Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 09:37:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица за размисъл 06- 12.05.2013  (Прочетена 25623 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #30 -: май 08, 2013, 09:40:54 »

Привет!
Ами аз се притеснявам сутрин да пускам кафе, защото нали има хора в положение, да не им стане нещо, ако в момента го нямат налично. smile
Бабите са си много кръшни даже, виж как са си вдигнали високо краката. Аз вече се озорвам, болят ме колената. Пък и какви цици са отпрали......моите са като печени чушки пред техните Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 08, 2013, 09:42:19 »

Хахах сладурки, виждам, че сте в добро настроение. Днес и аз съм така smile Мислех, че трудно ще изкарам след празниците, но се чувствам супер. За първа година почивах през всички официални почивни дни и си изкарахме страхотноо. Дори успяхме до Одрин да отскочим за един ден и да занесем козунаци и яйца за Великден на църквата, в която се венчахме  yahoo В неделя направихме и една среща на рода на майка, която изобщо не мина зле /за мое учудване, бях се настроила за кофти изкарване/, а на Гергьовден бяхме с родата на мирлото - там много именници, вкл. и свекървата. Направих писаните яйца и станаха красиви, доста сполучливо, снимки скоро ще покажа smile
Ами това е от мен! Успешен ден, пак ще пиша  blum
Активен
Mulan
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 342



« Отговор #32 -: май 08, 2013, 10:22:25 »

Привет и от мен give_rose Виждам ,че още има някои празнуващи и не сме се събрали в пълен състав blum
Ние си изкарахме повече от прекрасно празниците yahoo Ходихме си до родния край,видяхме се с близки,приятели...На Великден отскочихме до едното ми село при баба ми,бяхме се събрали родители и всички деца и си опекохме агънце,изкарахме си много приятно heart Вчера пък бях на защита на проект,който подготвях от доста дълго време и преподавателят ми остана много доволен  danceg Общо взето покрай тези празници имах само хубави емоции ,които ме заредиха положително и сега чувствам ,че ще имам сили да се справя с трудностите,които ми предстоят това лято girl_wink
Ние също боядисахме доста яйца smile По принцип най-много ми харесват като ги правим с памук,но тази година решихме да пробваме и със седефената.Нещо не ми се получиха много много,станаха на петна pardon ,може и боята да не ми е била хубава.
Хубав ден ви желая и очаквайте ново включване  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #33 -: май 08, 2013, 10:36:54 »

Еха, завръщат се доста хора в темата good. Бяхме си го направили на чат първите дни.
Мрявка и аз много му се радвах на нашето момче! Съвсем заслужена му е победата, дори и да вземем предвид болежките на Джокович. Дано да върви така, да няма контузии и да е малко по- търпелив. Пък е и хубавец  heart, да не му е уроки!
Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #34 -: май 08, 2013, 10:49:29 »

Да, наистина е много талантлив, но и явно мнгоо упорит и работи много трудолюбиво над успеха си. А, че е хубавец изобщо няма две мнения  Girl_hide. Даже си представих как сега ще започнат госпожиците, тип български фолк златотърсачки, да се надпреварват коя първа ще го прибере за себе си, не му завиждам горкото момче. Излязоха ми истории от типа на онази префърцунена николета и нейния, с извинени глупав като галш мъж, за който се бориха сума и български "звезди". А и тя горката мозък за пет стотинки няма.
Трагедия!
« Последна редакция: май 08, 2013, 10:55:28 от Мрявка » Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 08, 2013, 12:17:06 »

Еее, така вече е по-добре! Wink Радвам се да видя стари и по-нови муцунки обратно тук, че и обещавате още включвания - точно така girl_wink
Днес мойта "любимка" нямало да идва на работа - кеф! danceg Нещо не са й повлияли добре празниците nea Вчера нещо се опитваше да ми обяснява как трябвало да съм бъдела по-внимателна за еди какво си, което е правено миналата година.... т.е. един вид трябва да продължавам да внимавам за случилото се миналата година................. crazy crazy crazy

Ами аз се притеснявам сутрин да пускам кафе, защото нали има хора в положение, да не им стане нещо, ако в момента го нямат налично. smile

С кафето не може да ме съблазните /а ужасно много обичах да пия кафе/, но виж с разни вкусотийки за хапване - ей направо полудявам! 1tongue crazy

Бабите са си много кръшни даже, виж как са си вдигнали високо краката. Аз вече се озорвам, болят ме колената. Пък и какви цици са отпрали......моите са като печени чушки пред техните Wink

Ама виж на колко катове са! angry Аз не ща да съм на толкоз mega_chok

Инлов, ще чакаме да покажеш писаните яйца Wink
Активен
InLove_Girl
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1209



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 08, 2013, 14:44:45 »

Ето обещаното разписване втори път за днес  blum На работа имам доста неща за вършене и имам време само да ви прочитам през деня  smile Да ви се оплача - при толкова много безработица, няма хора, който да им се работи. От сума време не мога да си намеря персонал, а уж хората се навивали на всичко. Не мога да отрека, че имам много получени CV-та, но повечето кандидати или не владеят никакъв език, или писмата им са толкова неграмотни, че чак да се отчаеш. Какво се случва изобщо не разбирам  girl_impossible Ако знаете млади момчета и момичета какви простотии творят.. цитирам: Жилая да ме вземите на работа, мноу сам компитентен и квалфициран" , момче на 22, учи в университет crazy Oh my ...
Та така, забавлявам се сега с тези неща.
Муунче, радвай се, че дразнителите ги няма. Аз за щастие този път май попаднах на супер работно място и  много се разбирам с колегите  yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #37 -: май 08, 2013, 15:08:33 »

Хихихи, по селата работата е още по- зле. Аз ако намеря човек със завършено средно, направо се радвам. Автобиографиите са още от преди 10-ти /майка ми такава, баща ми - онакъв/. Тези, които са били към бюрата по труда, имат перфектни документи, защото им ги правят там. Като дойдат на интервю обаче........Такъв ни е материалът, както каза виден политик. Wink
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #38 -: май 08, 2013, 15:21:15 »

Добър ден give_rose

Не смятах да се включвам в размислящата тема, но Свекърва ме провокира biggrin Точно защото ни е такъв материала, ни е такава държавата! Както мъжът ми често казва - всеки народ си заслужава управниците! Колкото повече мисля, толкова повече виждам истината в тези думи... Тази седмица смятам доста да мисля...дали изобщо да гласувам. До сега никога не съм пропуснала, но до неделя ще го реша...

Хубав ден на всички!

П.П. Инлов много се радвам, че си попаднала на толкова положително място, сред хора, които харесваш smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #39 -: май 08, 2013, 15:27:42 »

По повод мисленето и гласуването, Слави прави нещо различно в шоуто си - кани хора, които са решили за кого да гласуват, да споделят защо са избрали определена партия. Интересно е и си струва да се гледа. Аз изкарах тежки празници в емоционален план и все още съм черногледа, но вече гледам по- оптимистично, дори на политиката.
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #40 -: май 08, 2013, 15:32:11 »

Да, интересно е. Лошото е, че хората не гласуват за партии, а за определен човек...поне това, което съм гледала аз. Точно за това е добре да има мажоритарни избори, ама как да стане като никой не си дава зор...политиците пък са последните, които ще го поискат. Лично аз виждам в гласуването още една тиня, която ще трае до следващите...по горните причини. Така че лично за мен се надявам да не съм тук до следващите pleasantry На мен ми писна!

П.П. Днес гледах сутринта, че един човек са го глобили, защото звъннал на 112 за изгубени документи...демек не на правилното място. Както и той каза - аз уж добро да направя, те ме глобиха... Е, няма такава държава, просто няма!
« Последна редакция: май 08, 2013, 15:37:30 от casky » Активен
mynicheto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 234



« Отговор #41 -: май 08, 2013, 15:51:59 »

Здравейте и днес от мен ! Намерих няколко минутки попрочетох ви отгоре отгоре ( признавам си  blush ) Ние днес се поразходихме и поиграхме по бързата процедура ииии малко вкъщи сега да пошетам smile Вие как сте днес ? Как е настроението ?
Активен
Росита
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Бургас, морето и .....


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 08, 2013, 16:01:14 »

Инловче, ми обади се де, на мен пък ми се работи. Ама не съм в младежка възраст...като изключим акъла, който и без друго ми е малко. biggrin В отпуск съм до средата на юни, що пък да не изкарам една работа при теб. Wink

Сега сериозно, вчера си взех ваучера за обучението по програмата "Аз мога повече" и даже го изпратих на доставчика на обучение. Официално курса ми трябва да стартира на 10.05, а най-хубавото от всичко е, че е напълно дистанционно и ще мога от всяка точка на Бг или света да влизам в системата. Единственото присъствие, което се изисква от мен ще е на държавния изпит.
Та така... По-късно, ако ми се пише, ще ви навестя.  smile
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 09, 2013, 08:56:15 »

Добро утро!
Сега като знам, че Муунчето не се изкушава от кафето, ще черпя само с такова, за да не се дразни, а аз напълно я разбирам blum



Честит ден на Европа give_rose Който се чувства европеец де. Аз определено не съм от тези, а и прекарах доста години в страна, в която хората се мислеха за "големи европейци", а се оказа, че съвсем не са такива. Така че аз днес празнувам Денят на победата Wink
Инлов, това за безработицата и аз съм го забелязала в България. За съжаление младите (по- голяма част от тях)  не са никак амбициозни и трудно се реализират, заради неспособността си даже една автобиография да напишат. Проблема според мен идва от образователната система и начина по който се преподава днес. Редом с това идва и проблема на правителството да се справи в тази сфера, но това си е лично мое мнение, дано не съм права.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 09, 2013, 08:58:46 »

аз пък ви черпя с една слънчева картина, че тук нещо се мръщи. нищо, тамън ще си понося и истински пролетните тоалети и сака.

Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines