Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 02:31:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Lunno momiche 21.08.2010г.  (Прочетена 72291 пъти)
 
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юли 21, 2010, 13:45:33 »

Миличка mademoiselle, благодаря и на теб за милите думи и пожелания!  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юли 21, 2010, 14:06:57 »

Охх, аз докато се набутам и тя дошла втората страничка на темата  blush

Лунно момиче, желая ви много приятна и спокойна подготовка до края. Насладете се на всеки миг от нея и нека финала бъде още по-приятен и запомнящ се, в което не се съмнявам между другото  good

Ако можем с нещо да помагаме - казвай, макар да виждам, че до тук се справяте чудесно. За чашките май и преди ти бях писала, много-много ми харесват. Нямам търпение да видя ритуала и аз.
Ще следя с интерес, да знаеш   girl_wink
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юли 21, 2010, 14:14:24 »

Хей лунна красавице, сватба в Казанлък, а? Страхооотно, много харесвам този град! И идейката ти за подаръчетата е супер, тъкмо в стил с града. Можеш ли да кажеш какво е лентичка за посрещане, за пръв път чувам?  blush
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 21, 2010, 14:19:39 »

bubka, толкова съм трогната и ми е толкова мило, имайки впредвид миналата година как с интерес и с приповдигнат трепет следях всяка публикация, свързана с организацията на вашата сватба, на булките от Казанлък...и сега се чувствам някак специална от поздрава ти!  blush Още веднъж благодаря!  give_rose Както и на всички момичета разбира се, но казанлъшките булчици са ми слабост.  girl_wink На тях/вас дължа много като помощ и съвети!  god
Аз със сигурност още ще се нуждая тях...  blush  tease
« Последна редакция: юли 21, 2010, 14:30:16 от lunno momiche » Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юли 21, 2010, 14:27:29 »

Миличка Ariel, на теб държа тук да ти благодаря за координатите на магазина, в който си поръчах книгата за гости. Днес получих мейл от там, че е готова и утре отивам да си я взема.  Girl_hide
А лентичката е за извеждане.
Традицията преди, доколлкото знам, е била бащата на булката да я изведе от дома, хванал в единия край бяла кърпичка, а другия край го държи булката и така я извежда от родния башин дом. ... Много трогателна и емоционална традиция.
За да видиш за какво става на въпрос - може да разгледаш албума на bubka.
В Казанлък са осъвременили бялата кърпа с лента за извеждане - тя представлява панделка, декорирана по някакъв начин - лентичката, която ще ползвам назаем от приятелкта ми в двата края е декорирана с розичка (ама, нормално - все пак това е Казанлък - с какво освен с роза  DANCE ).  girl_wink
Момичета, сега покрай тази темичка за мен специално  blush и... гадусът на сватбената тръпка скочи главозамайващо...  sarcastic  heart
« Последна редакция: юли 21, 2010, 14:35:25 от lunno momiche » Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 21, 2010, 14:45:03 »

Ооо, сигурна съм, че книгата ще е страхотна! Искаме снимки!!!  look

А това с ритуала е адски интересно! Не бях чувала досега за него, супер!  goodpost
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 21, 2010, 14:47:35 »

Милички - сега се сетих нещо, което забравих да споделя с вас.
Имаме си и оригинални тейбълкартички... направо дизайнерски  Girl_hide - за чиито дизай от цялото си сърце благодаря на anelcka80! Тя ги направи - ние само трябва да ги изпринтираме.  Girl_hide
И това, което е интересно около тях, според мен е, че на нашите тейбълки (на мен и на Слънчо)  - отзадната страна (от към гърба) на моята пише Лунно момиче (това ще ми напомня за цялата организация на сватбата - за всичко, през което преминах, за вас... ), а на неговата Слънчо.  Girl_hide
А намерението ми за табелките с номерация на масите е да не са стандартните 1, 2, 3 - ами да са имена на известни мислители - като под всяко име на мислител, ще пише известна негова фраза, която ще е на любовна тематика. И така ще имаме маса с имена: Жорж Санд, Аристотел, Сократ...  sarcastic  Слънчо не е очарован особено, но той не е отворен явно за новаторското - в иновативните подходи е бъдещето!!!  hunter blum
Примерно - моят подпис тук е - виждате го отдолу - след поста  sarcastic . И нашата маса ще е със заглавие Жорж Санд , а под името ще пише: "Има само дно щастие в живота - да обичаш и да бъдеш обичан" .
Вие какво мислите за идеята? Нали не е твърде авангардна?  tease


Ariel, само да я взема и веднага ще я  photograph и ще я покажа.  girl_wink
А за ритуала - много са вълнуващи всички традиции, около взимането на булката и даже доста сантиментални... Толкова искам да не се разплаквам на сватбата , а само като знам, че ще съм изтъкана от емоции...  girl_impossible

« Последна редакция: юли 21, 2010, 15:36:30 от lunno momiche » Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юли 21, 2010, 14:50:07 »

Да идеята е страхотна!Много оригинално, според мен това с имената на мислителите и любовните фрази!
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 21, 2010, 14:52:52 »

zlatomira__, благодаря ти за мнението!  give_rose

Радвам се, че ти харесва. smile
Активен
zlatomira__
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 457


Обичаме те малко Мишленце


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 21, 2010, 14:54:13 »

Няма за какво, просто изказах мнение, наистина много ми харесва!
Активен
Ariel
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1083



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 21, 2010, 15:02:13 »

А намерението ми за номерация на табелките с номерация на масите е да не са стандартните 1, 2, 3 - ами да са имена на известни мислители - като под всяко име на мислител, ще пише известна негова фраза, която ще е на любовна тематика.
Примерно - моят подпис тук е - виждате го отдолу - след поста  sarcastic . И нашата маса ще е със заглавие Жорж Санд , а под името ще пише: "Има само дно щастие в живота - да обичаш и да бъдеш обичан" .
Вие какво мислите за идеята? Нали не е твърде авангардна?  tease[/color]

Никак не е авангардна идеята, страхотна е! Ние имаме подобна идея и аз също съм готова с нашите тейбълки. Но за разлика от вас нашите имена на маси ще носят имена на български и холандски градове като естествено българските гости ще седнат на холандски градове, а холандските на български. Но идеята за авторите е супер оригинална!  good
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юли 21, 2010, 15:04:45 »

Благодаря за подкрепата, Ariel! smile
Има много вариации, според мен на тази тематика - както ти си решила - за градове, може имена на песни, на филми, на улици , на цветя и т.н.. Аз също не мисля, че е блуткаво, макар че чух такива коментари, но... не ми пука! ...Слава Богу - вече май осъзнавам, че на всички няма как да се угоди.  Yes  girl_wink
« Последна редакция: юли 21, 2010, 15:08:06 от lunno momiche » Активен
mstoqnova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 21, 2010, 15:30:19 »

Поздравления Лунно момиче идеята за табелките е страхотна  give_rose
Активен
lunno momiche
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1602


"Има само едно щастие в живота: да обичаш и да бъд


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 21, 2010, 15:31:30 »

Благодаря ти, mstoqnovagive_rose
Активен
Bademka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 144



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 21, 2010, 19:53:11 »

Аз докато се включа... станали две странички!Честита темичка и от мен,следя я с интерес  girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 21   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines