Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:28:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Какъв текст бихте избрали/избрахте за своята покана?  (Гласуването приключено: май 19, 2008, 09:04:59 )
Стандартен - 27 (21.8%)
Забавен и закачлив - 64 (51.6%)
Римувани стихчета - 21 (16.9%)
Тип приказка - 12 (9.7%)
Общ брой гласове: 124

Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 2 част  (Прочетена 199553 пъти)
 
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: април 05, 2008, 19:21:35 »

Имам същата морска звезда, а и малки морски звездички. Купих си ги от Скай Сити от един магазин на втория етаж до Уго, но последния път като ходих ми се стори, че го няма, не съм сигурна... pardon иначе беше магазин за декорация...свещи, сухи цветя, декоративни чинии и т.н.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: април 05, 2008, 22:46:02 »

Момичета вече има отделна темичка за текста на поканите и тяхното надписване.Целта е да ви улесним в търсенето.
темичката е тук  http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,11091.0.html
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #167 -: април 07, 2008, 10:52:15 »

misskapriss, браво за идеята за поканите. Страшно ми допада, и аз искам моите да са на морска тематика  girl_wink
А относно морските звезди, има ги в магазините за сувенири и свещи, като цяло в магазините за декорация, също и в магазини за 1 лв, в Слънчоглед също  good
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: април 07, 2008, 22:38:56 »

misskapriss, браво за идеята за поканите. Страшно ми допада, и аз искам моите да са на морска тематика  girl_wink
А относно морските звезди, има ги в магазините за сувенири и свещи, като цяло в магазините за декорация, също и в магазини за 1 лв, в Слънчоглед също  good

Аз търсих по магазините за декорация, обаче няма. В Слънчоглед също няма, аз там най-напред отидох  sad
Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #169 -: април 07, 2008, 23:33:34 »

Аз търсих по магазините за декорация, обаче няма. В Слънчоглед също няма, аз там най-напред отидох  sad
намерих ти морски звездички само намери начин да се свържим няма страшно ще бъде сватбата ти на морска тематика аз ще ти помогна до колкото мога от тук от разтояние.Даже има кутия от две големи миди която можеш да използваш за халките на 4 лв състй се от две големи миди който се закопчават като портмоненце  интересно !Има и доста други интересни морски нещица . good
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #170 -: април 08, 2008, 08:34:22 »

И аз видях преди няколко дни в няколко магазина и затова казвам.. Но аз съм във  Варна  pardon
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: април 08, 2008, 16:43:56 »

Здравейте на всички.Най-после и аз дасе включа след дълго отсъствие.До нашата сватба остава съвсем малко - 10 май 2008 г.Готови сме със почти всичко. yahoo
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: април 08, 2008, 17:01:14 »

Вече успях да кача някои снимки  smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #173 -: април 09, 2008, 09:28:02 »

Pavlinka, разгледах снимките. Поздравления, вие вече с всичко сте готови  Bravo Поканите ви са много симпатични.

А относно морските звезди - вчера бях в Практикер и там има всякакви мидички, рапанчета, звезди и т.н.  good
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: април 09, 2008, 09:30:27 »

Pavlinka, разгледах снимките. Поздравления, вие вече с всичко сте готови  Bravo Поканите ви са много симпатични.

А относно морските звезди - вчера бях в Практикер и там има всякакви мидички, рапанчета, звезди и т.н.  good

Благодаря ти fidanka.Да почти всичко е готово - остава рокля, костюм и разни други неща
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: април 10, 2008, 18:56:59 »

момичета, нормално ли е да си поръчаш покани от 2,50 лв. едната и накрая да ти ги дадат сам да им връзваш панделката без въобще да те предупредят, че ще си свършат работата наполовина?  tuktuk
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: април 10, 2008, 19:40:23 »

 
момичета, нормално ли е да си поръчаш покани от 2,50 лв. едната и накрая да ти ги дадат сам да им връзваш панделката без въобще да те предупредят, че ще си свършат работата наполовина?  tuktuk
Ами не ми звучи много коректно да не ти кажат в началото за това.
Моите покани бяха 2 лв всяка и трябваше аз да си ги печатам, но си го знаех, не е като да ми дойде изненада.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: април 10, 2008, 20:30:16 »

Момичета искам да ви питам от къде мога да си купя розови пликове за покани......................по книжарниците не намирам...............става въпрос за София-моля ви помагайте GROAN
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: април 10, 2008, 23:46:29 »

Hristi, според мен от всички фирми, които предлагат покани, могат да се купят и само пликове и ако им разгледаш каталозите, със сигурност ще откриеш и розови, просто им вземи телефоните от сайтовете и им звънни да питаш дали може само пликове да купиш. Примерно тези са от Сватбения център, а сигурно има и изцяло розови. Успех!

http://www.inka-bg.com/produktovi/16.jpg
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: април 11, 2008, 10:57:58 »

   разпитах в няколко булчински салони но на всякъде ми казаха че фирмите не искат да продават само пликовете трябва да са с покани.............много се ядосах.............! beating
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines