Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 22, 2024, 12:42:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ръкавиците - необходим аксесоар или прищявка?  (Прочетена 150105 пъти)
 
atsuki
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: септември 15, 2009, 10:46:34 »

аз бях с малки ръкавички, мрежести с малко органза в края. стоята много стилно и най-важното не ми пречеха. аз изрично не исках от дългите, защото на абитуриенската бях с дълги и то беше едно безкрайно дърпане нагоре-надолу, като се включи и че все пак като летен аксесоар водят до допълнително потене...
иначе много ми харесва как стоят, но не и за лятото  smile
Активен
emillie
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #181 -: януари 03, 2010, 19:24:01 »

Ами аз прецених, че ще бъда с ръкавици - по-точно с ръкавели, макар че исках да са ръкавици. Ама заради размяната на халки, а и нали искам маникюрът ми да се вижда, се спрях на втория вариант.
Активен
Nikol89
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #182 -: декември 22, 2010, 11:18:47 »

Според мен, ако са подбрани добре са необходим аксесоар и много добро допълнение към тоалета  smile

« Последна редакция: декември 22, 2010, 11:45:06 от gucci » Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: януари 21, 2011, 14:49:29 »

Аз мисля да бъда с къси ръкавици, защото повече ми харесват и мисля, че ше бъда по стилна с тях, това най - би ми утивало. smile

Активен
AnitaP
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #184 -: януари 26, 2011, 11:06:43 »

Мисля да взема задължително малки ръкавички от нежен тюл или мрежичка, не искам от сатен, но зависи, дали ще могат да ми ушият.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: февруари 13, 2011, 22:03:22 »

И аз много се чудих да имам ли ръкавици, да нямам ли... Но гледах, гледах снимки и се убедих (поне за себе си), че тоалетът без ръкавици изглежда някак незавършен. Така че ще съм опакована и с ръкавици, ще ги поръчвам по интернет - бели, сатенени, много изчистени, без пръсти (разбира се) с малка перличка, там където е гайката за да се захване ръкавицата на пръста. Дано да ми стоят добре в крайна сметка - като ги получа, ще кача и снимки Wink
Активен
milena_bs
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #186 -: март 02, 2011, 11:56:32 »

Ръкавиците предават завършен вид! Много харесвам дантелени или от тюл!
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 14, 2011, 17:14:44 »

И аз избрах да бъда с ръкавици, тъй като роклята ми е с доста гол гръб и ми се иска да балансирам по някакъв начин. А и ще е пак с някакъв ретро полъх и мисля, че ръкавички ще се впишат чудесно“
Активен
grey
Сватбар
***
Публикации: 190



« Отговор #188 -: март 14, 2011, 19:46:27 »

Аз избрах да съм с дълги ръкавици по време на церемонията. После ще ги сваля, заедно с булото и шлейфа на роклята.
Активен
Hekseskud
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 357



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 18, 2011, 10:42:34 »

Момичета, имате ли идея къде се продават в София (без сватбените магазини) къси ръкавици от сатен - нещо в цвят крем или слонова кост? Бих искала да видя и нещо малко по-различно от стандартните неща, които се предлагат по сватбените центрове.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: май 11, 2011, 18:34:29 »

Момичета и аз мисля да съм с ръкавици или по-скоро ръкавели (от тези без пръстите) и знаете ли защо - защото си имам един вързан червен конец на ръката и не искам да го махам за сватбата, а не ми се връзва с нищо друго, та реших да го скрия под ръкавелите girl_wink girl_wink girl_wink А и също така роклята ми ще е от по-отворен тип и мисля,че ще си отиват едни ръкавели danceg Вие какво ще кажете? Можете ли да ме ориентирате в цените на този аксесоар pleasantry
Активен
tsvetenceto
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 93



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: юни 23, 2011, 18:50:40 »

Аз също ще съм с ръкавици-къси,без пръсти.Ще са от дантела като роклята  Curtsey
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: декември 19, 2011, 15:48:52 »

Много харесвам ръкавиците, без пръсти, за да се вижда маникюра. smile Мислех си обаче, че подхождат само на рокли без ръкави (основно бюстиета) и няма да мога да сложа, понеже не искам бюстие. Намерих обаче тази снимка: http://www.tidebuy.com/product/Half-Sleeve-Taffeta-Wedding-Glovesja-1374-277529.html . Не изглежда зле. Вие какво ще кажете?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: декември 19, 2011, 21:25:46 »

хубави са Веси, изглежда семпло и стилно. Мое мнение си е, но  по-скоро забелязах при проби че ръкавиците вървят при по-изчистени и семпли рокли- не зависи толкова от модела (ръкав къс, бюстие,през врата рокля), колкото от това колко е богата роклята като украса и дали цветовете и материите на роклята и ръкавиците си пасват. smile
аз лично понеже сватбата ми в два отделни дни, с два отделни тоалета, съм се спряла на къси ръкавици само за втората рокля, тъй като тя ще е изчистена като модел, без кой знае колко украси.  girl_wink
Активен
mariajoro1984
Професор
****
Публикации: 366


« Отговор #194 -: януари 12, 2012, 22:02:16 »

Веси много ми харесха ръкавиците *THUMBS*Аз обаче ще съм без,мисля,че ще ми е множко,коронка обици и голяма рокля:)))Понеже съм дребосък ще се откажа от тези красоти:))
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines