Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 06, 2024, 14:59:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Euphoria – 20.07.2013  (Прочетена 24100 пъти)
 
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #30 -: юли 10, 2013, 13:37:10 »

Euphoria, аз чак сега обърнах внимание, че вашите цветове са почти като нашите, само леко по- различен нюанс- нашите са праскова и резеда.
А какво ще представлява украсата в ресторанта?





Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юли 10, 2013, 13:38:54 »

Ами Allicia в ресторанта ще са вази с еко почва, подобни на тези от галерията ми, като между розите ще има зелени хризантеми. При нас идеята беше корал и светло зелено... Но поради липсата на панделка корал за поканите ми бяха сложили прасковена и от там идва дилемата.... Иначе роклите на шаферките са корал и сега се чуда розите оранжеви и ярки като тези в галерията ли да са crazy Малко оплетено го обясних, дано си разбрала... Проблема ми идва и от гледна точка и на булченския букет, защото ми стоят по-нежно пастелните цветове в такъв букет и се притеснявам, че ако сложа ярки рози вътре ще е хмм натрапчиво.... Та за това се още умувам още с кое да съчетая декорацията с роклите или с поканите   pardon или микс  biggrin


И последен вариант на бутониери, като естествено в други цветове евентуално  blush


* 998655_10152981993455287_748568940_n.jpg (18.07 KB, 300x400 - видяно 2492 пъти.)
« Последна редакция: юли 10, 2013, 13:51:12 от Euphoria » Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #32 -: юли 10, 2013, 13:49:00 »

Да ти кажа честно и ние имахме проблеми с цвета на поканите. Понеже различните магазини разбират по различен начин нюансите ( понеже поръчвах онлайн повечето неща). И сега малко се преплетоха и при мен цветовете. Отделно бутониерки и украси за чаши, свещи и т.н. ги прави приятелка на майка ми и нейните панделки повече се доближават до праскова, но пък зеленото не е точно резедаво... Така че за тези неща те разбирам. Може би е по- важно да се придържаш към самите цветове, а нюансите не мисля, че ще правят впечатление на някой друг освен на теб и хората, които знаят каква е идеята ти.
Активен
pocketgirl
Сватбар
***
Публикации: 203


« Отговор #33 -: юли 10, 2013, 14:28:33 »

Euphoria, би ли споделила от къде ще поръчаш сладките за гостите и каква ще е цената им?
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юли 10, 2013, 14:48:14 »

pocketgirl Меденките ги поръчвам тук: https://bg-bg.facebook.com/SladkiMomenti. Дамата е невероятна, прави страхотни неща, а и вкусни, вече мога да кажа good
А за цените зависи от размера, който искате, ще ти дам пояснения на ЛС. smile
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #35 -: юли 10, 2013, 15:34:12 »

аз съм за първия вариант! много са ми свежарски!
Активен
petq1989
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 614


моят сватбен ден 13.07.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 11, 2013, 06:26:34 »

еуфория,честита тема(извинявам се,че чак сега пиша) пожелавам ти дните преди сватбата да са спокойни,а не като моите изнервящи и стресиращи
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2013, 08:43:57 »

Allicia за жалост, когато нещата не са правени на 1 място се получава така, но пък лошо няма и без това както ти казваш тези подробности само ние ги забелязваме Wink Аз реших моята дилема по въпроса със съчетание на всички нюанси в моя букет  danceg Така ще има единство в многообразието хахах..

mariola85 много е готин първия вариант, но щял да бъде много тежък .. Та такава ще е само на младоженеца, но само с една роза. На останалите реших различни, все пак той да се отличава.

Да ви се похваля гребенчето за коса, което чаках от Китай е дошло и днес ще отида до пощата да го взема  yahoo Нямам търпение да го видя, дано всички притеснения са били напразни! Вчера даже почти се бях примирила, че няма да дойде и с цветарката си говорих за цвете в косата   biggrin
Активен
mariola85
Гост
« Отговор #38 -: юли 11, 2013, 09:08:59 »

ехаа супер че е дошло smile тъкмо бях писала в темата за прическа къде можеш да намериш подобно smile

Иначе за бутониерите а тежки са и моите бяха от живи цветя, само на младоженеца издържа, на кума беше паднала розичката а на кумата беше гривничка от живи цветя, вече в църквата беше само пластмаста останала sad
Активен
Allicia
Сватбар
***
Публикации: 211



« Отговор #39 -: юли 11, 2013, 12:55:11 »

Euphoria, аз днес понеже съм на тема торти... каква избрахте и от къде? smile
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 11, 2013, 13:07:32 »

И аз пак се зачетох в темата за тортите.. Ами ние в крайна сметка се спряхме на MR Dino, пълнежа ще е Панетоне   smile Да видим само как ще изглежда, защото ще е комбинация от 3 торти biggrin
Активен
Euphoria
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 170



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 17, 2013, 11:56:10 »

Бавно и полека ме хваща треската... Тези дни бяха някак ужасни... С едната шаферка се скарахме, сега не знам ще идва ли въобще...  :angry:Решила е,че сега е момента да се сърди, че не е кума, след като вече веднъж го обсъдихме.. Та сега ми е едно криво... cray Дано се разберем.... много се надявам.
Текат последни приготовления, тук е момента да ви попитам колко питки са необходими? Една за църквата и две за ресторанта?
Активен
elistoilova
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 624


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 17, 2013, 12:01:00 »

Не се притеснявай и измъчвай за шаферката. Детински работи от нейна страна! Вярвам, че накрая всичко ще се нареди.
А за питките май беше 1 за обреден дом, 1 за църква, 2 за ресторанта (чупене и захранване).
Активен
Lillly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 599



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 17, 2013, 12:07:50 »

Ох, това за приятелката се случва в "най-подходящия момент". Много е кофти когато за връх на всичките нерви и притеснения някой започне да прави фасони за глупости. Не ѝ обръщай внимание, нали ти е приятелка как ще пропусне сватбата ти ?!? В крайна сметка всички имаме много приятели, а кумата може да е само 1 човек, ще го преживее  Wink
Ние питка носихме само в ресторанта. Даже нашата май беше само една и за захранване и за разчупване. Нямам спомен наистина, но не е лошо да са 2, защото после се разчупват и се слагат по масите всички да ядат от тях, а нали се сещаш ако е една колко е малко  pleasantry
Активен
Albbena
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 282



« Отговор #44 -: юли 17, 2013, 12:27:34 »

Надявам се да се разберете с твоята приятелка! Ние имахме една по-малка питка за църквата и две за ресторанта, но мисля, че и само една може да свърши работа за ресторанта!
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines