Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 02, 2024, 09:18:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Всичко за кумовете 8-ма част  (Прочетена 173130 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 15, 2015, 23:20:33 »

Такая да ви се оплачааа.. Нашите кумове официално вече са разделени  cray Не, че си мислех, че ще са завинаги заедно, няма как да сме сигурно дори и за себе си, какво останава за другите... Ама от 5 години са заедно, предложихме им да ни кумуват, съгласиха се веднага, после кумата ми казва, че от много време не се разбират, но ще се оправят, а днес ми заявява "Няма да гледаме 50 нюанса, понеже не съм в настроение. С Гоерги се разделихме, окончателно.." Направо щях да падна..Викам, сори ама да те питам, това окончателно какво ще рече.. Защото филма може да го гледаме и друг ден, но аз трябва да платя нови покани и да търся други хора да кумуват sad((  cray cray cray

Не, че си представям, че ако  трябва да останат заедно, ама поне да ни бяха отказали, ако не са се разбирали от преди... Пфф..  shok
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 16, 2015, 00:19:27 »

Лелееее много кофти Аlexandrova.. направо ужасно да ви беха отказали, а сега и ядове и да плащате на ново.. Не се ядосвай (случва се),  успокой се помислете добре за други и преценете хубаво да няма пак изненади.. Стискам палци и успех  give_rose
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 16, 2015, 01:09:10 »

Тони, много глупава ситуация. Изчакай 3-4 дни те съветвам аз, защото понякога решението излиза само.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 16, 2015, 08:36:59 »

Благодаря ви момичета... Поуспокойх се малко, ще изчакаме, добре че момичето с поканите излезе съвестно и ми предложи да напапечатаме на гърба на сегашния текст другия, каза че така или иначе няма да се вижда. Но наистина идва проблема с избора на нови... Повечето ни приятели са сингъл, тези които са двойки не живеят близо до нас, а искаме да имаме кумове, с които да се виждаме на празници и т.н..

Има ли проблем да са ни кумове - двойка, на която ние двамата сме кумове? Другият вариант е да са наши приятели (моя най-близка приятелка от детството, която стана гадже на негов много близък приятел от детството), но те са много несериозно и живеят във Варна... Хммм объркващо е, но със сигурност ще изчакаме няколко дни, преди да направим окончателния избор.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 16, 2015, 08:58:46 »

lexandrova_90 Много неприятна ситуация. Аз съм чувала,че не може да ви кумуват хора,на които сте кумували.
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #155 -: февруари 16, 2015, 09:33:33 »

Изчакайте с каненето на нови хора. Иначе за кумуването на хора на които сте кумували може. Моя мъж ще е кум на нашите кумове. Питали са и попа и той е казал че няма проблем, по принцип не е редно ама в днешно време кое е  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 16, 2015, 09:37:11 »

То е супер неприятно, понеже, който и да поканим сега ще е наясно, че е втори избор... Малко.. понеже няма друг начин.. Ама, какво да правим, дано не мислят като мен хахах  blush
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #157 -: февруари 16, 2015, 09:40:27 »

Не го мисли това. Ясно е защо са втори изборз защото по принцип не е е редно, дано ви влезнат в положението като бивши младоженци и не го приемат както го мислиш.
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 16, 2015, 09:48:39 »

Попринцип ако ще имате църковен брак, не може преди това да сте кумували на вашите кумуве. Питайте първо най-добре в църквата, може някъде да нарушават това правило.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 16, 2015, 09:50:19 »

Двойката, на която ние сме кумове, няма църковен брак, та затова се надявам да няма проблем  pardon
Активен
melita
Сватбар
***
Публикации: 152



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 16, 2015, 09:51:39 »

Значи няма да има проблем. Проблем е когато те имат църковен брак, а ви кумуват на вас.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 16, 2015, 10:33:04 »

Не се притеснявай, знам че е лесно да се каже.. Добре е поне, че не сте раздали поканите..
Едно време когато майка ми са се женили в деня на сватбата кумовете са им отказали не знам по каква причина и в последния момент други хора стават кумове.
И ние вече бяхме запазили всичко и кумовете ни звънят и казват "ама не знаем дали ще ни пуснат от работа" ( като бяхме обсъждали датата преди ) и аз ми казах, че не ме интересува да се оправят но да дойдат.. И ние ще сме под напрежение до последно, ама както казва мама спокойно се двама ще станат кумове  smile

Важното е вие да не се разочаровате, движете си нещата със сигурност имате и други близки приятели, който ще ви разберат и няма да се разсърдят че са втори..
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 16, 2015, 10:40:20 »

Да, просто много ме е яд, супер отговорна съм и очаквам от всички същото отношение, но явно няма как... Различни сме..  pleasantry pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 16, 2015, 11:33:05 »

Ех, Тони, много кофти ситуация. И аз ще те посъветвам да изчакате с каненето на нови кумове. Току виж са се сдобрили и всичко пак е цветя и рози при тях.
Относно кумуването: друга двойка може да ви бъдат кумове дори вие да сте им били техни кумове, стига да нямат сключен църковен брак.
В блога на Н.Митев има много полезна и изчерпателна информация по темата.
« Последна редакция: февруари 16, 2015, 11:38:42 от nansita » Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: февруари 16, 2015, 11:38:47 »

alexandrova_90, мнохо неприятна ситуация. Наистина изчакайте малко, имате време, може да се окаже че се съберат, ако пък не стане така ще си имала достатъчно време да решите кои хора да ви кумуват.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 28   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines