Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 05:55:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 2 част  (Прочетена 184082 пъти)
 
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #435 -: август 12, 2008, 08:29:32 »

KlaraFina на мен ми допада най-много гримът, с който си на последната снимка, утива ти и подчертава очите, а и розовата гама според мен приляга повече good
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #436 -: август 12, 2008, 10:34:21 »

Момичета, моля за помощ - трябват ми контакти на професионални гримьори в София. Ако сте ползвали, моля, помагайте. За да не се приема като реклама може и на л.б.  girl_wink
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: август 12, 2008, 14:38:02 »

klarafina,

аз съм за този грим, просто окото е очертано и подчертано, довършено и придава дълбочина на погледа
« Последна редакция: август 12, 2008, 15:14:23 от gostenka_82 » Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #438 -: август 12, 2008, 14:43:26 »

Благодаря на всички ви за мнението. Реших, че ще се гримирам в розово кафявата гама, по-точно пепел от рози. Харесах си една такава палитра и утре ще си я купя от летището.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: август 12, 2008, 14:44:44 »

ааа,

ама аз не говорех за сенките, а за молива или очната линия, не знам какво си сложила;

говоря, че очертаното око на теб ти стои много хубаво!!!
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: август 12, 2008, 15:10:21 »

KlaraFina и аз съм за розовия и наистина той те отваря по-вече.Мисля,че достатъчно мнения написахме-само трябва да си вземеш решението-успех!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: август 12, 2008, 19:13:09 »

Момичета искам да ви благодаря за изказаяхите мнения,да със сигурност ще поверя нещата на професионалист в тази област.Просто исках да си купя няколко цвята гримове от тук и трябваше да реша.Благодаря ви!
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: август 17, 2008, 11:44:29 »

момичета супер спешно ми трябва добър гримьор за пловдив, ама да е добър наистина, защото бях на пробен грим и въобще не се харесах, то аз самата се гримирам по-добре. обаче не искам и да е много скъп, до 50 лева, ако някой оможе да помогне, най-важни са очите-да са опушени
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: август 19, 2008, 19:06:22 »

Здравейте бивши и бъдещи булки.
Днес най-сетне се реших да изпробвам два варианта на грим, които много ми допадат. Лошото все още е че не сме решили в какъв цвят да бъде издържана цялата сватба и затова все още се колебая за цветовата гама на грима. И все пак пробвах два варианта - лилаво и синьо. Сложих снимки в галерията ми. Много ще се радвам ако дадете мнение кой вариант повече ви харесва. Знам че качеството на снимките не е перфектно, но се надявам да добиете представа.
Накрая и аз ще си изкажа мнението, да не изглежда че ви наговарям.
Благодаря предварително.

п.с. Имайте в предвид че гримовете които използвах са супер "скапани". Цветовете са бледи и ненаситени. За истинският сватбен грим ще използвам по наситени цветове.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: август 19, 2008, 19:28:27 »

Здравей Стаси!!! Да ти кажа, според мен и двата цвята ти вървят, но май съм по-за лилавите сенки. Имаш хубави мигли, ще се получи добър грим. Успех!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: август 19, 2008, 19:35:06 »

Благодаря ти Оля.
Добре че ме подсети да подчертая, че на тези снимки не съм си слагала очна линия и спирала, защото се колебая и тях в какви цветове да нанеса - кафяво или черно. То естествено ще си е според цвета на грима, но все пак...
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: август 19, 2008, 19:45:24 »

Е, да стана ми ясно, че те притесняват сенките. Следващият път се снимай като си с очна, спирала, дори  с фдт и пудра. Тогава най-добре се вижда от какво имат нужда очите. Твоите са тъмни, пробвай с черно (ако се спреш на синият вариант, дори е препоръчително).
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: август 19, 2008, 19:59:18 »

И аз съм за лилавия, но наистина пробвай и очна линия и спирала и всичко, задължително +пудра, че от снимките се вижда лъщята Т-зона  good А всъщност ти ли ще си правиш грима или при професионалист?!  girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: август 19, 2008, 20:20:00 »

И аз съм за лилавия, но наистина пробвай и очна линия и спирала и всичко, задължително +пудра, че от снимките се вижда лъщята Т-зона  good А всъщност ти ли ще си правиш грима или при професионалист?!  girl_wink
Благодаря за съвета, то наистина непременно трябва да има пудра, че иначе на снимките ще съм като някоя гланцирана статуя - цялата ще лъщя smilesmilesmile
А иначе май съм се ориентирала към професионалист, защото не съм сигурна в този ден дали няма да ми трепне ръката и да не се направя както аз си искам. Иначе на абитюриентския бал съм ходила по къщите на доста приятелки да ги гримирам, гримирах на деня и себе си, но си мисля че този ден ще съм 100 пъти по-притеснена отколкото на бала ми. Та затова май ще си отида при гримьор, че да няма притеснение в самия ден ( то само това ми трябва - да се наклепам и да се ядосам от ефекта.... )  blum blum blum Wink
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #449 -: август 19, 2008, 23:13:06 »

Stassi, мисля, че синия цвят не е подходящ за сватбен грим. Лилавия, обаче много ти утива.
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines