Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 11:24:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен дневник  (Прочетена 50183 пъти)
 
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: октомври 28, 2010, 13:03:42 »

Идеята е супер оригинална - всичко събрано на едно място. Аз си направих отделна страничка в блога, която преди да прочета тази тема, също кръстих Сватбен дневник. Ето тук, ако някой се интересува. Също мисля тук да пиша за всичко, свързано с организацията, плановете, да слагам снимки. По-лесно е от хартиения вариант, защото и без друго и в къщи, и на работа, на всеки компютър имам папки, пълни със снимки и линкове към интересни места и проекти. А и така мога да съм полезна за още някой, на когото предстои сватба.
Но за събиране на визитки и оферти определено ще ми е нужен и хартиен дневник. Благодаря за идеята smile
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 28, 2010, 14:00:49 »

Сега като се замисля и форума си е един голяяяям сватбен дневник bouncinggirl

Unicusbg, благодаря ти, че споделяш твоя блог. Вижда се, че пишеш с лекота и определено умееш да пренасяш на мястото, за което говориш. С интерес ще следя Сватбения ти дневник.
Малко  Offtopic - а пък да не ти казвам, че и при нас се заформя сходната ситуация като при вас - единя ден с роднините на едно място, на следващия - с приятелите на друго... ще падне веселба!
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #47 -: октомври 28, 2010, 14:08:30 »

Аз харесвам идеята за сватбен дневник на хартия, но къде толкова време за писане, лепене и приготвяне на нещата и снимките в него. Всичките ми идеи са в компютъра. И сега видях, че тук се коментира и сватбения блог и се сетих, че имам 300 хиляди папки с разни заглавия, обединени под името "Сватба". И какво излиза - че и аз имам сватбен онлайн дневник, за който дори не съм си давала сметка. Брей, че приятно откритие, значи не съм така назад с идеите.  danceg

Нинче, какво стана с твоята тетрадка с графика на задачите по сватбата? Украси ли го вече? Ще го покажеш ли?  blush

 Offtopic
Unicusbg, попаднах наскоро на блога ти чрез рецептите на Йоана.  welcome-2
Създаваш уникални неща! А сега разбирам, че си част и от нашия форум. Много се радвам! Мисля, че ще помогнеш на много други бъдещи булки с оригинални идеи, а и ще откриеш и други много креативни момичета, тук има снимков материал от невероятни сватби. Ще чакам с нетърпение да пишеш повече по темите.  danceg
« Последна редакция: октомври 28, 2010, 14:10:28 от Деничка Звездичка » Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: октомври 28, 2010, 14:27:57 »

Дени, тетрадката си стои както съм я оставила след сватбата. Не стигам до нея. То няма график. Просто една обикновена тетрадка, в която по дни писах какво, как, къде. Точно като тинейджърски дневник е. Но половината остана празна. Трябва да я запълня с нещо и да я украся. Някой ден.....
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: октомври 28, 2010, 15:00:03 »

Lionelsa, можеш да попълниш оставащите страници със снимки от приготовлението (ако имаш такива) - нещата, които си измайсторила, дреболийките, които си приготвяла преди самия ден. Или пък кадри на вас самите, които са уловили моменти от подготовката. Ето идейка
Деничка Звездичка, и ти си имаш база данни. На предната страница lionelsa дава много добра идея за прикрепен диск към дневника. Идейно е!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #50 -: октомври 28, 2010, 15:21:46 »

Тъкмо си мислех под каква форма да използвам всички е-мейли около подготовката на сватбата, снимки и сайтове, както и мои списъци с отметки. Пазя е-мейла, в който синът ми съобщи така между другото, че ще се жени. По- интересните неща ще са на хартиен носител, за да може да се чете за забавление и да се правят коментари, събраните снимки - на диск. Ще го оформя като красива тетрадка и ще го подаря, вероятно след сватбата. Как мислите ще се приеме?
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: октомври 28, 2010, 15:29:57 »

svekarva страхотна идея имаш, много мил и оригинален подарък. :judges:Сигорна съм че ще го харесат много.
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: октомври 28, 2010, 15:46:26 »

Ава , нашата подготовка се изразява в това, че преди ритуална зала украсих набързо чашите и шампанското. pardon Камо ли да има снимки. Ще измисля рано или късно с какво да запълня оставащите страници. Ако успеем някой ден да съберем пари за сватба, то определено ще имам още една подготовка и вълнения около нея. Ако ли не - все ще ми хрумне нещо.

svekarva, идеята ти много ми допада.  good Предполагам това ще бъде най-емоционалният сватбен подарък.
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: октомври 28, 2010, 16:41:11 »

Ще го оформя като красива тетрадка и ще го подаря, вероятно след сватбата. Как мислите ще се приеме?
Звучи ми много истинско. Със сигурност подаръкът, а също и вниманието и грижите ти, ще развълнуват много бъдещата ти снаха!
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: октомври 29, 2010, 11:58:06 »

Деничка Звездичка, попаднах във форума, защото се записах се в редиците на булките smile Благодаря ти за милите думи smile
svekarvata, мисля, че идеята ти е супер и ще бъде оценена!
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: октомври 29, 2010, 17:57:34 »

Току що ми хрумна, че към сватбения дневник могат да се прикачат и материи или други мостри, събрани при подготовката на сватбата. Например панделка или друг мъничък детайл от декорацията в ресторанта. За тези, които си шият роклята могат да сложат парченце от плата. Или пък хербаризирано цветенце от сватбения букет. Или .... вие довършете, идеи милион...
unicusbg, и аз с нетърпение очаквам твоите включвания тук, защото нещата в блога ти са вълшебни!
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #56 -: ноември 01, 2010, 19:45:35 »

svekarva, страхотна идея! Според мен много ще има хареса...а и е толкова мило от твоя страна, показва наистина голяма загриженост  Bravo
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 16, 2010, 12:42:55 »

След като се понатрупаха доста визитки и листчета, и аз реших, че е крайно време да си направя сватбен дневник/органайзер.               
                       

                       
Ето и целият процес на работа - http://unicusbulgaria.blogspot.com/2010/12/blog-post_16.html
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #58 -: декември 16, 2010, 17:36:48 »

Аз искам да си купя хубав тефтер и да събера всичко (не че има кой знае колко неща засега, де), но все не ми остава време. За след Нова Година планирам вече наистина организацията с покани и т.н., така че ще гледам да съм си набавила дотогава. Но определено е хубаво сигурно като отвориш след време и "преживееш" всичко отново.
Активен
unicusbg
Ентусиаст
**
Публикации: 119


hand made манияк


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 17, 2010, 12:46:58 »

Хубаво е за след време, но още по-хубаво и полезно и за сега. На мен ми омръзна да премествам визитки, флайери и брошури от едно място на друго. По-добре е всичко да е на куп, а и тефтера винаги можеш да го носиш със себе си, когато сравняваш цветове или нещо друго.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines