Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 11:12:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булчински рокли - част 3  (Прочетена 232914 пъти)
 
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #285 -: май 08, 2008, 15:16:01 »

Благодаря ви, момичета, още утре ще си я поръчам, защото наистина много ми харесва и откакто я видях, не си се представям с нищо друго smile А и обещаха да ми я направят за 15 дни, което не ми се вярва, но все пак smile Bravo
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: май 08, 2008, 15:33:49 »

cremcaramel , къде ще ти я шият  blush ..... защото съм си харесала подобно було  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 08, 2008, 16:35:12 »

Fiamaa тази рокля не е ли на М Tyler, не поръча ли и Арлина същата или аз нещо бъркам crazy, много нежна и стилна рокля, поздравления за избора Bravo
Права си, същата е, благодаря че си запомнила give_rose
Аз до колкото разбирам M. Tyler е името на българският бутик, който внася рокли от три различни американски фирми, едната от които е Joli Bridal. Тоест M. Tyler не е фирма, която произвежда рокли,  а името което е избрала вносителката за българия на роклите.

Благодаря и на  всички, които казаха че роклята на fiamaa е хубава, приемам го лично blum

cremcaramel, роклята е много хубава и булото страхотно я допълва, но обърни внимание, че ще изглежда така само когато е нагласено за снимка (иначе ще е събрано и ефекта няма да е същия) и, че много ще се цапа, защото не може като шлейфа да се прибере.
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #288 -: май 09, 2008, 01:54:07 »

cremcaramel , къде ще ти я шият  blush ..... защото съм си харесала подобно було  pardon

Ами ще ми я шият нейде в Китай  pardon Купувам я от ebay и си изпращам размерите и ми я шият. Дано се получи smile

Разбирам, че булото стои така като е нагласено, ама аз така или иначе след церемонията ще го махна, така че...
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 09, 2008, 08:28:36 »

Аз пък попаднах на един италиански сайт с рокли, които ги шият в Китай ....явно са същите  pardon

но пък мен ме достраша да си поръчам така .... като не мога да видя плата преди това  scratch one-s head Иначе има доста от моделите на известните фирми и са на доста прилични цени .

Твоята кога ще я получиш ? Нямам търпение да кажеш как е  Wink

А това е и сайтът http://www.beauty511.com/shop2/catalog_31.html
« Последна редакция: май 09, 2008, 08:32:10 от Gerka » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 09, 2008, 09:40:19 »

Като сте се разговорили да споделя и моя опит с Китайските рокли.Още през месец Януари бях луднала и аз да си копувам рокля от ebay.de, и на снмиката естествено моделите бяха както в каталозите на съответните булчински салони.Затова писах на фирмата и попитах дали могат да ми пратят снимка на изработен от тях модел.Еми не знам на мен ли ми се стори така, но изглеждаще с едни такива евтини материи.Сега съм на работа, но довечера като се прибера ще сложа снимки на оригинала и на този изработен от тях за да прецените сами разликите. Интересното е, че докато ги питах за цената (беше около 100 евро, но се оказа, че като пристигне се плаща долу горе толкова в митницата) та като си говорихме за цени и други такива бяха супер бързи с отговорите, но когато поисках снимка на тяхната изработка ми пратиха и после хич и не отговориха, когато попитах за материалите с които работят.
Да не говорим че английският им е под всякаквa критика.

Истински се надявам да съм попаднала просто при неподходяща фирма за шиене, но като цяло не бих препоръчала Китай.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #291 -: май 09, 2008, 10:02:28 »

Еми не знам на мен ли ми се стори така, но изглеждаще с едни такива евтини материи.Сега съм на работа, но довечера като се прибера ще сложа снимки на оригинала и на този изработен от тях за да прецените сами разликите. ..........Истински се надявам да съм попаднала просто при неподходяща фирма за шиене, но като цяло не бих препоръчала Китай.
cremcaramel, Gery79 е права. Много е рисковано. И логично - няма как да се постигне толкова ниска цена. Дори и изработката да е безплатна, дантелите и коприната не са. Кой е продавача - би ли дала username за да видя на сайта?
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 09, 2008, 10:09:29 »

cremcaramel, първата е страхоооотна!!!!!!!!!!!!!!!!!
Но момичетата са прави-наистина е рискована, а все пак красотата на една рокля и два от материите, които са използвани
« Последна редакция: май 09, 2008, 10:20:30 от Valentinka » Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 09, 2008, 10:20:11 »

Намерих снимките в емайла си.Фирмата се казва One lucky bride.
Първата е оригинала.Втората е направена от тях.


* original.jpg (72.25 KB, 283x405 - видяно 3279 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 09, 2008, 10:20:53 »

втората


* China1.jpg (40.27 KB, 492x600 - видяно 320 пъти.)
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: май 09, 2008, 10:38:59 »

Gery79 Много е красива  Bravo, но аз не откривам разлика между двете. Но наистина си е рисковано така да поръчваш, без да си мерил и да си видял от каква материя е изработена  pardon
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: май 09, 2008, 10:41:07 »

Ами не знам може и аз да съм много капризна но на техния модел дантелата е една тънка като перде и се вижда долниа плат който пък и не много хубая.Обема на роклята съвсем го няма.Ама като цяло ако погледне човек не кой знае колко зле като за 100-200 евро.
Активен
Regina94
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #297 -: май 09, 2008, 10:43:50 »

...Фирмата се казва One lucky bride.
Гери, в  eBay няма такъв user - One lucky bride. www.oneluckybride.com май вече не съществува... което е показателно. Ако купуваш от  eBay поне винаги можеш да видиш репутацията на продавача и да си направиш сметката преди да поръчаш
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #298 -: май 09, 2008, 10:56:09 »

Не знам за вас, но за мен Китай е синоним на Илиянци и на менте.  NO Не бих рискувала да си поръчвам рокля без проба по Интернет от китайска фирма. Ако не я видя, не я усетя, не я меря и не я харесам наживо ... рискът просто не си заслужава.
Активен
tiholina
Ентусиаст
**
Публикации: 68


« Отговор #299 -: май 09, 2008, 11:08:40 »

Аз вчера минах през Симбелине-Варна, за да си взема някой от нещата, които бях поръчала и останах много изненадана.Имат нови рокли на MODECA.com на много ниски цени.Заслужава си да се видят.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines