Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 11, 2024, 10:33:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на betina - 29.08.2009г.  (Прочетена 19535 пъти)
 
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 13, 2009, 22:19:02 »

Честита темичка и от мен. Като разгледах нещата ти открих няколко общи неща между нас, така че с интерес ще следя подготовката ти. Първо и двете сме на една дата (то тук сме цял отбор вече good, но така става на хубави дати), после и аз съм заложила на орхидейте - които в момента са страшен кът и досат скъпички - незнам ти как се оправяш с тях... и не напоследон място и двете сме се доверили на Силвето от Виолет за което само  Bravo
За настроението те разбирам - и за се чувствам точно така.
Добра работа сте свършили, успех и в останалото. smile
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: август 13, 2009, 22:43:57 »

А ако кажеш че си и от Варна  danceg  Bravo
а аз съм се спряла като твоята украса за масите на гостите  smile даже си събрах камъчета от плажа, купих си свещички с аромат на ванилия, но не са от плаващите, знаеш ли от къде мога да взема от тях, а и чаши не съм си купила но ще огледам по складовете
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 13, 2009, 23:16:38 »

е, че от къде да съм - от Варна разбира се. Плаващи свещи видях в так.нар. Скандинавски магазин, също в магазинете за (уж) 1лв. съм виждала - по големите, и тези магазини където продават много изкуствени цветя.
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 13, 2009, 23:43:47 »

Честита тема и от мен с малко закъснение blush
Спокойно доорганизиране на оставащите неща за Големия ден и само положителни емоции!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 14, 2009, 07:46:00 »

betina, букетите са много красиви, сигурна съм че и твоят ще е такъв какъвто го искаш. Радвам се и че има толкова момичета, които ще следят темичката и и най-вече се радвам затова, че намери съмишленичка с която сватбите ви са на една и съща дата и ще можете да си помагате.

Успех с подготовката в оставащото време до сватбата и дано си намериш такива свещички каквито искаш. good
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: август 14, 2009, 22:44:33 »

Здравейте, имам въпрос само не знам дали тук мога да го задам и дали модераторите няма да го изтрият,  но  ще рискувам  smile та за украсата ето нещо пробно само дето нямам пукнато цвете в къщи, че да сложа времнно... но една приятелка ми каза, че ако сложа камъчета и свещ в чашата и камъчетата се нагрявали от топлината на свещта и чашата се пукала. Аз не вярвам защото нали има вода а и невярвам толкова много да се нагрее и водата и камъчетата. А цветчетата мога да ги забия в камъчетата за да стоят изправени във водата. А за около чашата на масата днес си харесах едни много хубави опушено тъмно сини кристали - изглеждат като капки вода върху равна повърхност  - дано сте ме разбрали какво имам в предвид.
Уф, патето днес замина за Горна и май е взел цифровия с него, снимах с телефона но снимките са много големи като размери но ще кача в галерията
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 14, 2009, 22:51:35 »

betina честно да си изкажа и аз мнението не мисля,че ще се нагреят чак до толкова чашите,че да се пукнат,както казваш ти все пак ще са пълни и с вода,но това си е мое лично мнение.pardon
Между другото идеята е доста интересно замислена с тези чашки,свещи,камъчета.... Bravo
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 15, 2009, 08:05:19 »

Бетина, в твоята темичка можеш да задаваш вапроси и да споделяш притесненията си свързани с твоята сватба колкото си искаш. Затова и темичката си е твоя. Ако чашите са тези от галерията ти мисля, че няма да имаш проблем, но ако толкова се притесняваш просто пробвай с една от тух у вас. Запалия и я следи да видиш и така ще си спокойна. Верно е, че в горещото водата се стопля по-бързо, но не мисля че ще е чак такъв голям проблем и ще стане нещо.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: август 16, 2009, 00:24:13 »

Момичета, имам проблем днес си взех много хубави за мен отворени обувки -сташно удобни за танци, но имат малко черничко по тях - мога ли да ги обуя, все пак под роклята няма да се вижда, но пък черно на булка huhhuh.gif. Аз вече си взех общо три чифта сандали за сватбата, не успях да кача снимка тук, но в галерията има, сребристите най си ги харесвам, но ми се струват нестабилни за танци, пробавах се да изиграя едно еленино у нас, но не се чувствам спокойна. Тях само за церемониите ще ги обуя - представяте ли си на излизане от ритуалната на Варна, на ония стълби да залитна, застъпя роклята и  Oh my ... sarcastic УЖАС !!! Златните пък са много височки и мисля, че няма да изържа дълго на тях но също много ми харесват, та затова питам дали мога да обуя бели-черните? А аз се все пак ако много ме заболят краката от разните ми токчета ще си взема и моите любими бързоходки - равни и бели. Какво ли си мислите за мен с тия обувки че съм  goody hurrah
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 16, 2009, 20:41:10 »

betina, от личен опит ти казвам, че по време на танците и маратонки да си обуеш никой няма да забележи. Тези обувки с черните декоративни тигели ли те притесняват. Не мисля, че ще е проблем. Съветът ми е: За танците обуваш това, което ще ти е удобно, за да се веселиш. Всичко останало са предразсъдъци.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 17, 2009, 10:42:25 »

На мен ми харесват и трите чифта, страхотни са. Носи си ги със здраве и въобще да не те притесняват белте, че имали черно по тях. Важното е да ти е удобно и да се чувстваш добре, а те са много хубави така.  good
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: август 17, 2009, 11:29:49 »

Благодаря ви момичета за съветите - ще се вслушав в тях.  good
 Днес ходих да си взема цветето за пробната прическа - орхидея в капсула  danceg а и си доукрасих сватбената книга с някой друг надпис. И халките пристигнаха, но нещо не мога да ги снимам - като приближа по-близо към тях и се размазва образа, но ще пробвам докато се получи smile
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: август 17, 2009, 12:41:28 »

Бетина, обувките са страхотни. Наистина  yahoo които и да избереш няма да сбъркаш,разбира се на мен ми харесват първите, тези които са леко нестандартни. Имат и сиво и златно, но както ти казват момичетата, които и да избереш гледай да са ти удобни. good
Чакам снимки на орхидеята и книгата.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: август 18, 2009, 08:37:08 »

Стискайте палци отивам днес на пробна прическа smile
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: август 18, 2009, 09:42:17 »

Betina ще стискаме но чакаме и снимчици  tease
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines