Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 17:00:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 113192 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #210 -: март 13, 2017, 10:50:03 »

Наде, в Пловдив има една църква, дето венчават всякакви видове християни. Мисля, че в нормална източноправославна няма да се съгласят. Много възможно е в някой манастир обаче да стане, там не са подвластни на някои канони и често правят изключения.
Мога да разпитам в Пловдив, ако това е опция.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: март 13, 2017, 10:57:10 »

Наде, ходи и питай където те интвресува, тука в св. Неделя се съгласиха кумата да е католичка и да не са женени кумовете. Вече в много църкви всичко е за пари и приемат всякакви неща, не говоря дали е правилно.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: март 13, 2017, 11:57:04 »

Миме, кумата си е от Враца. Чудеха се между Силистра (кумът е от там), Враца (тя), Варна (където живеят) и неутрална територия, но накрая от финансова гледна точка + факторът Цвети (декор) избраха Враца smile Още не е 1000% сигурно, но клонят 90% за там. Сватбата ще е на 14 октомври, няма търпение  danceg
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: март 13, 2017, 12:10:14 »

Здравейте smile

Наде, и аз знам за една православна и един протестант, които се венчаха в Пловдив, може би става дума за църквата, която Свекърва спомена.

Вчера оставих мм да си направи малко терапия - позволих му да преднаредим едната стая. Беше много щастлив след това smile Луда панда е, ама такъв съм го избрала. Толкова се впечатлявах колко му е подредена стаята в студентски и колко е чисто smile  Когато се нанесъл изчистил банята и като се прибрал съквартирантът му си помислил, че е сбъркал стаята lol lol lol


И за който няма ФБ - количката на Бамбук се продава smile


Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: март 13, 2017, 12:58:02 »

Хаха, Тони, откъдето е жената, оттам е родата Wink Почти няма булка, дето да е правила сватба там, където живеят роднините на съпруга и Wink
Към разговорите за образование и желанието ти някой да те издържа в Швейцария за учени в колеж, все забравям да кажа едно голямо предимство за кандидати от БГ. smile Има стипендии, като определени бройки са за чужденци и вероятността да те приемат по този начин е много по- голяма, отколкото за местните. Без значение дали е за магистърска степен или за магистратура, даже и за докторантура, често добрите университети имат политика да търсят студенти точно от Източна Европа. Е, иска се яко учене и наистина да си способен по различен начин от останалите кандидати, че да те забележат, но е възможно. После също трябва да показваш нужния успех, за да запазиш сумата, ама влезнеш ли един път, все ще устискаш до края. Чрез стипендии за чужденци, университетите "вливат прясна кръв и нов поглед" в практиката си за сравнително малко пари и ежегодно се възползват да го правят.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #215 -: март 13, 2017, 13:26:33 »

Хехе, майка и татко са от малкото женени на мъжка територия. Причината е била, че ще живеят в града на булката, та като реверанс към другата рода. Майка и до ден днешен е много щастлива, че там е била булка. На всичкото отгоре е била единствената с бяла рокля. Тогавашния завод за рокли в Русе са шиели само розови.
Руми, забравих да кажа - ще вземем нова количка, да. Както съм казвала, това ми е от важните покупки за бебе. Другото е нов матрак за кошарата. Свекърът много държеше той (подчертавам) да купи количката. Същото беше и за племенника. Смешно е, че той е човекът, който най-много пари е дал за превозни средства в нашето семейство. Wink Той ни даде пари, за да купим пасата. После в периода, в който нямах работа, ми плати шофьорския курс и купи втората ни кола (уж за мен, ама свикнах на другата кола). После количката за дребното...
Аз нещо не виждам как ще си изпратя детето да учи дори в друг град след 7-ми клас. Помня стресът след 12-ти, но тогава и нашите не се напънаха да ми го минимализират. Трябваше с всичко да се оправям сама. Имаше и допълнителни фактори, че имахме болни близки и това също рефлектираше върху мен.
Панде, разсмя ме с тая баня! Всеки със странностите си.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: март 13, 2017, 13:30:52 »

Здравейте в този мрачен делник... Вчера си бяхме на Самоков и се прибирахме насам в най-големия снеговалеж, пътят, който обикновено ни е час ни излезе повече от 1:30.

И нашите кумове ще се женят! Те всъщност са женени от почти 5 години, но не са правили тържество и сега на годишнината си ще сключат църковен брак и ще има празник smile Много се вълнувам, липсва ми организирането на сватба!

Фани, имаш палци и от мен  good

Тони, я покажи новото бижу  blum

Али, възхищавам ти се как ти е мерак да шиеш и майсториш!

И нещо шарено, че да разведрява сивотата навън  smile

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: март 13, 2017, 13:40:02 »

Нямам снимка, Бубе smile Като си го сложа, ще го снимам и ще покажа Wink Сега ми е твърде мрачно за него. От този тип е - https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14292372_648911211931429_487061214263181949_n.jpg?oh=5d9c96bc58eb03ffa11b14f2f4348f82&oe=592A31E7

Свекс, просто си бръщолевя, аз в момента не се навивам работата да си сменя и да се развивам. Какво остава за учене. И то сериозно, не като магистратурата ми в Свищов, че не го и считам за учене това. Просто прочетох статията сутринта и толкова примамливо беше написано..  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #218 -: март 13, 2017, 14:33:01 »

Хихи, Тони, мерси, ама не е за мен тая работа да я правя ежедневно, пък и толкова много си харесвам работата, че трудно ще я сменя за друга сфера, освен ако не е нещо свързано с журналистиката Wink
Рат, сигурно ще има снимки във фб страницата, дано приличам на човек, че имахме тежка нощ преди това  blush
Иначе беше супер интересно, заслужава си, добре че ММ ме нави и загледа бебето  heart
Нашите кумове (не са двойка) няма изгледи изобщо да се женят, камо ли деца или нещо друго по-сериозно  pardon
ММ пак замина вчера, но довечера ще се прибере, че негов колега ще пътува насам и ще използва да дойде да ни види  heart
Панде, направо ме разбива ТМ, особено като знам моят колко е разхвърлян...пълен антипод  girl_impossible Аз също правих пренареждане на бебешките шкафове скоро, само за тях ми е голям мерак. А, и бъдещата детска я чистих и преподреждах, че цяла зима я бяхме зазимили и беше зарината от настолни игри, които сме играли и не сме прибрали...Да не съм голословна ще ви кача снимка на шкафа за преповиване на Мис  Wink
Тук е зима, всичко е бяло, искам вече да е топло  nea

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: март 13, 2017, 14:48:37 »

Хаха а  на Бамбук къта за препобличане е само повивалник далече от всичко, защото всичко бива облизано и захвърлено  funnytooth
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: март 13, 2017, 15:57:35 »

Хаха, Тони, откъдето е жената, оттам е родата Wink Почти няма булка, дето да е правила сватба там, където живеят роднините на съпруга и

Нашите  са изключение. Кумът е от Враца, кумата от Варна, живеят в София. Сватбата ще е във Враца.  pardon

Фери, много сладко кътче сте спретнали. И кошницата си видях. Влязла е в употреба.  smile И при нас е изключено да има такива неща, защото дърпа и иска всичко. Достатъчно ми е, че шкафът с козметиката е до повивалника и винаги разбутва всичко по него.

И ММ другия месец се очертава да го изпратят в командировка за няколко дни. От сега се подготвям, защото много ще ни липсва.  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #221 -: март 13, 2017, 16:10:12 »

Е, не си мислете, че мойта седи кротко и чака да ѝ сложа памперса  blum И тя много се върти и иска всичко да пипне, ама това е точно след като го подредих, представителна снимка  Wink Обикновено ѝ давам нещо в ръцете да се занимава, или разхвърля всички памперси  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: март 13, 2017, 18:00:15 »

Тони, аз имам познати които завършиха един от най-престижните швейцарски училища, после в Лондон в някакъв пак много добър университет, ама са лекенца с доста богат баща и покрай него изкарват пари, иначе за нищо не стават. Та като се сетя за тях и все си мисля, че ако човек е способен и има възможност да се докаже не само образованието е важно.
Тониб нареждам се и аз да те видя с новото бижу.
Панде, тм много ме кефи колко е подреден. Представям си банята на какво е приличала преди намесата му, щом съквартирантът не я е познал.
Фери, как хубаво си подредила всичко. Толкова е прилежно и спретнато.
Моя кът е като малък битак, вече нищо не подреждам там- щом въведа ред и шефа се опитва да ги препика. Аз вчера му разчиствах пкафа с дрехи и околначтелно прибрах вече умалялите, стана ми нещо носталгично, че ще стоят затворени в кутия и скоро няма да се носят от толкова малко бебе.
Така ми се иска да спре да вали, писна ми да нося чадър. И да се оплача, колко съм възмутена от един тъп бакшиш, все едно нарочно ни изпръска докато минаваше  diablo цялата ме намокри, добре че покривалото на слинга не пропуска. Иначе щях да го намеря и да му изтръгна гръкляна!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: март 14, 2017, 08:38:20 »

Добро утро smile

Пак е мрачно... Пускам снимка на мен и сладоледа smile За по-артистична снимка ще чакате и времето да стане такова, че да ми се носят цветни дрехи  Wink

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: март 14, 2017, 09:15:30 »

Здрасти!  
Да ви е яд пъъъък! Тук пeче от 6 ч сутринта!
Като заразказвахте за сватби при нас традицията повелява да се прави в града на мъжа и мъжката рода плаща почти всичко, но пък женската прави чеиз.
Искам всички бременни да качат снимки.
Фери,  много хубав кът.  При нас няма шанс, просто всички дрехи ще са на земята за нула време.
Който пита и аз съм на обучение.  Доскуча ми нещо.
Имам си нови пръстен и обеци. Едвам избрах от огромното разнообразие.
Тони, сладка си,  и ми дойде на ум: Ооооо, ближи си сладоледАаа
« Последна редакция: март 14, 2017, 09:17:03 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines