заедно на балкан на всички техни семейни приятели им беше много интересно моето присъствие. Кумецът на свекърите от самото начало ме беше кръстил фолк певицата  crazy може би, защото винаги ме беше виждал с нарисуваните нокти, грим и токчета, пък и такава певица разбрал, че има. В един момент се появявам там по анцуг и маратонки и всички ме гледат странно. Повечето се мотат по камуфлажни дрехи, а аз подбирам коя тениска ще ми отива цветово на анцуга. Отнесох си бъзиците, ама какво да направя, че няма бели кубинки  tease
Лекичко завиждам на всички, които ще се топнете в морето това лято! Да направите една баня и за мен и бебчо  Wink
Активен
Noir
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 525



« Отговор #16 -: юли 09, 2013, 11:46:55 »

Аз докато се запиша, и сте изписали половината тема  tease
Езра, стискам палци за оценката по латински, но не се и съмнявам че ще е хубава.
Много не си падам по палатки, че съм толкова гнуслива на тема буболечки, ужас направо..
Предпочитам цивилизацията, но не в тълпата, а на някое спокойно местенце с чисти чаршафи и баня  blum
Нямам търпени да дойде и моята отпуска август, че стягаме багажите първо за Тетевен 2 дни и после седмица в Еленския Балкан.
Вземам си по малко от кафенцето, коктейлите и сладките изкушения и се връшам да работя, няма как.
Хубав следобед и пратете малко дъжд към Варна, че не се търпи вече  Wink
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #17 -: юли 09, 2013, 13:26:15 »

Поздрав за всички
http://www.youtube.com/watch?v=OG2eGVt6v2o
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 09, 2013, 13:42:43 »

имам шест и сесията свърши и вече съм фрии без четене, мога да си чета книжки  yahoo само дет трябва да се ходи на работа, но нищо  tease


почерпете се  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #19 -: юли 09, 2013, 14:35:19 »

Браво, Езра! Винаги съм казвала, че ти си ни гордостта good - мила, чаровна, че и отличничка  heart heart heart
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 09, 2013, 15:28:50 »

Здравейте, сладуранки-бърборанки girl_wink
Аз от днес вече официално съм в болничен и съм изключително щастлива от факта yahoo Малко по-рано се случи от предвиденото и доста ме накараха да потичам вчера и днес, но важното е, че вече съм айляк! smoke blum Стига толкова съм работила, че мойта заместничка ми изпили нервите за още една бременност напред angry Нито апартамента, нито майсторите, нито ремонтните дейности ме изнервиха така, както тя - много е "талантлива" Wink Айде лека работа й пожелавам оттук до ... година-две напред! blum
Гледам за почивки и плажове си говорите - аз май тази година морето ще си го гледам най-вече от терасата. Да ви кажа с такава гледка не ми трябва нито телевизор, нито интернет heart
Езра, честито! give_rose Много са ви хубави снимките от разходката Bravo
sunbunni, благодаря ти за поздрава, размечтах се girl_in_love
Хехе, Аличка, остави ги - не разбират от цветово съчетание даже на спортни дрехи girl_haha
Наде, приятно прекарване на палатки give_rose Дано ти хареса smile Аз да си призная ходила съм, но не съм по такъв тип преживявания - не мога без течаща вода и баня, гнус ме е от буболечки, а за спането на земята не ща и да чувам /като "Принцесата и граховото зърно" съм Ashamed /
Мариолка, в Гърция се хваща и по-хубав тен - щом дори аз успях да почернея blum
Естествено, взимам си от почерпките на всички ... да не помислите, че съм лакома, аз да не ги обидя, затова Wink blum
Поздрави и ритничета от нас mail-for-you
« Последна редакция: юли 09, 2013, 15:39:39 от m0onlight » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 09, 2013, 15:35:46 »

moon, супер новина! Много съм щастлива за теб !
и аз хич не съм по палатките, тр ми тоалетна нормална иначе биологичните ми функции дават фира директно.. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #22 -: юли 09, 2013, 15:47:04 »

Ха, ха, да не мислите, че аз издържам без течаща вода! Добре, че има пригодена горска баня bath Иначе аз съм си за море, вода... Мъжът ми много обича балканите, та да му угодя... Интересното беше на сватбеното ни пътешествие - имаше басейни, сауни, джакузита и всевъзможни глезотии. По мои наблюдения май взе, че му хареса, ама без бой няма да признае  beating
_Ezra_, браво на теб! Сега можеш заслужено да отпуснеш душицата Wink А за работата не се притеснявай - тя свършване няма
Муун, айде и ти го удари на почивка... Пожелавам ти да имаш време да се наслаждаваш на ритничетата и пазаруването за младежа!
А за тия мелби и коктейли, дето сте наслагали... нямам думи yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #23 -: юли 09, 2013, 17:39:16 »

Мен майка ми и баща ми ме мъкнеха по палатки, имам снимки от 9-месечна на Хижа Здравец. После ни бутаха в коша на мотора с брат ми и пак по палатки, по морета и балкани. И това си има чар, винаги голяма компания, общо ядене, пък какво свирене и пеене падаше......Последно бях на такова пътуване преди 15 години. Нашите приятели трудно се навиват, всички си имат вили по морето, а на нас сами не ни се ходи. Из къщи се мотат най- различни спиртници, газови лампи, алуминиеви съдове и ред пособия от рода на брадвички, куки и обтегачи.  Съвсем различно е. Още на втория ден забравяш, че има такова нещо като миене Wink и ресане на коса, разбираш, че можеш да живееш и с една раница дрехи. На преден план излизат качества, които дори и не подозираш, че имаш. Ох, как ми се ходи.....ама ме болят колената. Пък и съм вързана здраво за майка ми, не мога да мръдна за повече от ден и то сама, за да остане мъжът ми поне да я гледа. Че и котката ми е на главата..... nea
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 09, 2013, 19:01:22 »

Най-накрая и аз се добрах до темата!
Здравейте на всички!
Езра, честито! Браво на теб!
Аз не съм се появявала 2 дне, защото в неделя бяхме на риба на Душанци, супер място за палатка между другото, гледам за това говорите. А вчера тате имаше рожден ден и трябваше да подготвим празника, беше много хубаво.
Днеска гледахме Z-та световна война, не е лош, но е като по-лек преразказ на заразно зло- без мила да пребива          всички на ред.
Това е за сега от мен!
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 10, 2013, 08:41:44 »

 @}->--приветтттт

Благодаря за хубавите думи  give_rose
муун, браво-честито  smile smile супер е да си почивка и да се радваш на бебчо  girl_wink
днес едва станах в 9ч  blum
чезвам по задачки и после пак ще пиша  good
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #26 -: юли 10, 2013, 09:05:07 »

Добро утро и от меен give_rose
Днес и аз почивам и съм много доволна ,че ще успея да си поотпочина малко...затова от сега започвам танца на малкия петък danceg
Езра,справила си се чудесно,но то като гледам и никой от нас не се е съмнявал в това good
Муун ,най-сетне и твоят ред за почивка настъпи Bravo Сега тъкмо ще имаш време за покупки,разходки,релакс ,а защо не и за едно плажче  girl_wink
Хубава тема сте подхванали за палатките.Нашите също от малка ме разнасят из цялата страна по палатки.Те са запалени рибари и винаги сме ходили с препълнена кола с такъми и принадлежности.Тогава много не обичах да ходя с тях ,защото ми беше много страшно да спя в палатката,а и тези комари....направо като видя комар и изпадам в някакъв ужас hysteric ,а по местата където сме ходили имаше милиони nea От както обаче си взеха каравана,вече ходя с голямо желание.Любимо ми е запаленото барбекю по залез,спокойствието и песента на щурците heart
Езра е сервирала кафето ,а аз слагам закуската  blum
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 10, 2013, 09:16:58 »

Здравейте
Днес съм станала рано като за работа, че и по-рано да приготвя разни нещица за хапване за моето момче, че днес замина в командировка sad Малко ми е криво, защото ще се върне в петък, а не помня кога за последно сме се разделяли и сега копнея за петък и ми се вижда ужасно далеч. Естествено, сега като се знам каква съм, за да ми минава по-бързо времето, ще метна целия апартамент и ще го спукам от чистене, миене, пране и т.н. pardon
Хайде, отивам да си правя закуска, че да имам сили да се преборя с апартамента


   
Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Мулан ме изпревари със закуската, но оставям и моята - който иска да хапва сладко или солено Wink
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #28 -: юли 10, 2013, 09:33:01 »

Здравейте! smile Аз днес съм почивка от работа, но след работния ми ден вчера на склада, майка ми звъня в 8:30, защото не може да намери една бележка. А мислех да си поспя, след като снощи изгледах до края втория сезон на "Имало едно време" в 02:30 (много ми хареса този сериал!).

m0onlight , сега ще мине времето, няма да го усетиш. Отдай се на заслужена почивка и оползотвори с много приятни емоции миговете само за себе си. Понякога имаме нуждата само от себе си и собствените си чувства и мисли, а няма как да се отърсим от света около нас. Сигурна съм, че си го изпитвала. Направи нещо само за себе си!!! smile

Езра, браво!!! Имаш право на почивка...и заслужаваш награда! :)ю

ratatui , на риболов - много яко. Аз много обичам пикниците, а пък, ако е съчетано и с риболов, ще е още по-готино. Как прекарахте рождения ден и какви подаръци поднесохте на баща ти?

Mulan , комарите са просто нещо ужасно. Снощи излязохме навън и имаше милиони комари. Предложи ни момчето от заведението да се намажем със спрей против комари, ама как да се намажа като цялата съм покрита и те ме ядат през дрехите! Това е най-гадната част....

Мерси за закуските, мисля скоро да започна и аз с направата на нещо за закуска.

Желая ви приятен ден! Желая и на вас, и на себе си да измисля нещо интересно за правене днес! smile

« Последна редакция: юли 10, 2013, 09:35:09 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #29 -: юли 10, 2013, 09:45:47 »

Еха, колко работни жени има.....На мен ми е мързеливо днес, пък е сряда и имам ужасно много работа.
Муун, ще се радвам да видя изгледа от терасата. Толкова стискахме палци за този апартамент, покажи ни някоя снимка  heart
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines