Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 02:58:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Булчинския букет - 6"  (Прочетена 208096 пъти)
 
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #30 -: август 04, 2010, 13:04:07 »

Днес ми попадна снимката на един много хубав каскаден букет  smile Слагам я тук-може да се хареса на някой  smile
Активен
asseto
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 557



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 04, 2010, 13:11:37 »

Божествен е просто!!!
Темичката беше позамряла, но ти с тази снимка направо ме... бррр, не знам и аз.

За съжаление такъв тип букет ми се струва доста неудобен, а и не мисля, че ще пасва на роклята ми.  sad Нищо, ще му се радвам на снимката.
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #32 -: август 04, 2010, 13:26:11 »

 А, защо да не пасва?  Wink  Пробвай ако искаш с малко да си поиграеш с Photoshop и да го наложиш върху твоята рокля  smile Иначе си е само за носене, няма да е особено удобен, но пък ще е ефектен  Wink Пък и ми се струва, че е от хризантеми основно, което пък го прави не толкова скъп, колкото повечето обемни букети. Сега се замислих дали може да се махнат тънките висящи части и така да се хвърли? Само не е лошо да се предупреди да се внимава с размерите му   blum
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 04, 2010, 17:25:28 »

О, уау! Мишел, този букет е трепач!!! Просто уникален! Но как се ходи с това нещо? Мисля, че е букет достоен за принцеса!
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 04, 2010, 18:35:51 »

Супер снимка, Michelle! Мерси за вдъхновението! give_rose
Аз си мислех да си правя някаква топка-букет, но каскадно подредени цветята много ми допадат. Ще мисля в тази насока - е, няма да е толкова голям, както и висулките може би ще сменя с нещо друго, но определено си е предизвикателство smile
Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 05, 2010, 08:59:29 »

Момичета, искам да ви попитам, знаете ли как върви цената на микрофона за булченския букет, защото когато обикалях преди месец да си харесам беше 10 лв, а сега като отидох да си го поръчам ми казаха - 20лв, и аз останах с отворена уста shok  Става въпрос за Пазарджик.
Активен
BacuTy
Ентусиаст
**
Публикации: 88



« Отговор #36 -: август 05, 2010, 14:12:49 »

Мислите ли,че на права рокля ще отива каскаден букет, а не тип "топка"
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 05, 2010, 14:31:20 »

Мислите ли,че на права рокля ще отива каскаден букет, а не тип "топка"

Аз си мисля, че точно на права рокля би отивал каскаден букет, тъкмо да я "разчупи" малко!
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 05, 2010, 22:20:06 »

Познати правиха сватба.
Майката на булката отишла сутринта на някакъв пазар, харесала букет - от рози в цвят слонова кост и маргаритки и го купила. 15 лв, а букетчето е мн симпатично give_rose. След като платила продавачката я попитала дали е за сватба, след положителния отговор на майката, въпросната казала: "Защо не казахте, че е за сватба?". Да не е луда crazy?
Активен
michelle
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1484



« Отговор #39 -: август 06, 2010, 10:16:42 »

posum, браво на майката на тази булка  Bravo Много разумно решение  smile
 Аз пак пускам едно букетче-този път по-нежно и мъничко.

 И една гривничка за ръка.

 
Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 06, 2010, 10:47:42 »

момичета, как се казва този вид орхидея? искам бутониерите за младоженеца и кръстника да са такива, обаче не й знам името на тази орхидея, аз й викам сплескана  blum , ама със сигурност не се казва така smile


* бутониери орхидея.jpg (26.73 KB, 500x333 - видяно 292 пъти.)
Активен
Rossito
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 212



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 06, 2010, 11:09:43 »

vilenceto, не съм сигурна, но тази орхидея, която си показала ми прилича на Фалаенопсис/Phalaenopsis

Активен
vilenceto
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 409



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: август 06, 2010, 12:40:12 »

да , точно тази, по-сплескана . Много благодаря Rossito  give_rose
Активен
_Roxy_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 114


Love is in the air...


« Отговор #43 -: август 09, 2010, 00:50:53 »

Момичета, искам да ви попитам, знаете ли как върви цената на микрофона за булченския букет, защото когато обикалях преди месец да си харесам беше 10 лв, а сега като отидох да си го поръчам ми казаха - 20лв, и аз останах с отворена уста shok  Става въпрос за Пазарджик.
Цената, която са ти казали според мен е ок. В петък ходих в един склад за цветя (става въпрос за Варна). Там микрофона беше 15 лв, като това е цена на едро. Само не съм сигурна дали ставаше въпрос за пакет (десетина бройки) или е на бройка. Обикновена пиафлора 10/25 правоъгълна е 1,20 лв/бр
vilenceto по повод въпроса ти за орхидеята. Тази, която ти е показала Rossito е предимно саксиен вариант. Букети и декорации обикновено се правят от Орхидея Цимбидиум. НО... това е зимно цвете, което в момента на пазара не се предлага, а ако го има е на 4-5 пъти по-висока цена от нормалната. По последна информация, която имам от тази седмица ако случайно някой се навие да ти достави, което е малко вероятно доставната цена на един стрък ще е от порядъка на 90-100 лв., представи си на теб колко ще ти вземат.
« Последна редакция: август 09, 2010, 00:59:09 от _Roxy_ » Активен
fraulia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 23


Светът е за двама...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: август 09, 2010, 12:00:04 »

Благодаря ти за информацията _Roxy_  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines