Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 00:37:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Среща на форумците от Англия  (Прочетена 22928 пъти)
 
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« -: март 11, 2011, 12:12:40 »

Хайде момичета да си спретнерм една стещичка, че като гледам всички сте желаещи  blum За мястото то се знае Лондон, като гледам на всички ни е близо и удобно, остава само да си харесаме кога. Аз сега имам изпити и курсови работи, тъй че няма да мога преди началото на май, но съм сигурна, че другите можете да се видите по-ранко, пък аз ще се присъединя към втората. Чакам pavla, mama eli, alben4ik и Rosita, ако има и други да си признават и да се присъединяват!!!
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 11, 2011, 13:03:34 »

Аз съм с 2 ръце "ЗА", само че ще мога или преди 22ри април или след 5ти юни, защото  между тези две датички ще си бъдем в България  yahoo yahoo

Април ми се струва прекалено скоро  pardon, а пък юни ми се вижда перфектния месеца за срещичка  blum blum
Какъв съм егоист, а  blush blush Ама понеже първа се разписвам тук, викам дай да си кажа аз претенциите първа  sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 11, 2011, 19:13:02 »

   Хайде и аз да си кажа ... ние нямаме за сега планове за някаква почивка, така че на мен ми е удобно по всяко време  good Харесва ми юни тъкмо тогава ще е по - топличко и приятно, а и бебоците ще пораснат. Нека да си кажат и другите и ще видим какво ще стане, все пак чакме бебчето на pavla да се появи на бял свят и трябва да се съобразим и с нея, че тя ще е с най - малкото детенце  smile
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 11, 2011, 19:29:27 »

Съгласна аз от 27 май нататък съм без планове, без деца, тък че съм лесна  yahoo А момичета да ви попитам вие ще карате ли вашите мъже да ви придружат ?
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 13, 2011, 12:21:27 »

Ехаааааа срещичка  yahoo И аз съм за с две ръчички! Юни ми е перфектно, че април май ще бъде доста натоварен...

Съгласна аз от 27 май нататък съм без планове, без деца, тък че съм лесна  yahoo А момичета да ви попитам вие ще карате ли вашите мъже да ви придружат ?

Като го знам мойто пиле, едва ли ще може...все пак, ако вие водите вашите и той може да се навие. Еееее супер ще стане, ако успеем да се видим този път  give_rose give_rose give_rose
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 13, 2011, 19:15:14 »

Ами не знам дали ще дойде и мъжът ми, много зависи кога  точно се разберем да се видим, защото той много често е зает - ако е през седмицата със сигурност няма да може да дойде, ако е в неделя може и да дойде, не знам, ще го питам. Ако дойдат и вашите и той сигурно ще дойде, иначе няма да иска - какво ще си приказва с няколко жени  blum blum
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 13, 2011, 19:30:02 »

Здравейте и от мен! blush
Щом всичките сте за юни май аз няма как да имам претенции,освен само за едно...да не е през седмицата,понеже тогава съм на работа! pardon
А за половинките-моят сигурно ще дойде,защото не ми се пътува сама до Лондон,а и едва ли бих се справила сама! tease
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 14, 2011, 11:49:28 »

Аз си мислех, че моята половинка няма да иска да дойде, но като го питах ми се нацупи как така без него съм щяла да ходя huhhuh.gif Шантава работа са мъжете  girl_impossible Я кажете тези, които по-добре познават Лондон, къде да се засрешнем Wink Мен ми идват като идеи Regent's Park, Westfield или някъде около реката, там винаги е притно, макар че в Westfield през уикенда е лудница.
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 16, 2011, 16:47:22 »

   Здравейте англичанки  blum, не можах да пиша ивесно време, защото имаме проблем с нета. Тъкмо ми зареди страницата и ме отхвърли и после докато чакам пак да ми зареди и се изнервя вече.  nea   
Както казах ... при мен няма проблем с месеците, съгласна съм на всичко  smile А Иван още не съм го питала, но предполагам че ще дойде, все пак няма да ме пусне да пътувам сама с Дани и количката. Но найстина трябва да е през почивните дни ( събота или неделя), че през седмицата е на работа.
Ще ми бъде приятно да се запознаех, ще бъде интересно според мен. Досега не съм ходила на такива "интернетски" запознанства  Girl_hide
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 20, 2011, 12:59:43 »

Ехо, я да ви побутна, че да се организираме.  blum Малко ни поуредяха редиците и аз останах единствената не-мама, но пък мерака да ви видя не ми се е стопил, още повече след като видях колко хубаво са си прекарали на българската среща, за която Бени може да ни разкаже по-подробно blum И тъй, моят последен изпит е на 25 май и след това съм свободна, тъй че предлагам да се разберем кога ще ни е удобно на всички и да си спретнем една Лондонска среща blum Очаквам включвания beating Wink
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: май 26, 2011, 11:37:48 »

Мами или не, няма значение, важното е, да се видим. Ние си изместихме малко прибирането и ще пътуваме на 29ти май. Лично аз предпочитам да се организираме за неделя, като обаче отсега казвам, че на 5ти юни няма да можем. Нека всеки да каже какво му е удобно и да се разберем за нещо. Ако изберете друг ден, освен неделя, мъжът ми ще е на работа и ще ни е трудно с придвижването, тъй като ние не живеем в Лондон, но пак ще се опитам да дойда. Казвайте и останалите какво и как и да се разберем за нещо  smile smile smile
Активен
aprilka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 665



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 30, 2011, 14:30:35 »

За мен/нас неделя(която и да е) е ОК! Когато кажете. А къде??? В някой парк, ако времето е ОК или някое хубаво местенце(подходящо за бебоци) на закрито ако е като днес ( sad )... Общо взето на мен нищо не ми идва на ум. St James Park ми харесва, но не знам как ще е с паркирането там или Hyde Park?! За закритите места хич не знам...

Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 30, 2011, 14:42:48 »

Ами за мен уикенда е О.К., без значение кой точно. За мястото нямаме никакви претенции. Ако е лошо времето може да се разходим из някои музей(нали са безплатни повечето) или мол  pardon Иначе ако е хубаво на мен всички паркове ми допадат  Girl_hide
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 07, 2011, 12:44:05 »

Момичета тук усещам нуждата от твърда ръка  blum Аз предлагам събота 18.06, свободни ли са всички? За време и място вие кажете, защото все пак сте с малки деца и трябва да ви е удобно.
Активен
alben4ik
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 916



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 10, 2011, 21:42:12 »

Госпожица, ама колко съм изпълнителна, а, докато  кажеш и се разписвам  blum blum blum

Датата - Лично аз предпочитам да е 19ти юни, за да има по-голяма вероятност Данчо да дойде с нас, но ако решите да е 18ти ще се справим и двете. То ние така или иначе ще трябва да дойдем с влак, защото с колата в първа зона.... вече го преживяхме като ходихме за пасавана и не ми се виси пак в същите задръствания.
Мястото - На мен идеята за Сейнт Джеймс парк много ми харесва, защото ще можем от гарата да стигнем  пеш до там, пък да не говорим, че това ми е един от любимите паркове....... спала съм там на палатка  sarcastic sarcastic sarcastic, ама за това ще ви разказвам като се видим  Wink
Времето - Около обед за нас ще е идеално, за да има време да стигнем с влака, без да се налага да тръгваме в 6 часа сутринта!

Това е, аз си казах, сега чакаме останалите  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines