Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 04, 2024, 15:56:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Vanilly 23.08.2008  (Прочетена 84822 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 28, 2008, 12:56:07 »

Всички знаете какво е готово, сега ще ви кажа какво не е angry
Още нямам потвърждение от половината гости, но ако не получа до 01.08 ще им звънна. И съответно как ще са подредени по маси. Не са готови тейбълкатричките и по-точно знаменцата, но до края на седмицата ще са ок. И сега ще отида последно да решим как да са точно е детайли подаръчетата за гости и ги пускам в печат, казаха, че за няколко дни ще са готови.  Не сме купили подаръци на кума и кумата, по отделно, на кумата обеци сваровски изкам да взема и ще ви помоля да ми кажете къде има магазини на сваровски?? Дайте идея и за кума???
Не сме поръчали торта и питки, има време. Аз излизам на 14.08 отпуск и заминаваме за Монтана. Абе има още няколко неща girl_wink
Бубето, мерси!! Колкото до костщма, в МОнтана е и ще го покажа като идем на 14.08 там! Не съобразих да го снимам като бяхме...
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 28, 2008, 14:26:18 »

За магазините на Сваровки:
 - На Витошка, някъде по средата между ЦУМ и НДК;
 - В ЦУМ на втория етаж;
 - В Sky City в Гео Милев на първия етаж;
 - В Мола на Стамболийски на първия етаж - беден избор;
 - На Алабин - пак беден избор.

Един съвет - ако кумата ти има чуствителна кожа не и купувай обици а медальонче или гривна, защото много хора имат проблем с обиците. Аз купих медальонче на шаферката.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 28, 2008, 14:39:26 »

Арлина, много ти благодаря, май наистина  епо-добре да й взема медальон!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 28, 2008, 15:23:28 »

Видях се с жената, която печата книжките, каза, че до края на седмицата ще са готови. Стават супер! Тя е успяла заглавната страница да я изпринти на карончето, което е корицата и е станало още по-хубаво, вие сте ги виждали(има ги в галерията), но заглавната страничка като стане ще ви я пусна.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 28, 2008, 15:29:48 »

Vanilly,

Сега видях книжката в галерията ти! Страхотна е! Токова мил и чувствен подарък сте си избрали за гостите!   good И толкова оригинален и нестандартен!
Направо се просълзих blush
Още веднъж  Bravo
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 28, 2008, 15:43:48 »

  И аз много се разчувствах - това е най-невероятния подарък, който съм виждала. И каква признателност само! Браво!!!! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 28, 2008, 15:58:34 »

Дида и Оля, много благодаря!!! Радвам се, че ви харесват!! Аз съм много щастлива, че направих такъв подарък за гостите! Случайно във форума срещанах идеята за подарък на стихосбирка, и аз реши, че така и така пиша и имам стихотворения, мога да отпечатам, графиките са рисувани специално по повода от един приятел, а фирмата, която я прави, работим от фирмата с нея и ще ми я направят подарък, та ще платя само обложката около 20 лв! за 70 книжки!!! Много съм щастлива! Надявам се и на гостите да им хареса!
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 28, 2008, 16:04:02 »

Как няма да им хареса smile smile smile
това е възможно най - хубавит и оригинален подарък Bravo Bravo Bravo наистина идеята
е просто супер!!!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 28, 2008, 18:56:29 »

Благодаря ти Мила!
В момента в нас правим тейбълкартичките, лодките са сгънати, знаменцата са нарязани и остава да се залепят на клечките и да ги надпиша! Пуснах в галерията една, за да видите как става! На мен много си ми харесват!
Към нещата, които не са готови искам да включа и песен за първиа танц. Ето засега предложенията на милото: Lion Richie  - say you, say me
            Uriah Heep - July Morning
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 28, 2008, 19:05:22 »

С риск да стана досадна ви пускам и речта, която ще кажа преди да мина да поздравя гостите към средата на вечерта:

Здравейте! Бих искала да спазя традицията в нашето семейство да държа реч на всеки празник! Не бих пропуснала и собствената си сватба за нищо на света!
 Бих искала да поздравя всички, които успяхме да докоснем със сърцата си и са тук с нас днес! Искам да благодаря на всеки един по отделно, но няма да ми стигне времето...Но нека се опитам да го изпреваря...Искам да знаете, че тук няма никой случайно поканен, всички вие сте част от нас, част от живота ни...за мое огромно съжаление двама души не могат да бъдат тук с нас, единият дава живот, другият си отиде от него...
Тук спирам с тъжната част...
Искам да благодаря на първо място на моите родители, които ме накараха да се почувствам принцеса в този ден и направиха по-хубава сватба и от най-смелите ми очаквания...Благодаря ти, мамо, благодаря ти, татко....
Искам да благодаря на най-страхотния брат, който имам. Дари, мерси, че не ме изпревари...
На баба и дядо, които знам, че се вълнуват повече от мен. Благодаря ти бабо за прекрасния чеиз, който ми направи...Благодаря ти дядо за най-хубавите вино и ракия днес!
Благодаря на най-страхотните кум и кума които имам. Избрахме най-близките ни хора, чието приятелство се е доказало през годините! Рени, ти беше до мен в най-тежките ми моменти, и искам сега да те напаравя част от най-хубавите в моя живот! Бъди завинаги до мен...ще имам нужда!
Благодаря на родителите и цялото семейство на Ивчо. Вие ме приехте така топло и сърдечно, и ме накарахте да го заобичам още по-силно...
Благодаря на моите роднини, които пропътуваха цялата страна и половин Европа, за да са с мен в този ден!
Благодаря на моите приятелки, че запазиха през всичките тези години приятелството ни непокътнато...И въпреки времето и пътищата, които ни разделяха, винаги са били до мен, дълбоко в сърцето ми!
Благодаря на моите колеги, които успяха да споделят този ден с мен, на най-страхотните шефове и Теди, благодаря ти, че издържа всичките ми предсватбени кризи...
Благодаря на приятелите на моите родители, които са до мен от толкова много години...
Благодаря и на всички близки и приятели на Ивчо, които сигурна съм, че са не по-малко страхотни от моите...
И накрая, но не на последно място искам да кажа едно голямо Благодаря и на главният виновник за събитието....Моят вече съпруг...


Мило, извървях дълъг път докато срещна истинският човек…Питах се как ще го позная? Знаех, че когато го видя той ще стопли сърцето ми…И ето, че го срещнах, и той от първият миг до този, всяка една секунда кара сърцето ми да изгаря от любов…
Казваха ми да се омъжа за богат човек! Е, аз по-богат от него не можех и да срещна! Той е най-богатият на нежност, на обич, на доверие и вярност, на искреност и разбиране, на прошка и човечност!
Знаех, че когато го позная ще затворя очи и ще мога да си представя цяла една вечност, една безкрайност с него…че той ще е във всички мои сутрини, във всички вечери, във всеки мой ден, ще ми подари най-хубавото нещо, да виждам неговите очи във децата ни, той ще види пръв малките бръчици покрай очите ми, ще погали моите бели коси…ще ме пази, ще ме обича, и заедно ще извървим дългия път, който ни е отреден, и ако ни е писано за последен път ще поема глътка въздух в неговите ръце…И ето, че сега, срещнала го вече, стоя тук пред вас и затварям очи…Мога да си представя всичко това….и не само…Нямам търпение да изживея живота си с него…Благодаря ти, мило…
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 28, 2008, 19:18:02 »

Vanilly , браво за речта smile!!! Супер си го измислила! Аз лично не бих могла  да кажа подобни неща, защото още на 2-рото изречение сигурно ще съм ревнала.
Много ще развълнуваш хората!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 28, 2008, 19:27:56 »

Дани, радвам се че ти е харесала!И аз като я писах се просълзих, но ми се иска да благодаря по нежен начин на хората, иначе на годишнината на баба миналата година се разплаках на речта и мама я дочете, но сега рептирам и се даявам да мине всичко гладко!!
Забравих да спомена и последното предложение на милото за песен : foreigner  i want to know what love is....
Активен
elanida
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 28, 2008, 19:46:10 »

Vanilly, речта ти е наистина много вълнуваща! Толкова ми хареса, направо и аз се просълзих! Несъмнено ще докоснеш сърцата на всички присъстващи! Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 29, 2008, 09:22:15 »

Благодаря ти, Еланида!
Понеже обещах да съм редовна, се включвам с поредното нещо, което ми предстои, в понеделник ще ходим да си правим изследванията, мисля тези дни да мина през поликлиниката да видя как става и в колко часа да сме там, иска ми се и да си извадя медицинско за смяна на шофьорската книжка, за да мина на път към морето през лом след сватбата за смяна на документите. Кажете освен свидетеслтвото за сключен брак, лична карта, шофьорска книжка и медицинско друго ще ми трябва ли?
Другото нова е, че последно нашите са решили да ме взима младоженека от къщата ни, а не апартамента, в началото мама не искаше, понеже не  е готова съвсем още, но пък имама голям двор, на който ще сложим две шатри, балони и маси  спочерпка, а и къщата е на дунава и гледката е супер, понеже и фотографа ще дойде с тях там ще може да си направим и снимки на фона на реката! Ще е супер!!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юли 29, 2008, 09:43:48 »

 О, Сладка.... Тази реч е нямам думи!!!! Много прочувствена и наистина те докосва до сърцето, не мога да си представя за близките ти какво ще бъде изживяването !!!! Абе знам си аз, че твоята сватба ще бъде невероятна  yahoo. Чудя се с какво ли още ще ни изненадаш?!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines