Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 17, 2024, 15:56:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 82   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2017г.  (Прочетена 323360 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #660 -: юни 07, 2017, 13:24:14 »

Колко хубаво! Пожелавам ви лека бременност и здрави бебчета!

Булче, ти ли lol

хахахах сакъънн... не за сега  shok shok shok
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #661 -: юни 07, 2017, 13:37:53 »

Когато видя, че някой е писал в тази тема, сърцето ми се разтуптява още по-силно.  heart

Честито и на двете! Пожелавам ви лека бременност и здрави бебчета на финала! smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #662 -: юни 07, 2017, 14:29:47 »

Булче, усетих го като зов!!!

Записвам се най-после и аз след дъъъълго чакане с термин 21.12.2017г. В 12г.с днес имах леки неразположения и болежки, забързах пред кабинета на док, прегледа ме и не видя нищо притеснително. Бебчо е 6,3см (на 29.05 бях на преглед и беше 4см)  heart Смени ми но шпа с бусколизин, удариха ми една инжекция да се абсробира по-бързо, магнезий и ще полежа 7 дни, за всеки случай. Може да е от газове или издуване на червата, че ядох едни череши.. И те да притискат нещо там.. Не зная и аз.. Исках да кажа официално тук на 13.06, когато Дай Боже ще минем на БХС и ултразвуковия скрининг, но не можах да изъдржа на бебевалежа в темичката  yahoo  Стискайте ми палци всичко да е наред!


Много се зарадвах като разбрах за Миленка, сърцето щеше да ми изкочи! Радвам се много, че на прегледа всичко е било наред с бебчо  give_rose Понеже съм и страшен егоист, веднага се зачудих, аджеба кой ще ме снима като дебела бременна и после бебчо  lol funnytooth lol

scilla , не те познавам много, но съм чела много пъти темичката и съм гледала снимчиците на прекрасното ти момиченце с невероятно сини очи  heart Лека бременност и пухкав финал!

Ние получихме новината като Великденски подарък, дай Боже бебчо да дойде като най-пресният подарък за Коледа  heart
« Последна редакция: юни 07, 2017, 14:48:34 от alexandrova_90 » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #663 -: юни 07, 2017, 14:35:46 »

Тонииии, и ти беше щъркелче!!! Помня аз Wink
Пожелавам ти лека бременност и по Коледа да ви е пълна къщата с онзи неповторим аромат на бебе heart
Почивай, щом се налага!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #664 -: юни 07, 2017, 14:43:05 »

Бях, бях.. Има магия в цялото това нещо  heart
Но вярвам, че голямата магия ми я подари КИВИ.. Не спирам да я нося и съм сигурна, че ни закриля с бебчо  heart heart heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #665 -: юни 07, 2017, 14:57:39 »

ххахах ми да де хахах исках да се направя че имам шесто чуство и съм предусещала нещата от много време  witch имам чувство че си бременна от 6 месеца вече хахах добре дошла !
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #666 -: юни 07, 2017, 14:59:41 »

Булче, ти си ми кошчето за душевни отпадъци, не ти е нужно 6-то чувство.. И да не искаш, винаги ще си запозната из основи с радости и проблеми, които ме спохождат. Някой ден ще ти се отблагодаря  give_rose
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #667 -: юни 07, 2017, 15:15:15 »

Йеее, благодаря ви за топлото посрещане на новината ми  Girl_hide give_rose heart Страхотни сте както винаги! alexandrova_90, поздравления!! Радвам се, че още една съфорумка се присъедниява! Благодаря ти за милите думи за Ария! Трогнаха ме  give_rose

Твоята подробност за великденския подарък ми напомни, че ние пък получихме подарък за годишнината ни. Сутринта на годишнината имахме положителен тест, а същия ден и заминахме на пътешествие в Малта по същия повод и беше много хубав двоен празник yahoo Аз се надявам само да не дойде баш на коледа или на нова година, че просто не е много приятно рождения ти ден да е на такъв голям празничен ден smile

Иначе те разбирам за егоистичната ти помисъл за фотосесията, хихи. Аз също съм се замисляла и съм ѝ казвала pardon Ще се наложи да ползваме услугите на друг фотограф по тва време.

Иначе аз до момента съм била на един преглед в 6-та г.с., но се чу сърчице и бях много щастлива  yahoo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #668 -: юни 07, 2017, 15:18:08 »

Ехааааа, днес е ден за разкрития lol Всички четящи и неразкрили се да заповядат моля... lol lol

scilla и milenuity, Честито, леко и на финала пуФкави бебоци  give_rose

Тони, на теб ще си позволя да ти честитя малко по-обстойно  girl_haha по няколко причини - за първи път ще изживееш емоциите, които ти предстоят, преживя едно разочарование и не на последно място това е един толкова искан плод от взаимност на двама души  heart ЧЕСТИТО kiss2 Пожелавам ти едно прекрасно време, изпълнено с емоции и фучащи хормони (не им се поддавай, особено на ревливите), да нямаш и секунда притеснение по време на бременността, всичко да върви леко, а на Коледа да държите в ръцете си най-хубавият подарък  heart heart heart

P.S. Това за milenuity и снимките и аз си го помислих, миналата Коледа не се вредих със свободни дати, исках да подаря на кумовете  blush blush blush
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #669 -: юни 07, 2017, 15:22:46 »

Аз като истински Шерлок.. Разбрах, че съм бременна 3 дни преди датата на М.. Докато тичах хич не ми беше добре, яко бодежи, боцкания и се зачудих.. В продължение на 3 месеца си се чувствах добре.. Тогава ми светна лампичката и се прибрах веднага, направих един тест и 2-рата черта излезе мигновено.. Разбира се, при мен това далеч не значеше буйна радост, защото след две биохимични бременности..
Направих си 5 кръвни теста (знам луда съм), за да знам как расте ЧХГ-то.. Отделно си изследвах и разни други хубавини като прогестерон и ТСХ.. И на Велики петък, когато трябваше да пътуваме към свекърите, док ме видя, каза още не виждам сакчето, защото е рано, но по всичко личи и съм 99% сигурна, че ще се имплантира в матката. Почини си спокойно, изкарай празниците и ела.. После видяхме сакчето, след това ембриончето със сърдечна дейност.. Често се виждаме, защото просто аз си се притеснявам и не мога да търпя повече от 3 седмици..

Днес разбира се беше извънредно, аз си мислех, че ще ми каже, луда си и тн.. Но въпреки, че около 3 часа беше в секцио по спешност, пред кабинета й имаше 10 или 11 бременни жени. Ме взе 3-та, защото имаше още две жени с болки преди мен. Обясни ми всичко и ме прегледа обстойно.. Та ми се летеше след като излязох от кабинета  Girl_hide

Мери ми (Миленка), благодаря! Пожелавам ти го от все сърце и ти ме разрева.. Аз съм си ревла по принцип, не го отдавам на хормоните.. Само, когато избухвам пред ММ, казвам "Хормони  pardon" и той започва да се смее  blush
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #670 -: юни 07, 2017, 15:32:20 »

  Тази тема стана супер гореща днес!  girl_impossible
Миленка,scilla,честито!  
Ще видите, животът с две деца е много по-пъстър, емоционален и интересен!
Лека бременност и само положителни емоции!

 Тони,на теб първо ти видях лентичката в месечната тема  shok

Честита радост и дано всички месеци в това ново приключение те изпълват с щастие и положителни емоции!
Дано притесненията и неразположенията са само пикантни подправки Wink

Стискам палци на всички и с интерес ще чета новини! smile
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #671 -: юни 07, 2017, 15:45:56 »

О, какви новини, какви новини!!

scilla, milenuity, честито! Пожелавам ви лека бременност и прекрасни бебчета на финала smile

Тони, няма как да не се спра и аз на теб специално, защото имам чувството, че те познавам някак по-лично от виртуалното  smile Толкова се радвам за теб, така много искахте бебе! Пожелавам ти по-малко притеснения, повече спокойствие, много хубава бременност и един сладък коледен подарък  give_rose
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #672 -: юни 07, 2017, 15:46:27 »

Лелеее, Тони, и аз съм Шерлок. Вчера тъкмо казах на ММ, че те подозирам  heart Много се радвам за вас. Наистина се надявам да си така заредена с положителни емоции и през бременността, както си винаги!  yahoo Спокойно и безпроблемно пътуване към най-вълнуващото събитие на света - да станеш майка!
 Честито и на другите новоразкрили се мами. Много е приятен бебевалежа, защото форумът така се оживява. Леки бременности и прекрасни финални резултати!  heart
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #673 -: юни 07, 2017, 16:02:17 »

Много ви благодаря, момичета. Много мило ми стана като прочетох постовете ви <3.

Аз получих подарък за рожденния си ден smile
Супер много се зарадвах като разбрах, че пак ще бременеем заедно със scilla, a вчера случайно разконспирирах и Тони. smile <3

Аз вчера бях на БХС и ранна фетална. Измерванията са много добре. Бебо беше много активен и на челна стойка. Сега чакам кръвните резултати утре.
Днес и аз имах доста болки от ляво и се чудя дали може да е от газове наистина?

Живот и здраве, септември, октомври ще се снимаме smilesmile
Дано всичко да е наред се моля, че още от миналата година съм се ангажирала да снимам сватба в Холандия края на юли. Сигурно е лудост, ще съм в началото на 5ти месец. Но се надявам да ми дойде вече пауъра, че от два месеца съм като парцал. Направо не мога да функционирам от умора и понякога гадене.

Дани е във фаза "не признавам никой друг освен мама" и се чудя как се справят другите бременни, които вече имат детенце, хаха

Радвам се много, че пак съм във форума, че го бях позарязала. Но днес като писах ми дойдоха стари хубави спомени от времето на подготовката на сватбите ни и после вълненията с първите бебоци. smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #674 -: юни 07, 2017, 16:06:24 »

Ще ти дойдат силите, неразположенията (първите),  приключват с края на триместъра(при мен + 1-2 седмици). Бих казала, че ангажиментът ти е в перфектната част от бременността, когато ще си още пъргава, а първите неразположения ще са в историята  smile

За бременност и деца..., лично за мен и двата пъти,най-трудно ми е последният триместър.
« Последна редакция: юни 07, 2017, 16:31:20 от Marri » Активен
Страници: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 82   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines