Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 12:13:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Следдъждовна, преддъждовна седмица - 10 - 16.06.2013  (Прочетена 27576 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 14, 2013, 06:07:51 »

Добро утро! Като заговорихти за дрешки,кака пък плете мн сладки на  една кука разл.неща и сега си е избрала модели за бебка heart аз нещо мн се вълнувам, че и приятелката ми днес е на 2рия си преглед и съм сънувала 2 мои познати бременни  tease
Хубав ден.Аз отивам да работя hunter crazy laugh
« Последна редакция: юни 14, 2013, 06:10:19 от _Ezra_ » Активен
punk_girl123
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2204



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 14, 2013, 06:54:16 »

Урааа! Петък е! Утре ще сме си сами с мъжа ми! Бабате много помагат, ама понякое време вече, аман от тях! Баби помагат да си почина от дребната, мъжа ми помага да си почина от баби!  smile
Сега така говоря, но от понеделник съм сам самичка и една лека тресчица ме тресе!
Erza нека има дечица. Таква радост са! Дано скоро и вие да се престрашите!
Свекърва ако почвате с животинчетата, аз пускам заявка за чифт терлички - зверчета, за нашия малък звяр! smile
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 14, 2013, 08:32:54 »

Добро утро!
Днес има и по-ранобудни от мен smile
Ох, треска ме тресе вече и не ме свърта на едно място angry Нали не сте забравили днес много силно да ми стискате палци Clover Clover Clover


* 969098_610241778988541_977900613_n.jpg (33.51 KB, 509x453 - видяно 259 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #48 -: юни 14, 2013, 08:40:53 »

Добро утро smile

Гледам спрягате Кивито тия дни, мииии... ще ви разочаровам, обичам да снимам разни абстрактни работи и аз, пейзажи също и не мога да плета терлички smile Е никога не съм пробвала де, сигурно мога и това... ама не искам blum Пропуснала съм детайлите по бизнес плана, но ако си търсите директор на водопад smile Идвам!

Стискам палци на всички, а вие може да ми пратите нещо за събуждане... защото стимулантите престанаха да ми действат!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #49 -: юни 14, 2013, 09:33:56 »

m0onlight, стискаме палци, не сме забравили и всичко ще е наред!
Kiwi , трябва ни, как да не ни трябва директор на водопад! Ще го ползваме за фон на снимките. Ако пък вземем и клипове да правим, задължително ще ни трябва водопад, падащ нагоре good.
Ей, съвсем изпростях....
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 14, 2013, 09:48:24 »

aa нещо ме изолирахте вие от бизнес плана beating
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #51 -: юни 14, 2013, 10:15:57 »

emmmmmy, още в предишната тема те призовах като доставчик на котки и животни, заедно с Езра, но ти не се включи blush . То без теб ще ни е скучно и невъзможно Wink. Присъединявай се, защото може и по- рано да се наложи да си търся следпенсионен бизнес, ако сегашният министър стопира годините smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 14, 2013, 10:32:17 »

то като гледаш каква гавра пада в парламента днес... няма да се учудя на нищо.
идвам като зоо - помагач. Нося и малко разхладителни напитки, за уж следващата топла седмица:

Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 14, 2013, 14:02:42 »

Привет! Аз съм  danceg говорих с приятелката ми и мънинкото бобче е почти 3 см и вече шавало доста  Bravo много се радвам! Пънк, ами сигурно ще действаме скоро ама божа работа кога точно ще стане "нашето бобче"  heart тъкмо набирам инфо, аз обичам да знам колкото може повече за нещо, а преди дори не знаех точно седмиците или камо ли пък размерите по месеци  smile
Урааа! Петък е! Утре ще сме си сами с мъжа ми! Бабате много помагат, ама понякое време вече, аман от тях! Баби помагат да си почина от дребната, мъжа ми помага да си почина от баби!  smile
хаха разсмя ме
вие как сте с бебка?
да си изкарате приятно с мъжО!

муун, аз нали съм си отвеяна, мислех че вчера ще е за палчетата и чакам ли чакам, а то днес-много ама много стиснати и да знаеш днес нещата се получават  good  Clover Clover Clover Clover Clover

поздрави на всички  give_rose Тук е мрачно, но аз обичам така  Wink хем ще поседна да прочета нещо по физика, след работа или пък ще заспа  blush

Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 14, 2013, 14:43:13 »

Благодаря за стиснатите палчета give_rose
Днес бях на преглед и се гледахме на 4Д - много е пораснало детенцето, всичко си му е наред, чакаме момченце smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 14, 2013, 14:55:14 »

Благодаря за стиснатите палчета give_rose
Днес бях на преглед и се гледахме на 4Д - много е пораснало детенцето, всичко си му е наред, чакаме момченце smile
я гледай как ни изненада. много мъжки майки тук тази година.  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юни 14, 2013, 15:06:19 »

Миличка, m0onlight! Прекрасно е да имаш момченце! Нали казах, сините стъпчици ще доведат отгледани розови heart heart heart heart. И ще е със сини очи, обзалагам се Wink
_Ezra_ , трябва да се уча от теб как се разбирате със свекърва ти толкова добре, споделяй опит!
Активен
m0onlight
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1638


Любовта е чудо– вярвай в чудесата !


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 14, 2013, 15:10:03 »

Свекърва, знаех, че ти ще си най-щастлива от новината smile Да, най-вероятно ще е със светла коса и светли очи, защото и двамата сме такива, освен ако не прилича на баба си, както майка ми каза blum
Еми, и аз съм изненадана, таткото още повече, още не може да се освести smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 14, 2013, 15:11:42 »

не се съмняваме че таткото е щастлив! lol)
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юни 14, 2013, 15:23:24 »

муунче, аз нещо такова си мислех че ще стане  Wink честито ви момченце  heart представям си колко ви е било хубаво да го видите, при вас виждаше ли се личицето, че нашата бебка много се кри с ръчички  smile

мн се радвам за вас!  give_rose

Свекърва, ами нямаме някаква тайна... знаеш ми зодията, трудна съм като характер, тя пък е стрелец, но може би чувства че много обичам сина й ... може би дет той вика още от начало ме е харесала и приела и така остана - като дъщеря се отнася към мен, има разлика между дъщеря и син и явно има нужда да споделя и се радва като съм там и си говорим доста  smile айде пак пупу  pardon pardon
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines