Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 07, 2024, 06:57:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбоводеща - за или против  (Прочетена 55279 пъти)
 
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: март 28, 2007, 20:54:54 »

Аз също съм абсолютно ЗА водещите.Ние ще сме с оркестър и дж, и певицата води ритуала по посрещането, който според мен е много важен.Аз не държа на игрите, но на ритуала по посрещането определено. На нас певицата ни каза, че тя ще го води, но все пак да ви питам момичета някой знае ли такива водещи във варна? Благодаря предварително  give_rose
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: март 28, 2007, 20:56:35 »

аз нямам никаква представа за такива водещи.това което знам е че ако има оркестар-певицата води този ритуал,а ако е с dj-съответно той Blush
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 28, 2007, 20:58:38 »

аз нямам никаква представа за такива водещи.това което знам е че ако има оркестар-певицата води този ритуал,а ако е с dj-съответно той Blush
ДА ТО4НО ТАКА
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 28, 2007, 21:07:05 »

Аз също съм абсолютно ЗА водещите.Ние ще сме с оркестър и дж, и певицата води ритуала по посрещането, който според мен е много важен.Аз не държа на игрите, но на ритуала по посрещането определено. На нас певицата ни каза, че тя ще го води, но все пак да ви питам момичета някой знае ли такива водещи във варна? Благодаря предварително  give_rose
Ритуала по посрещането наистина е много важен.При нас например сватбоводещата много добре се справи,защото аз си нямам свекърва и свекър.Тя много добре организира нещата и милото не се почувства неудобно.Аз много се притеснявах
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 28, 2007, 21:13:08 »

Ритуала по посрещането наистина е много важен.При нас например сватбоводещата много добре се справи,защото аз си нямам свекърва и свекър.Тя много добре организира нещата и милото не се почувства неудобно.Аз много се притеснявах
да важното е да знае как да води и кога какво да казва на място dirol
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 28, 2007, 21:21:10 »

важо е тези хора които участват пряко в сватбата като водещ,родители да са наясно с това ти как искаш да се проведе туржеството за да могат да контролират нещата понеже на вас ще ви е едно star през целия ден и едва ли ще ви  е до това да следите сервитьорите,оркестъра,на гостите дали им  е добре
« Последна редакция: март 28, 2007, 21:22:44 от сиска » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 28, 2007, 21:26:10 »

важо е тези хора които участват пряко в сватбата като водещ,родители да са наясно с това ти как искаш да се проведе туржеството за да могат да контролират нещата понеже на вас ще ви е едно star през целия ден и едва ли ще ви  е до това да следите сервитьорите,оркестъра,на гостите дали им  е добре
о да задължително
Активен
emily
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 878



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 08, 2007, 16:17:07 »

И аз съм ЗА сватбоводеща. И ние ще имаме такава и даже ни каза какво да подготвим за посрещането. След това през цялото време ще води сватбата. Преди няколко години бях на сватба с нея и от там я харесах. Но е от друг град /Габрово/ и докато намерим координатите.... но важното е че за сега се съгласи и тя си води DJ.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 08, 2007, 20:25:01 »

нашата сватба беше с оркестър с две певици едната от които играеше ролята на сватбоводещ goodи добре че беше тя да ни казва всеки един момент какво следва и какво трябва  да правим(по този начин нямаше изненади)
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 09, 2007, 07:29:08 »

Аз също съм ЗА сватбоводещата,но ние няма да имаме оркъркестър -само d.j. и управителя на заведението каза,че е дна от неговите сервитьорки ще изпълнява функцията но сватбоводеща.Не искам да планирам нищо за тези мигове специално,защото тове е много вълнуващо и все пак трябва да има някаква изненада
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 09, 2007, 07:31:21 »

Мила, нашият сватбоводещ си беше самият DJ, и да ти кажа честно нищо не пропусна и сме много доволни.Така че ако си намериш такъв ще е 2 в 1.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 09, 2007, 08:07:58 »

Мила, нашият сватбоводещ си беше самият DJ, и да ти кажа честно нищо не пропусна и сме много доволни.Така че ако си намериш такъв ще е 2 в 1.

много е трудно да попаднеш на dj , който знае как да води и сватби, тъй като те си мънкат под носа !! ние ще имаме водеща !!!!  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 09, 2007, 08:53:17 »

Аз видях един DJ миналото лято на една сватба. Мн е добър, мисля че с него няма да имам нужда нито от оркестър, нито от певица, нито от водещи. Направо е човека оркестър! Dance
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 09, 2007, 09:20:06 »

Аз съм категорично ЗА водеща, нашата даже си върви с DJ, който само пуска музиката, а тя си води всичко
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: май 09, 2007, 09:52:18 »

Аз съм категорично ЗА водеща, нашата даже си върви с DJ, който само пуска музиката, а тя си води всичко



и ние ще сме така !!! smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines