Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 18:32:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас!  (Прочетена 173660 пъти)
 
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #75 -: януари 31, 2008, 09:46:40 »

Имам и други въпроси.
Ресторанта дето сме избрали е върху едни скали и след това е само морето. Имам идея ние с младоженека да се появим от към водата с лодка, на сал или нещо такова. Приятелят ми е много скептичен, но аз не се предавам. Да знаете къде може да се наеме лодка или някакъв воден транспорт.


Привет!
Докъде стигна с идеята за водното пътешествие?
ако все още е на дневен ред и имаш затруднения-пиши!
Мисля,че мога да се помъча да ти помогна!
Успех!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #76 -: февруари 01, 2008, 22:06:31 »

Бургаски булки, помагайте.
Трябват ми фотограф и видеооператор.
Намерих няколко имена из разни форуми, повечето от тях бяха препоръчани от човек в бранша (което никак не е за пренебрегване), но аз все пак искам да разбера за вашия опит.
Бихте ли споделили няколко думи за услугите, които вие сте ползвали.
Много бихте ми помогнали.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 03, 2008, 10:31:08 »

Здрасти! Ние ползвахме фотограф от агенция "Диаманти", но те работят с фото "Гея" (намира се до хотел "България" близо). Аз лично съм очарована от снимките. Можеш да ги видиш в албума ни. А за опреатор и DJ ползвахме сем. Панчови. Мъжът е DJ-я, жената оператора. И те се справиха страхотно. Невероятен диск са направили.
Ако ти трябват координати пиши на лични. И каквото можем ще помагаме. blum good
Активен
buba
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #78 -: февруари 18, 2008, 14:49:11 »

Здравейте!
Нашата сватба е на 01.03.2008 г.
Избрахме си видео и фото на улицата по Стоматологията, мисля че е ул."Самуил", като се тръгне от Александровска към Ботева в дясно се пада.
Дано съм полезна  smile
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 21, 2008, 14:00:43 »

Мацки имам спешна нужда от помощ.Насочете ме към магазини в Бургас за рокли и булченски аксесоари.
Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: февруари 21, 2008, 14:19:56 »

gucci, незнам доколко познаваш Бургас, но ако имаш нужда от доизясняване, питай smile

1. Минон - магазина е с/у старата книжарница Дядо Благо, до районното.
2. представителен магазин на Деметриос и Одета - на ъгъла на Ботева и Републиканска (май така се казваше), в зелената кооперация (в момента се пада малко зад един строеж, има табела, на втория етаж е)
3. Аз и Ти - на Ботева почти до спирката на Операта
4. Не знам на кой - пресечката на Ботева с цар Самуил (уличката на "фурната")
5. Не знам на кой - на ул. Марагидик с/у Бирария океан (уличката м/у Александровска и Ботева)
6. Shu Shi - на пл.Кирил и Методи
7. Мадам М - до подлеза на Операта (НЕ от страната на Операта, вдясно ако излизаш от подлеза, една стара къща на втория етаж - има табела)

Това е което се сещам така наизуст. Сигурна съм, че има още много. Най-малкото по Александровска има поне 2 които не съм ти обяснила (единия е преди паметника, в едно дворче, близо до кафе "Астра"), мисля, че някъде зад Операта има поне още един.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #81 -: февруари 21, 2008, 14:56:13 »

И аз да кажа каквото знам
1. Агенция Диаманти, представители на Принцес, ул Абоба 14, зад Краставицата
2. Бутик Jull, представители на Романтика, ул. Лермонтов 50. Може вече да са се преместили, защото подготвяха много голям магазин, мисля че на Александровска, но не съм сигурна.
3. Сватбен салон Мирена, ул. Македония 25, но имат по-голям и хубав магазин не далече от там, мисля, че на ул. Марагидиг
4. Една поправка на предишния пост, Одета и Деметриус се намира на кръстовището между Ботев и Фердинандова.
5. Има един магазин в началото на Богориди, на втория етаж, но винаги когато съм ходила там е било затворено с бележка "Връщам се след 5 минути"
« Последна редакция: февруари 21, 2008, 14:59:54 от KlaraFina » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 22, 2008, 18:20:35 »

благодаря ви много момичета.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 27, 2008, 23:26:26 »

Бургаски булки много се излагаме само нашата темичка е запустяла. Аз съм от Бургас, но щях да бъда лятна булка в Сливен, но по стечение на обстоятелствата се оказа, че ще бъда зимна булка в Бургас  yahoo. Надявам се темичката ни да се пооживи и да си помагаме взаимно. Аз сега ще помагам само с идеики понеже имам доста време, после вие ще помагате със съвети  smile  blum  give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 28, 2008, 09:23:10 »

Бургаски булки много се излагаме само нашата темичка е запустяла. Аз съм от Бургас, но щях да бъда лятна булка в Сливен, но по стечение на обстоятелствата се оказа, че ще бъда зимна булка в Бургас  yahoo. Надявам се темичката ни да се пооживи и да си помагаме взаимно. Аз сега ще помагам само с идеики понеже имам доста време, после вие ще помагате със съвети  smile  blum  give_rose

Хахаха, ами как няма да е запустяла, като май Бургаските булки са се изпокрили. А активните няма на кого да помагаме в Бургас. pardon А и повечето май си уреждат сватбите от разстояние. Ноооооооо ти споделяй идеи, ние ще помагаме с каквото можем.... tease
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #85 -: февруари 28, 2008, 23:57:52 »

Дойде реда на видеото  girl_impossible
Някакви предложения?
Казвам ви, че луда станах с тая организация. star
Нямам търпение и тоя въпрос да уредя, че да си отдъхна най-накрая.

С други думи се нуждая от информация за бургаските оператори, както и координати.
« Последна редакция: февруари 28, 2008, 23:59:41 от KlaraFina » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 29, 2008, 11:53:59 »

Дойде реда на видеото  girl_impossible
Някакви предложения?
Казвам ви, че луда станах с тая организация. star
Нямам търпение и тоя въпрос да уредя, че да си отдъхна най-накрая.

С други думи се нуждая от информация за бургаските оператори, както и координати.

Май вече другите булки трябва да се намесят! Пантови - жената се занимава с видеото!  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: март 19, 2008, 20:55:22 »

Мили бургаски булки ще помогнете ли на една пловдивска?   give_rose  Канени сме на сватба с милото в Бургас, обаче не знаем къде се намира ритуалната зала. Казва се Вардар. И най-големия срам е че приятеля ми е от Бургас  blush
Активен
Dginger
Ентусиаст
**
Публикации: 108



« Отговор #88 -: март 19, 2008, 21:12:03 »

misskapriss   Вардар се намира точно до новия свободен университет, ще ти пратя карта точно да се ориентирате- на ул. Вардар №37 е ритуалната зала
http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=166d39b823967e8afd338b3629d2073f&city=burgas&str=&grid=m5k&nType=49&oName=&oType=49&Map42_36.x=61&Map42_36.y=2
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: март 19, 2008, 21:45:35 »

момичета към края на месеца може би ще идвам в бургас да помагам на една бъдеща булка за която ви питах за булченски магазини.ако тя е съгласна ще се радвам да взема някоя от вас с нас за помощ.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 33   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines