Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 15:58:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Март е!  (Прочетена 113176 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: март 09, 2017, 14:13:03 »

В дълбоки размисли не хвърлихте с това ден на женатс/ ден на майката. Е не чак толкова дълбоки де, 5 минути уикипедия. Та според уикипедия деня на майката се празнува по цял свят на различни дати. Като на двадесетина държави, между които и България деня на майката и деня на жената се празуват на една и съща дата 8 март. В много държави деня на майката съвпада също с други празници. Та споко 8 март е хем ден на жената, хем на майката.
Въпрос към майки с 2 или повече деца. Като са болни децата разделят ли ги/ давате едното на баба или в друга стая? Тези които могат де. Щото ако си в чужбина примерно няма как.
Аз пък вчера,бидейки без мъж се освободих от задължението да готвя и успях да ида да купя памперси сама, та и сама похапнах на бързо в мола и се замислих че на някой може да му се стори трагично че на 8 март ям сама в мола, самата аз преди 5г . Бих мислила същото. А сега бях супер щастлива че за 10 минути съм сама,няма нужда да готвя и никой няма да ме притеснява крещейки или дърпайки ме докато ям. Та много относително нещо е щастието.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #151 -: март 09, 2017, 14:31:15 »

Руми, в отговор на твоите терзания един много любим виц:

Една майка на две малки деца уловила златната рибка и както си му е реда си пожелала желание.
М: - Искам розов еднорог!
Р: - Хайде малко по-реалистично! Чак пък еднорог!
М: - Добре, добре. Искам да си пия кафето преди да е изстинало и да ходя без придружители до тоалетната.
Р: - Розов еднорог ли каза? Веднага!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: март 09, 2017, 14:37:38 »

Киви, аз в тоя ред на мисли си поисках лилав  blum

Аз се лакирах, с пола съм, с тоя зелен чорапогащник, и чакам да стане време за на дребната тържеството!Първо тържество и е и съм много нетърпелива!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: март 09, 2017, 14:40:19 »

Ние снощи уж щяхме да си поръчаме нещо за вечеря, но накрая вечеряхме в нашите. ММ ми подари много хубав шал, майка ми чаша с падащи цветя, правена от нея, а баба ми даде пари.

Али, да питам и аз, не разбрах дали отговори за основата за диадеми? Майка ми търсеше, но не знам дали е намерила.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #154 -: март 09, 2017, 14:57:15 »

Да, каза ми от кой магазин в Пловдив ги е взела.
Руми, когато е възможно, добре е децата да се делят, че да не си разменят болестите. Пък и да не се тръшнат едновременно, че е още по- трудно.
Моите са с голяма разлика и някак беше възможно да са в различни стаи. За шарките нарочно ги държах заедно, ама големият не се зарази от малкия, а чака да стане на 14 и тогава да я изкара от тежко по- тежко.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #155 -: март 09, 2017, 15:54:39 »

О, първо тържество си е голямо вълнение! Аз само се надявах да не рева много. Така се бях стегнала! Хахаха, и като се присетя, че за кратко време помислих, че съм объркала часа... Сърцето ми беше спряло!
Миме, писах на вайбъра. Давай там, че да не надуем на хората главите Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: март 09, 2017, 15:56:15 »

Свеки, и аз така мисля и все се стремя да ги разделям, че задължително единият като се разболее,после и другия и после и ние. Но имам приятелка ,която мисли че съм едва ли не луда да ги деля.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: март 09, 2017, 16:40:01 »

Привет от мен! Вече официално съм семестриално завършила, днес си взех последния изпит от следването yahoo Сега на дневен ред е дипломната работа  smile

Празникът вчера мина в учене (и малко игра на Нинтендото, много се зарибих), но не съжалявам. За вечеря си хапнахме KFC, че нямах време да излизам за повече. Имам си вече и статив за фотоапарата, та нямам търпение да се оправи трайно времето навън и да снимам, снимам!

Днес трябва да ходя на лекция на кръжока по астрономия, ама така да съм уморена... няколко вечери подред си лягам към 3:30 и после въпреки, че понякога наваксвам през деня, явно не е достатъчно.

Али, покажи какви герданчета направи, много ми е любопитно  Girl_hide
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #158 -: март 09, 2017, 16:48:33 »

Браво, Бубе Bravo Bravo Bravo

Я да ви изкуша малко, няма само аз да се изкушавам  diablo





За Коледа си подарих това blush


Всичко е ръчна и индивидуална изработка. Много ги обичам Pesh.Art https://www.facebook.com/pg/peshart.design/photos/?ref=page_internal

ЕДИТ: Ще си разменяме ли подаръци, че събота и неделя има Миш Маш Фест blush Не ми пречи да купя нещо с идеята за подарък. Когато избирам подаръци, винаги взимам нещо, което бих искала аз да имам  blush Зависи и от човека, на когото ще подарявам, защото за баща ми и брат ми обикновено това не важи lol Хайде, сърбят ме ръцете за шопинГ  Girl_hide Girl_hide Girl_hide
« Последна редакция: март 09, 2017, 16:55:23 от marry_me » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #159 -: март 09, 2017, 16:54:09 »

Хехе, забравила я бях тази дума "знатна", нещо като известна ще да е Wink.

"Знатна" го чувам повече, като един вид благородна, в смисьл аристократична, нали се казва "знатен произход", но като каза сега сигурно е свьрзано в това да си известен, да те знаят, нали преди време аристократичните семейства са били известните такива.

Чорапогащникьт е един пьт   good yahoo

Руми, аз не се бях сетила вьобще да ги деля децата, преди да прочета какво си писала. Ако е вьзможно, може и да има резон.

Браво на Бубе !!!  Bravo Bravo Bravo

Много яки вещи  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #160 -: март 09, 2017, 17:29:32 »

За всички приятно разсеяни като мен  Girl_hide бързо да се организирате  danceg

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37644.msg717228/topicseen.html#msg717228
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: март 09, 2017, 19:32:17 »

Начи Мери_ми, много дразниш с тия неща.А аз сега за зелена чанта и за жълта мечтая smile Моя мъж ще ме изхвърли!
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #162 -: март 09, 2017, 19:56:47 »

Маги, имат една чанта цвят горчица, зависи какво жълто искаш, може да си навиваш за нея  blush

Мен ме изненада ММ с нова Обаг за РД, сега имам три, голям фен съм им  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #163 -: март 09, 2017, 20:20:48 »

Ето какво казва тълковният речник за знатна:
Значение на думата знатен
знатна, знатно, мн. знатни, прил.
1. Който е известен, прославен, с големи обществени дела и успехи.
2. Който е от аристократичен или богат род. Знатен произход.
За героиня на труда определено е първото Wink, щото аристократите и тези от богат род ги пращаха в Белене.  pardon
Хехе, с тези точици на черен фон, обувките и чантата ми приличат на южноафриканска токачка и оттам пък си спомням с много особено чувство за Кейптаун и нос Добра Надежда. Странно е някак да си бил на дадено място и да знаеш, че никога повече няма да се върнеш там blush heart
Бубе, честито! Малко остана, имаш ли тема за дипломна работа?
Ина, при теб как вървят практиките?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #164 -: март 09, 2017, 20:24:52 »

Бубе, честито семеатриално завършване! Желая ти леко да върви писането на Д.
Мери ми, аз също тка правя с подаръците купувам неща които биха ме зарадвали като мисля и дали човека би се зарадвал. Само за деца винаги съм в сърашни дилеми. За чанти и обувки, нещо не си мечтая, майка даже ми предлагаше да ходим на шопинг, но просто нищо не.ми трябва и не.ми се трупат вещи, даже мисля да поизхвърля малко.
Днес ми връчиха покана за един детски рд и аз съм в тих ужас, някак не мисля да водя малкия по детски кътове. Още за един рд чух, на любима приятелка мъника, там също ми се ходи, ама малкия до сега не е ходил на заведение и си представям какъв рев ще пада.
Ние пък вчера ядохме от мой любим ресторант, нашите минаха и взеха за вкъщи.
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines