Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 13:40:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Романтични ли са мъжете?  (Прочетена 53729 пъти)
 
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 29, 2007, 22:38:28 »

Сега като чета и се замислих и аз доколко моичкият е романтичен и останових, че наистина в началото имаше повече романтични хрумвания. Може би връзката като стане съвсем сериозна мъжете някак си се успокояват и решават, че вече няма нужда да се стараят чак толкова. При нас двамата примерно съм забелязала, че ми прави най-вече изненади след като сме се скарали за нещо или като имаме празник. Но иначе си ми е романтичен. Той много добре познава вкуса ми и винаги успява да ми избере неща, които ще ме зарадват.  kiss
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: май 30, 2007, 16:54:18 »

мдаа и моичкият беше доста романтичен от началото а пък сега - никаква романтика не е останала cray
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 31, 2007, 08:57:09 »

мдаа и моичкият беше доста романтичен от началото а пък сега - никаква романтика не е останала cray


така става с мъжете като се успокоят, че вече сме техни - не се стараят толкова !!!!!!! smile но нали си ги обичаме !!!! smile air_kiss
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 31, 2007, 10:12:45 »

затова си ходя при мама понякога за уикенда! че да има романтична изненада! като му долипсвам 2 дена, ела да ни видиш сеира!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #34 -: юни 02, 2007, 22:12:20 »

Моето слънце е романтичен.Но се притеснявам кога и дали това ще се промени,защото както е в момента много ми харесва и не искам да остана с пръст в уста някой ден  sad....Опитвам се да предотвратя негативната промяна с това,че и аз се старая да му правя разни симпатични изненади и мили жестове дори без повод,за да не спира да мисли,че имаме нужда от тях!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 04, 2007, 08:12:31 »

промяната е неизбежна и не само момчетата, а и ноие се променяме.
и това се дължи на толкова много неща. Важното е винаги да се почитаме един друг и да правим компромиси give_rose
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #36 -: юни 05, 2007, 14:31:36 »

Важно е,наистина ivaiva good.Защото никога няма да забравя как една от най-откачените ми познати ми разказа,че след романтична вечеря на свещи с гаджето й са се скарали кой да измие чиниите   Oh my ...!!!Представяте ли си?!А не искам такива неща да се случват с нас hysteric !!!Просто за пръв път имам толкова дълга връзка с някого и не знам кога точно на някой от двама ни ще му писне да е романтичен вече.... cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 05, 2007, 14:34:41 »

Diavolinkata, не така!!! blum Дългите връзки са чудесно нещо (понякога водят и до брак CHEERS, но това е друга тема Wink)!!! Bravo Ние с Денис сме заедно вече повече от 3 години (а и вече женени и чакащи бебче girl_in_love) и той все още е романтичен, както в началото!!! girl_in_love
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #38 -: юни 05, 2007, 14:56:29 »

Дано и при нас да не увяхва романтиката girl_in_love!Старая се да е така!А и милото също.Поне сега съм спокойна,че живеем заедно,защото преди баща ми не го харесваше никак и той в романтичен изблик ми каза,че ще се покатери по скелето,което висеше на стената на блока ни(правеха ремонт на съседите) до моя балкон,за да си говорим след като се прибера Oh my ...(нямаше как да използва телефона).Косата ми се изправяше само като си помислех,че наистина може да го направи(а той може,с неговите приятели са доста щурички!!! shok shok shok),ами ако падне?!Сега поне знам,че няма опасност от сценария “Любов,любов,ти ме вкара в Пирогов!” laugh Wink.
Активен
Yana_Bah
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 141



« Отговор #39 -: юни 05, 2007, 22:33:16 »

малко ме е срам, ама моя е по-романтичен от мен.......... аз съм емоционален темерут, а той го раздава чувствителна душа......... По едно време му бях забранила да ми казва "Обичам те", че направо ми беше писнало......... Направо съм убиец на романтика, ама той все пак не офейка и вече сме женени......
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 05, 2007, 22:50:23 »

ами, Яна, сега е време да се покажеш малко романтичк и да се отдадеш на емоцията girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 10, 2007, 21:29:11 »

Моят забравя за романтиката,а аз умирам от яд.Уверих се, че повечето мъже в един момент се успокояват и спират да се стараят.Но на мен ми липсва това. cray
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 10, 2007, 21:40:08 »

Относно романтиката за съжаление съм напълно съгласна. След като всичко е вече ясно, те просто забравят да се стараят.  cray
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 10, 2007, 21:43:33 »

Ооооо, момичета, много лошо така, аааааа beating тези мъже....хм!!! girl_impossible

Моят за сега се сеща да ми прави малки изненадки girl_in_love и даже да запалва малки чаени свещички по различни поводи, което е чудесно и много романтично, а и понякога доста изненадващо за мен!!! girl_in_love Не мога да се оплача, заедно сме повече от 3 години и за сега всикчо е много хубаво, е, винаги може да се иска повече, но... все пак не можем винаги да имаме всичко!!! good
Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 29, 2007, 22:59:43 »

Моят забравя за романтиката,а аз умирам от яд.Уверих се, че повечето мъже в един момент се успокояват и спират да се стараят.Но на мен ми липсва това. cray
Недей Така Нелка. Хубавото при вас е че поне в началото е бил романтичен. Моичкия е много далеч от всякакви такива изблици. Не празнувал свети Валентин щото не бил наш празник, не уважавал 8 март щото бил комунистически и т.н. Цветя не съм получавала, не се и надявам.
Най-романтичната му постъпка, ако изобщо може така да се нарече е когато реши, че иска да живеем заедно. Казва ми той ... Идвай вече у нас да живееш... и това беше.
Но искам да ви кажа, че това далея не е най-важното. Нашата връзка е прекрасна и ние се обичаме страшно много и без някои подробности.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines