Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 12, 2024, 23:08:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Украса на ресторант - 2 част  (Прочетена 178341 пъти)
 
Kittcat
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 80


« -: февруари 15, 2008, 14:42:35 »

Милички, а можете ли да ми кажете координати на някои изпитана и не безумно скъпа флористка в София? Някоя, която да може да направи украса за колата и букети за масите в ресторанта (по моя идея)  много мерси help

Модератор: Старата тема е ето ТУК!  good
« Последна редакция: февруари 16, 2008, 14:39:27 от maria_lakova » Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 15, 2008, 16:30:58 »

ето нешто и от мен което много ми хареса smile


* Hochzeitstisch.jpg (36.87 KB, 567x400 - видяно 662 пъти.)
Активен
abel
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 15, 2008, 16:58:49 »

KlaraFina, страхотни идейки Bravo Bravo Bravo
Много нежни са тези бледо лилави рози. Според вас колко букетчета са необходими за маса от 10-12 човека?
Моите бяха подобни  като идея, но може би малко по-големи. На масите от 10 човека имахме по 3, а на тези с 12 - по 4.
Между букетчетата имахме квадрани сребрсти свещи, които също запълваха пространство.
Зависи и какво друго ще има на масите. При нас нямаше бутилки, само прибори, чинии, чаши и украсата. Важно е да не се претрупва, защото ще им е трудно на гостите да се обслужват.(в галерията имам снмки, може да се отриентираш за размера на масите)
Мисля, че в зависимост от размера - за 10-12 човека можеш да сложиш по 5 на маса smile
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 16, 2008, 16:01:34 »

Днес като бяхме в Стватбен център София ни показваха какви украси правят. Арки, балони и т.н. Питам за украси по масите и ми се отговаря, че единственото, което предлагат е украса от живи цвята, защото всичко друго (изкуствени цветя, свещи, разни други наредени по масите дреболийки), което се дава под наем можело да се открадне, а живите цветя си ги плащаме така или иначе. Oh my ... Аз много се изненадах, но човека ми показа едни доста големи букети от изкуствени цветя и каза, че точно от нашият ресторант на 29 дек. били изчезнали такива Oh my ...
Интересно ми е това случвало ли се е на някоя от вас на друго място. Защото ако има проблем с кражби той едва ли е само за една агенция. Или пък те просто нямаха разнообразни украси и така се оправдават.
Активен
a
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 414


вече съм мама на принцеса голяма


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 16, 2008, 17:56:40 »

на нас ни направиха украсата от сватбен център София на всяка маса имаше по 3 балона с хелий и на места в ресторанта имаше също тройки балони някъде около15 маси по 3 балона общо 45бр.о още около 20балона в ресторанта +двойка сърца от балони зад официалната маса ни излезе 170лв.(но все пак преди почти 1 година).
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 16, 2008, 23:13:17 »

Arlina това с украсите от изкуствени цветя май е нормално. Скоро се свързах по друг повод с фирма която продава изкуствени цветя, аранжирожки и т.н. Питах ги за условията за взимане на цветята под наем и жената ми обясни че ги дават само за кратки периоди, освен това точно заради възможни кражби и повреди първо се плащат на 100% и после ти връщат част от сумата като върнеш всичко в добро състояние. Ако те интересува името на фирмата, пиши ми на лични smile
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 16, 2008, 23:15:17 »

Милички, а можете ли да ми кажете координати на някои изпитана и не безумно скъпа флористка в София? Някоя, която да може да направи украса за колата и букети за масите в ресторанта (по моя идея)  много мерси help

Little_Sweet_Didka има магазин за цветя и е правила доста ранжировки за сватби. Пиши и на лични, сигурна съм че ще може да ти помогне  good
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 17, 2008, 13:01:08 »

misskapriss, аз се надявах, че ще намеря фирма която да ми предложи и по различни варианти от цветя. Някакви съдове с подредени в тях неща... явно сама ще трябва да си ги правя sad Поне ще стане така както искам.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 17, 2008, 13:25:36 »

misskapriss, аз се надявах, че ще намеря фирма която да ми предложи и по различни варианти от цветя. Някакви съдове с подредени в тях неща... явно сама ще трябва да си ги правя sad Поне ще стане така както искам.
Според мен не е толкова сложно да се измисли някаква семпла украса.Идеи п-надолу колкото искаш.Трябва само да се спреш на видовете цветя.Още по-лесно ще стане ако избереш гъба и в нея направиш нещо като икебана за всяка маса.Разбира се традиционният вариант с букетчета също може да се нправи.Трянбва също да избереш малки ли ще са букетчетата и много на брой или на всяка маса по някоя друга бройка висока ваза.Зависи и от големината на масите,формата и т.н.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 18, 2008, 13:11:46 »

fiibi, не е сложно, но е въпрос на време, което не знам дали ще имам и на това да ангажирам някого в денят на сватбата, което не знам дали искам. Ще проверя и по-други фирми да видя дали предлагат това, което си представям.
Активен
Little_Sweet_Didka
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1731



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 18, 2008, 13:25:02 »

Arlina ти какво си представяш като "съдове с подредени разни неща вътре". Имай в предвид че трябва да заемат минимално пространство на масата, защото рискуваш- сервитьорите трябва да съберат, пепелници, оливерници, салфетници, прибори, чинии, чаши, бутилки, панери с хляб...то не е дна беля! girl_impossible
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 18, 2008, 14:06:58 »

Дидка, права си, че трябва да се съобрази, но аз не мисля за нещо много голямо. Може би трябва да питам и в ресторанта. Искам нещо такова:

или такова:

Като си представям на 4 души едно такова съдче по средата на масата.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 18, 2008, 17:19:05 »

Момичета моята сватба ще е в Пазарджик, ако някой знае фирма за украса за там да сподели
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 23, 2008, 22:39:29 »

nina_nikole мисля, че сватбена агенция "Амур" в Пазарджик биха се справили добре с украсата.  good
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #14 -: февруари 24, 2008, 20:10:29 »

Много ми харесва украсата да е само от рози ,но доста скъпичко май излиза.


* 53801_1119241.jpg (70.07 KB, 480x640 - видяно 500 пъти.)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines