Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 23:15:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 147891 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #300 -: април 10, 2008, 20:31:56 »

Ето и друг вариант, но ми се струва ,че е прекалено голяма панделката. Тази бутилка е за златна сватба, но може би нещо подобно ,но по-малко няма да е лошо за другите бутилки


* 003399590111.JPG (22.38 KB, 240x320 - видяно 3127 пъти.)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 10, 2008, 20:37:10 »

и според мен е голяма.може би ако е като първия вариант или по малка и да вземеш златисто за етикета
Активен
gingerina
Ентусиаст
**
Публикации: 87



Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 10, 2008, 20:37:55 »

sunshine,
не съм чувала да има такова изискване за цвета, моите мисля, да са бледожълти. Виждала съм и доста цветни. В една пресечка на Екзарх Йосиф намерих зелено и  бледожълто и в един магазин почти до мария луиза, за христо ботев не се бях сетила, ще проверя и там. Иска ми се малко по-жълт цвят от това:
http://images24.snimka.bg/005435790.jpg
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #303 -: април 11, 2008, 08:57:58 »

Намерих един много добре зареден магазин за камъчета, пайети, панделки и други такива. Намира се близо до женския пазар на улицата на която се намира салона на Грънчаров и син в София.
Аз сега съм на вълна тейбъл картички. Отрязала съм картончетата. Само панделка трябва да купя, но още не съм избрала.
Активен
renka_87
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 486


Най-чакания месец Април


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 11, 2008, 09:17:16 »

gadamer4e,
такъв тюл видях в магазините за платове на Хр.Ботев, близо до бул. Тодор Александров, но всъщност мисля, че има в почти всички магазини за платове. И аз ще си купувам и мисля да не е бял, а един такъв... прасковен /незнам как точно се казва цвета/ . Нали не е проблем, не е задължително късметчетата да са бели, нали ?
Естествено че не е задължително.Все пак ако се стараеш всичко да се върти около замисъла на темата и цветовете на сватбата,дори е желателно да са част от темата
Моите бяха бели с раноцветни панделки в пастелни цветове
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: април 11, 2008, 10:38:36 »

При сватба от около 80 души, колко страници е добре да бъде сватбената книга според вас?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 11, 2008, 10:45:12 »

Зависи, колко са децата, дали всеки член от семейство например би оставил послание или например общ поздрав от цялото семейство. Трябва да си сметнеш кои от гостите ти ще дойдат самостоятелно, и кои на групи. Най-добре да ти е от 40-50 листа според мен. И да ти останат празни места, после можеш да приложиш разни споменчета, картички към нея. А имам и друга идея - да оставяш на всяка страница, където ще се пише поздравчето място за картичката от съответните хора. Не всеки, ще има такава, но е интересно.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #307 -: април 11, 2008, 10:46:15 »

Според мен 70 стр. ще е идеално, може и 60. Не всеки ще пище.
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 11, 2008, 11:03:28 »

Сладурки от къде сте си купували сватбените книги? Или вие сте си ги  сътворили? Аз много се чудя дали да имаме такава сватбена книга?  pardon
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #309 -: април 11, 2008, 11:04:42 »

Аз още не съм си купила, но гледах такива в Манисто и в Сватбен център София.
Мисля да си купя, но още не съм избрала.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 11, 2008, 11:06:41 »

Аз мислех за около 50 страници... Според мен повечето двойки ще оставят общо послание, ако решат да оставят нещо. Дори ми се струваха много, но ако остане място ще приложа идеите на Zahira good
Аз реших, че ще я правя сама, защото на пазара има много малък избор. Ще купя бели или розови листи, но по твърди ( исках бели, но с времето ще пожълтеят, затова може би розови), ще ги скъся малко, да не са формат А4, ще ги перфорирам и ще ги вържа с панделка. Само корицитана не съм измислила, може би от по твърд картон и ще я украся и нея smile

aniii, кажи моля те от къде се влиза в това Мънисто? Аз ходих, видях табелата на една сграда, не вдях вход, влязох в двора, обиколих я... неуодбно ми стана, че влизам по чуждите дворове, но не видях звънец с надпис Мънисто blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #311 -: април 11, 2008, 11:11:35 »

Корици можеш да си направиш и от албум за снимки. Тъкмо ще можеш да ги украсиш и после да прикрепиш листата към тях. Ще ти бъде по-удобно.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 11, 2008, 12:30:17 »

Мерси за отговорите момичета. Днес мога да мина да видя за тюл. Още не знам какъв цвят, може би на място ще преценя. А видях едни късметчета, които вътре в тюла има направени розички от плат. Как точно се прави това?
Иначе не че  е проблем да си ги купим тези късметчета, но на мен много ми е мерак да ги направя сама  blush
Активен
borislavaa
Любопитен
*
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 11, 2008, 14:18:31 »

Здравейте и от мен.
и според мен е голяма.може би ако е като първия вариант или по малка и да вземеш златисто за етикета

снимката е моя. Аз съм ги правила бутилките и етикетите. Да ви кажа, че е доста голяма бутилката и сега е снимано от такъв ъгъл че изглежда голяма панделката може би. Но целта на тези бутилки беше да изненадаме младоженците. Много добре се бяха получили шишетата. Разбира се на всяка маса не може да сложиш по този начин бутилки. Наистина може да се загатне само със сатенена панделка върху шишето. Нашите бяха подаръци - не забравяйте това и трябваха да имат такъв вид. Аз не искам да обидя и никого - който е коментирал за моята бутилка , но това е бил нашия избор и така сме ги направили. Всеки има вкус.  pardon
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: април 11, 2008, 15:03:10 »

Здравейте момичета
Днес получих сватбената си книга danceg много си я харесвам само че се чудя каква начална страница да и направя и как да я нарека  Сватбена книга   или Книга за пожелания   crazy
Ако имате повече идеи давайте  pls   ще ве бъда благодарна smile
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines