Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 13:35:29

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Седмица на милостивия ноември 4.11-10.11.2013 г.  (Прочетена 21084 пъти)
 
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 07, 2013, 09:28:54 »

търся темата всичко за кумовете,но нещо не я откривам тук.. моля за помощ!  cray
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 07, 2013, 10:12:21 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,34534.375.html

ето я
Активен
AliTia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 593



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: ноември 07, 2013, 10:13:13 »

Добро утро Coffe

Наистина ни опустя темичката. Предполагам, че и аз скоро няма да имам възможността да я посещавам редовно и ще ми е много мъчно за вас. Надявам се да мога поне да ви чета ако не друго.
pandapanda, на този етап съм преустановила гледането на каквито и да е "зарибявки". По едно време се бях загледала в Бг сериалите, но и те ми доскучаха бързо. Голям фен съм на Game of thrones, но последния сезон още не е излязъл, така че и него не мога да гледам. А за реалитита, от време на време хващам X Factor и си го гледам с интерес, предимно заради музикалната част. Когато става въпрос за смс-и и номинации превключвам канала, че е досадно angry

Черпя кафенце, за все още не пилите Wink
Активен
Melinia
Ентусиаст
**
Публикации: 94



« Отговор #18 -: ноември 07, 2013, 10:14:10 »

Здравейте и от мен! Досега не съм се включвала по темите, но все от някъде се започва:).

Относно сериалите много ми допадат "Дървото на живота", "Секс, лъжи и ТВ" и "Столичани в повече", но рекламите ме изнервят изключително много и затова понякога предпочитам да си свалям филмите след това от интернет, защото там няма реклами:).
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: ноември 07, 2013, 10:15:31 »

Ей, панди готина тема.
Аз гледам доста сериали- някой ги гледам сама, защото патето ми ги намира за глупави /дневниците на вампира, древните и как се запознах с майка ви/, а CSI, criminal minds /изведнъж им забравих имената на български/, Хавай 5-0 и столичани в повече си ги гледаме вечер заедно.
С нетърпение чакам да почне игра на тронове, Ханибал и Шерлок.
А аз с риск да стана досадна и да ми скарате, искам пак да попитам- има ли желаещи да си разменяме подаръци за Коледа, както беше за Великден? Беше много готино и ми се ще пак да участвам в нещо подобно!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #20 -: ноември 07, 2013, 10:16:27 »

Пандичка , напоследък само се води, че гледам тв. Пускам нещо да ми говори, но хич не се заглеждам. Лично аз много обичам дисни канала. Има много хубави филмчета там и много се забавлява. Риалити формати не харесвам... вече ако простотията е много голяма и няма какво друго да се гледа може.
Днес слънчо пак се показа. Аз имам нужда или от една ободряваща разходка / за жалост в Плевен няма с кого / или от един мноооого дълъг сън / който пак е невъзможен / .
Ем не чети, а се включвай Wink
Свекърва нещо ми липсва , къде се скри?
Ах изпреварихте ме Wink после ще дочета
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #21 -: ноември 07, 2013, 10:34:15 »

и аз най накрая да се добера то темичката smile толкова ми беше стресираща тази седмица но мина  yahoo

Пандичке не ме почвай на любимата ми тема smile нали знаеш че гледам в момента 49 сериала  blush

От риалитита най любими са ми : Teen Mom(1,2,3) и естествено Keeping up with the Kardashians  толкова са Junk ама както съм казвала преди ми хранят самочувствието smile

Иначе аз и преди ви го препоръчах за мен най-добрия сериал който съм гледала напоследък е : Downton Abbey http://www.imdb.com/title/tt1606375/

Толкова е разкошен и емоционален този сериал че ти се приисква да влезнеш в този свят. Англичаните доказаха че наистина имат страхотни актьори, а участието на Маги Смит го прави още по велико и забавно smile

Свекърва май е на почивка, някъде на топличко smile като се върне ще разберем smile

Еми и аз се присъединявам към твоя ПМС клуб  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 07, 2013, 11:15:50 »

Знаех си, че така ще ви накарам да се разбъбрите smile

AliTia, аз също гледам X factor. Аз съм пълен музикален инвалид и прекланям пред хора с музикален талант.

ratatui, завиждам ти, че с Патето имате общи сериал. Единствените сериали, които Пандето следи са Шампионска лига, Premier League, La Liga, Сериа А и т.н.  funnytooth funnytooth funnytooth

Миши и аз много харесвам Disney Channel smile Така се зарибих по разни тийнейджърски сериали.

mariola85 тъкмо теб чаках да се разпишеш smile Teen Mom и аз го гледам, за да си повдигам самочувствието, радвам се, че не съм единствена. А на Downton Abbey отдавна му се каня и щом експерт като теб ми го препоръчва веднага го свалям. А и съм на вълна английски сериали, така че идеално се вписва.

Напоследък не подкрепям българските сериали - много са им дълги сериите и като изпуснеш 3 после ти трябва половин ден да наваксаш. Чакам Революция Z с нетърпение обаче (нали става дума за тийнейджъри  lol lol lol
Активен
ra_di
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 367



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 07, 2013, 11:34:28 »

Здравейте от мен!Този път и аз се включвам,че много интересна тема сте подхванали.Аз много обичам да гледам сериали и филми,но напоследък нямам толкова време.В момента следя "Дневниците на вампира","Столичани в повече" и турският "Огледален свят" (колкото и да звучи глупаво,но на мен ми е интересен,като приказка е).Иначе от останалите любими са ми "Анатомията на Грей","Отчаяни съпруги","Тайният кръг".Единственият сериал,който следяхме заедно с моя мъж беше "Спартак".Зарибих се покрай него,макар че сцените с кървищата не ми бяха много любими.

А относно разменянето на подаръци за Коледа съм ЗА.Тази година ще се включа с удоволствие,даже чаках някой да повдигне въпроса  Wink.
Приятен ден на всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 07, 2013, 12:09:43 »

Панди, шампионската е класика и ние я гледаме, даже често си каним гости, за да гледаме мачовете. Особено като играе моя любим отбор, мачовете не се пропускат!
Ради, супер че има и други които искат да си разменяме подаръци за Коледа. Остава само да наберем още поддръжници и да организираме нещата. Аз съм готова да помогна както мога.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: ноември 07, 2013, 12:52:33 »

 аз гледам по TLC- предаванията за мода, за сватби и за готвене гледам 24 Kitchen канала. Иначе Огледален свят ме измъчва, защото харесвам актьорите, но не и тъпанарската роля на овца, която са дали на главната  героиня.  1001 нощ гледам късно вечер. май е това.
вип брадър тази година е много тъп.
Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #26 -: ноември 07, 2013, 14:23:16 »

Привееет!

Наистина е странно, че всички ни обзема една летаргия и спираме да пишем, а само чакаме да прочетем нещо интересно из форума, а то няма откъде да се появи, ако не си го напишем ние самите smile

Панди, веднага си отварям онлайн календара със сериалите и ще ти кажа какво гледам или се опитвам да следя, тъй като не винаги ми остава достатъчно време за гледане напоследък: The Newsroom, Parenthood (невероятен и все по-добър става), The Big Bang Theory, The Vampire Diaries, The X Factor (UK, US), Homeland, The Walking Dead, New Girl, American Horror Story, Modern Family, Pretty Little Liars, Shameless, Game of Thrones, Mad Men. Повечето от тях ги следим заедно с ММ като изключим ориентираните към предимно дамска аудитиория като Тhe Vampire Dairies, Pretty Little Liars и т.н. А иначе редовно следим всички мачове на Ливърпул и от висшата лига и от купата на Англия и изобщо, където играят, защото по странни стечения на обстоятелствата и на двама ни това е любимият футболен отбор. И шампионска лига гледаме понякога също заедно и с приятели  good

А, Мариолкааа, все забравям да изтегля тоя сериал, който си ми препоръчала открай време... не знам кога ще му дойде времето да го пробваме, но не пречи да го имам в наличност  Bravo

M, за тиквата - не знам какво да ти кажа, ти доста неща си изпробвала, дори мисля да заимствам някои от тях, защото тиквата е изключително полезна и особено за този период на настинки и грип е страхотна! Досега правих само кремсупа с тиква и джинджифил и беше страхотна!
« Последна редакция: ноември 07, 2013, 14:32:38 от scilla » Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: ноември 07, 2013, 14:33:10 »

aз ман май-често си гледам Desperate Housewives, но иначе си имам Everybody Loves Raymond и Friends свалени и си ги гледам от време на време. Sex & the City много го гледах също, а сега в ММ понякога гледаме и Случаите на Поаро и Cold Cases. Toй все се опитва да почнем заедно да гледаме Homeland, но аз все заспивам (той си го сваля и така го гледа). Хубав ли е наистина?
Преди изгледахме Рим и Тюдорите в рамките на две седмици и с този интензитет доста ми бяха повлияли. smile

Активен
scilla
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 859



« Отговор #28 -: ноември 07, 2013, 14:36:56 »

Homeland си го гледам сама също, мм много не си пада по тоя тип сериали. На мен лично си ми харесва много и си го гледам с интерес всеки път  blum Но, М, ти щом харесваш Desperate Housewives (които вече свършиха), може да пробваш Parenthood - това е сериал за човешките взаимоотношения и като цяло много може да се научи от него за хората, които сега започват да градят семейства smile Силно го препоръчвам на всички тук!  good
« Последна редакция: ноември 07, 2013, 15:04:20 от scilla » Активен
Мрявка
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 775



« Отговор #29 -: ноември 07, 2013, 15:33:42 »

Здравейте момичета, аз редовничко си ви чета, но напоследък не пиша много из форума като цяло. Дето вика Scilla, някаква летаргия и мен е обхванала май.
Сега ми стана интересно със сериалите. Аз по принцип не обичам да гледам сериали, може би и защото нямам време за това, тъй като от 5 години всяка свободна от учене секунда предпочитам да я прекарам навън, със съпруга и/или приятели, правейки и предприемайки хиляди различни активитети. Рядко се задържаме в къщи в "официалното" свободно време, мн активни хора сме и двамата и не ни свърта дълго ма едно място.
Но сега няколко състуденти дълбоко ми препоръчаха "Breaking Bad".
Реших да си го сваля и започнах да го гледам преди две седмици и просто... настръхващ е, води се криминална драма, но е толкова жестоко направен просто супер увличащ и интересен сюжет, макар и доста тежък и оставящ те задълго замислен върху живота и важните неща в него. Препоръчвам го!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines