Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 14, 2024, 07:44:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 26 част  (Прочетена 198117 пъти)
 
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #345 -: март 16, 2014, 13:41:18 »

Момичета, да се похваля - имам си рокля  danceg danceg danceg

Вчера ходих до Арети, пробвах около 10 рокли, но след първата нито една следваща не ме грабна. Невероятно е чувството, когато сложиш Твоята рокля и се погледнеш в огледалото. Направо ми се доплака.

Ето я и нея:


* roklq1.jpg (30.68 KB, 350x525 - видяно 255 пъти.)
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #346 -: март 16, 2014, 15:26:30 »

Абсолютно не прави компромис с начина, по-който се чувстваш. Трябва да ти е удобно, а не да се мъчиш да изтраеш. Ако визуално роклята все пак ти харесва и искаш да покажеш замисъла, може да я сложиш само за церемонията и църквата, например, но не за цялата вечер. После пак можеш да я продадеш. Но бързо иди до Асеновград и София и просто си купи някоя стилна рокля, в която се харесваш. Има изключително красиви рокли на доста добри цени, а и ако имаш две, може втората да ти е къса, което е доста по-удобно от кренолините и т.н. Със сигурност половин месец е достатъчен, за да си намериш хубава рокля, ако търсиш активно и подхождаш положително, така че не се пиртеснявай и стресирай преди сватбата! Всичко ще е наред скоро, избор има голям, така че спокойно и успех!

Благодаря за първо за подкрепата.
Днес между другото се свързах с момичето от магазина, къде е оригинала на роклята и ще пробвам на ново да видим, какво ще стане дали модела ще може да се разшири.Понякога евтиното излиза скъпо.Аз реших да я шия а сега ще се окаже,че ще си купя оригинала.Гледам много сайтове еми честно казано нищо не ми грабва окото.Ще видим утре какво ще стане,ако ли не не знам. sad
ето в тази рокля съм се влюбила.


* san-patrick-caramelo_01.jpg (72.66 KB, 600x712 - видяно 235 пъти.)
Активен
Svatbena_agenciq_Melodica
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 97



« Отговор #347 -: март 16, 2014, 16:02:58 »

ето в тази рокля съм се влюбила.

Роклята е уникално красива! Аз страшно много харесвам изчистени линии. Надявам се, в магазина да успеят да измислят нещо. Ако не, иди на място в другите магазини из страната и просто пробвай часове наред и виж с коя рокля си допадате и с коя не smile Сигурна съм, че с някоя ще си допаднете толкова, че да искате да прекарате сватбения си ден заедно Wink А ако се запътиш към София, пиши, за да ти кажа къде са магазините, които може да обиколиш, така че да не губиш време smile
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #348 -: март 16, 2014, 17:14:40 »

Роклята е уникално красива! Аз страшно много харесвам изчистени линии. Надявам се, в магазина да успеят да измислят нещо. Ако не, иди на място в другите магазини из страната и просто пробвай часове наред и виж с коя рокля си допадате и с коя не smile Сигурна съм, че с някоя ще си допаднете толкова, че да искате да прекарате сватбения си ден заедно Wink А ако се запътиш към София, пиши, за да ти кажа къде са магазините, които може да обиколиш, така че да не губиш време smile

Благодаря ти много утре ще видя какво ще стане ако идвам в София ще пиша.smile
Активен
Mimka87
Любопитен
*
Публикации: 32



« Отговор #349 -: март 16, 2014, 19:01:35 »

strafi - как са като материи роклите? В смисъл в сравнение с българските производители? Имат ли размери и правят ли корекции? Много са им ниски ценита, направо се шашнах...

Мерси smile
Активен
Shaiya
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 256



« Отговор #350 -: март 16, 2014, 19:50:29 »

strafi - как са като материи роклите? В смисъл в сравнение с българските производители? Имат ли размери и правят ли корекции? Много са им ниски ценита, направо се шашнах...

Мерси smile
Аз ще ходя утре и ще меря. После ще споделя. good
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #351 -: март 17, 2014, 01:13:45 »

gerinceto_gm, честито за роклята, разкошна е!
julieta85, роклята е много нежна и красива, презрамката ли е елемента, който не са успели да изработят? Проблемът в комфорта ли е или и във вида и изпълнението? Ако роклята са я направили добре и ти харесва, не може ли само този елемент някъде другаде да провериш дали не могат по-добре да го изработят… Не знам какво да те посъветвам...
Възмутена съм от репликата "трай бабо за хубост", това може да ти го каже сестра или приятелка, а шивачката трябва да направи всичко възможно, за да си свърши работата и да те накара да се чувстваш добре. Ако не може да се справи, да казва предварително - това няма да мога точно така, с този плат няма да стане същото… Ако е казала, че ще стане, а резултата не отговаря, трябва да ти направи отбив от цената.
Дано всичко се нареди, ще стискаме палци!
Активен
strafi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 139



« Отговор #352 -: март 17, 2014, 07:42:48 »

Mimka87, това е първият магазин посетен от мен, за цената плата ми се стори добре. Повечето рокли имаха декорации и лъскавинки далеч от моя вкус. Аз отидох с желанието да видя определено рокля попитах прави ли се без декорациите- останах доволна, не съм пробвала. Но за съжаление нямам база за сравнение с други магазини. Ще чакам и аз да прочета мнението от пробите на Shaiya
Активен
julieta85
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 92



« Отговор #353 -: март 17, 2014, 07:58:56 »

julieta85, роклята е много нежна и красива, презрамката ли е елемента, който не са успели да изработят? Проблемът в комфорта ли е или и във вида и изпълнението? Ако роклята са я направили добре и ти харесва, не може ли само този елемент някъде другаде да провериш дали не могат по-добре да го изработят… Не знам какво да те посъветвам...
Възмутена съм от репликата "трай бабо за хубост", това може да ти го каже сестра или приятелка, а шивачката трябва да направи всичко възможно, за да си свърши работата и да те накара да се чувстваш добре. Ако не може да се справи, да казва предварително - това няма да мога точно така, с този плат няма да стане същото… Ако е казала, че ще стане, а резултата не отговаря, трябва да ти направи отбив от цената.
Дано всичко се нареди, ще стискаме палци!

Love me again роклята като цяло долу горе става да наистина този елемент е най-сложното в роклята.Аз не очаквах че няма да го направи.Но резултатите бях ужасни.Аз бях със свекърва ми и мога да ти кажа че чак се разплака защото наистина роклята не става.А тя е човек който държи на красивото.Утре ще ходя с майка ми до Варна и ще и кажем ,че роклята не става и че аз няма да взема тази рокля.Дано да се съгласи да я продаде защото аз почти съм я платила.
А за самия елемент да той е като апликация на роклята и наистина с нашите материали български няма никъде да стане а и едва ли някъде ще се навият да я поправят.Ако мога да се снимам утре да видите дали има нещо общо с оригинала.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #354 -: март 17, 2014, 14:29:56 »

Здравейте момичета, ходих да меря в събота по магазините и бяхте прави - харесах се в нещо което въобще не очаквах... Ето една снимчица smile Само ще променим горната част че тая мрежа не ми се нрави smile


* DSC_2491.....JPG (44.53 KB, 464x824 - видяно 219 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #355 -: март 17, 2014, 14:31:36 »

А ето това е хубава снимка на модела - Пак Маделин Грднер - какво да направя хахаха


* 39019_0072 front.jpg (61.51 KB, 680x850 - видяно 232 пъти.)
Активен
gerinceto_gm
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #356 -: март 17, 2014, 16:20:02 »

Браво, milenkata, рокля е много красива и нежна, а и ти отива.
 Bravo Bravo Bravo
Наистина е невероятно изживяване, когато откриеш "твоята" рокля.
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: март 17, 2014, 16:29:11 »

Честито на всички, които са се сдобили с роклите smile
Това е прекрасен момент!
Активен
LoveMeAgain
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83


« Отговор #358 -: март 17, 2014, 17:16:23 »

milenkata, честито за роклята, много добре ти стои. Защо се смееш на снимката с модела, на теб не ти стои по-лошо - абсолютно съм честна, не сме тук за да се четкаме и да си правим комплименти, а точно за да чуем мнение от хора, които не ни познават и няма да се притеснят да са откровени. Много секси изглеждаш. На мен ми харесва и детайла върху мрежата.
julieta85, бъди твърда - щом не си доволна и не ти харесва, не я взимай. Дано излезе разбрана шивачката и всичко да е наред. 
Активен
госпожица
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 923



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: март 17, 2014, 17:40:47 »

 Offtopic  svetomiraz не мога да ти отговоря, пълна ти е кутията.
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines