Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 05, 2024, 13:52:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?
да - 1/1.5 чашки по-големи
да - тип "секс бомба"
да - но за намаляване на бюст
само за повдигане като остарея
не, в никакъв случай

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бихте ли си направили пластична операция или липосукция?  (Прочетена 133486 пъти)
 
cici37
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #60 -: юни 30, 2007, 20:23:43 »

До преди да се родят двете ми деца бях 46кг.След това качих близо 20 кг.който неможех да сваля.Не че толкова се харесвах преди това ама 20 са си 20 кг.Сдобих се с огромен корем и вече трябваше да търся тениски с който да го покривам иначе като цяло не бях толкова пълна.За фитнес или преси нямах нито време нито желание.Така се реших на липосукция на корема още повече че я съчетах и с друга належаща операция.В четвъртак се оперирах в понеделник бях на работа.За болки няма да говорим защото всичко е поносимо а и резултатите са важни. Сега имам стегнат и плосък корем отслабнах до 56кг. и изглеждам перфекно за годините си.За съжаление виждам че нама много почитатели на този форум а има какво да си кажем.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 01, 2007, 00:28:10 »

За съжаление виждам че нама много почитатели на този форум а има какво да си кажем.
Форума има доста почитатели, но все пак това е сватбен форум, а не форум за пластични операции! girl_wink
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #62 -: юли 01, 2007, 17:39:56 »

За съжаление виждам че нама много почитатели на този форум а има какво да си кажем.
Форума има доста почитатели, но все пак това е сватбен форум, а не форум за пластични операции! girl_wink

LOL,  blum , мисля, че момичето просто споменаваше, че липосукции и прочие нямат много почитатели на този форум, а не че форума няма почитатели.  good

Активен
cici37
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #63 -: юли 01, 2007, 20:39:26 »

Дано не съм засегнала някой, защото наистина вие сте в началото на този път, който сте повли, а аз съм стигнала малко по-далеч. И както казах, тук попаднах случайно и само споделям неща, които тепърва вие ще преживеете. Желая ви щастие и много разбирателство в новите семейства, които ще създадете. За съжаление отдавна не съм момиче, но да знаете, така се чувствам!

Не пишете само с ГЛАВНИ букви!
« Последна редакция: юли 01, 2007, 21:46:12 от maria_lakova » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 01, 2007, 21:09:49 »

cici37 ти какви пластични оп. си си правила?
аз много се интересувам от силиконови импланти и следя един друг форум специално по темата,но ще се радвам и ти да ми помогнеш Wink
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 01, 2007, 22:03:29 »

Дано не съм засегнала някой, защото наистина вие сте в началото на този път, който сте повли, а аз съм стигнала малко по-далеч. И както казах, тук попаднах случайно и само споделям неща, които тепърва вие ще преживеете. Желая ви щастие и много разбирателство в новите семейства, които ще създадете. За съжаление отдавна не съм момиче, но да знаете, така се чувствам!

Не пишете само с ГЛАВНИ букви!
Не мисля, че си засегнала някой, просто аз явно не съм разбрала  Wink
Няма лошо да се споделят такива неща най-вече от хора, които са минали по този път, само да не се правят реклами на клиники във форума! Ако някой се интересува конкретно, моля размяната на адрес и телефон да става на лични, иначе няма проблем  good
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 01, 2007, 23:14:18 »

Аз също като cici37 до преди 2 години тежах 48 кила и после за отрицателно време качих 20 кг. отгоре (и то без да съм бременна  blush ), но за мен операцията не беше най-доброто решение (особено откъм финансовата част на въпроса). Мога да се похваля, че за 2 месеца и половина успях да сваля вече 12 килограма и съм убедена, че е възможно да се постигне оптимален резултат и без операция, а с подходящ хранителен режим и минимални физически упражнения. Но все пак, ако човек има възможността да си го позволи, медицината е толкова напреднала, че могат да се постигнат чудеса и за по-кратко време.  smile
Активен
cici37
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #67 -: юли 02, 2007, 21:19:36 »

cici37 ти какви пластични оп. си си правила?
аз много се интересувам от силиконови импланти и следя един друг форум специално по темата,но ще се радвам и ти да ми помогнеш ;)направих си липосукция на корема защото неможех да се понасям а и съпруга ми явно е изразявал антипатия към пълните жени въпреки че никога нищо не ми е рекъл дирекно.
Мечтаех да си облека къса пола и по модерни панталони без да предизвиквам усмивки у другите и да си викат-тая поглеждала ли се е в огледалото.Аз лично съм много толерантен човек и приемам всичко но към себеси съм критична.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #68 -: ноември 06, 2007, 23:00:05 »

Аз напълно одобрявам пластичната хирургия. good hiphip  good Ако някой не харесва нещо в себе си може да си го коригира. Така няма да се комплексира и да страда цял живот. Аз не съм си правила пластична операция,но бих си направила ако имах средства.
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #69 -: ноември 22, 2007, 10:35:40 »

И аз съм за пластичната хирургия!Но да не заприличваме на Майкъл Джексън! Аз бих направиламалка корекция на носа и липосукция на корема и "любовните дръжки".Не знам защо,но всеки килограм отгоре го трупам там.А също така бих си направила холивудска усмивка! biggrin
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #70 -: ноември 22, 2007, 17:12:01 »

Аз бих си направила гърдите и може би устните kiss
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: ноември 22, 2007, 20:01:30 »

И аз съм ЗА,но когато човек има истинска нужда(след раждане и т.н.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 14, 2008, 17:51:28 »

Аз съм ЗА. Лично за себе си бих искала един размер по-големи гърди. Толкова е напреднала медицината.. защо да не се възползваме от нея  girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: февруари 15, 2008, 12:21:41 »

и аз съм ЗА
досега съм нямала нужда и се надявам че и след раждането няма да ми се наложи
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 15, 2008, 12:38:43 »

Аз по принцип нямам нищо против пластичните операции,все пак това си е плюс да можеш да коригираш грешките на природата pleasantry и да спре да се комплексира човек,НО аз съм много бъзлива и не знам как ще раждам и като видя спринцовка и припадам,че камоли по собствено желание да се подложа на подобно нещо blush
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines