Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 09:12:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ДРЕБОЛИЙКИ - 2 част  (Прочетена 147971 пъти)
 
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: март 31, 2008, 21:26:15 »

Момичета, онзи ден си купих свещи ( за жалост още не съм ги фотографирала  pardon ) и че чудех всъщност дали няма да имам проблем с тях, защото не са от тези най-големите, сравнително тънки са и около 35-40 см дълги. Дали няма да клюмнат след запалването в църквата?
Активен
fidelia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 171



« Отговор #226 -: април 02, 2008, 20:26:12 »

Gerka, това са най-хубавите свещи с цветя, които съм виждала! Bravo Според мен нямат нужда от никакви подобрения, тези цветове са достатъчни и правят свещта много стилна и красива! girl_wink
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: април 03, 2008, 10:52:19 »

good Gerka супер са станали свещите, но и аз мисля, че с малко зелен цвят ще са още по-хубави!

може ли да ми кажете колко са високи нормално свещите за църква?  blush На Коледа едната от гостенките ни беше донесла свещ от пчелен восък и просто не може да си представите какъв аромат имаше  и аз днес съвсем случайно намерих в нета българска фирма, която предлага голямо разнообразие от точно такива свещи. Мислите ли, че една такава подхожда за църковния ритуал? Самата и повърхност няма да позволи картинки и други неща, но си мисля, че една красива панделка би подхождала много Girl_sing Моля, кажете си мнението, за да знам дали да поръчвам. Цената специално на тази е 5 лв. за брой.
Също така си мисля за масите в ресторанта да сложа от тези свещи, но разбира се по-малки и по-широки  blush дали ще стане добре?  blush
На мен лично тези свещи ми допадат като дебелина и височина.  smile А съм ги виждала в Zona на Орион. Wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: април 03, 2008, 12:57:28 »

момичета дайте идеи от къде да взема такива кутийки


* 7db7f1e9b739f53bef94da1fcba03910.jpg (26.03 KB, 200x200 - видяно 2620 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 03, 2008, 13:01:59 »

момичета дайте идеи от къде да взема такива кутийки

Ти точно такива с капаче ли искаш защото аз си направих сама с готово шаблонче но са от типа които се са една част.Може да видиш в темата за подаръчета за гостите.Пуснах ги преди два три дни.

Успех и ако ти харесват ще ти пусна шаблончето на лични.просто избираш подходяща хартия,режеш и залепяш.
ъспех
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 03, 2008, 13:03:00 »

Ето и шаблончето все пак ако някой друг се интересува


* boxtemplate1.jpg (32.34 KB, 608x725 - видяно 247 пъти.)
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: април 03, 2008, 13:03:21 »

аз съм виждала по магазините за опаковане на подаръци *THUMBS*различна форма цвят и големина ;)на Патриарх Евтимий има такъв на самата спирка на тролеите посока обратна на Раковски good
а и наистина мисля че не много трудно да си направиш и украсиш по свое желание а и ще ти излезе по-малко парички  give_rose
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 03, 2008, 13:03:51 »

момичета дайте идеи от къде да взема такива кутийки
Виж в Jue Box http://www.juebox.hit.bg/index1.htm good
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: април 03, 2008, 13:06:40 »

  И на мен свещите от пчелен восък мнооого ми харесват и като височина и дебелина good  С походяща семпла украса ще станат още по хубави. Моите си ги купих от църквата, защото такова беше изискването, но въпреки това си ги харесах. Само и им добавих пищна дълга пандела - даже по-дълга отклолкото трябва blum. Лошото беше че от горещината се огънаха, колкото и да ги пазех, а като се прибрахме в София, видях че са се счупили и двете cray Предполагам че ако бяла като тези от пчелен восък щеше да им е по-трудно да се счупят smile
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 03, 2008, 13:55:30 »

Такива кутийки малки на размер има  в магазин Рая, на ул. Цар Симеон , както и на Илиянци .


Има и други форми и размери , но не са големи ...... зависи за какво ти трябват  pardon

От дебел картон са , не от тип харпия и  са  на цена около 0,30 лв.  горе - долу  smile
« Последна редакция: април 03, 2008, 13:58:44 от Gerka » Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: април 03, 2008, 14:26:19 »

благодаря ти Gerka но съм от Пловдив и направо незнам от къде да си ги намеря... Иначе цената им 0,30 е много прилична.
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #236 -: април 04, 2008, 12:24:34 »

Момичета ето го и резултатът от моите първи творчески опити give_rose, по мое мнение малко е голяма панделката, но като за начало мисля че е добре blum
мила виждам,че и ти си си избрала като цвят синьо,мойте ги правя освен жито и бонбони,намерих сини ароматни соли и много ми хареса,като станат готови ще пусна и снимка,ако решиш пробвай и ти щом си още в процес на експерименти good

Герка свещите ти са супер свежи :bravo:дали можеш да пуснеш адрес?
и друго въпросче имам към теб,понеже си ходила до книжарница слънчоглед,там дали печатат покани по твоя идея,всимисъл ако им занеса информацията на флашка :thanks:предварително
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: април 04, 2008, 14:01:27 »

cveteto ,радвам се, че свещите ми ти харесват  give_rose

За свещите : http://www.svatbata.com/accessories/glory/index.htm

А за книжарница Слънчоглед : не - такива услуги не извършват до колкото знам  pardon

Пробвай в рекламна агенция - там правят такива неща  good
« Последна редакция: април 16, 2008, 10:44:37 от maria_lakova » Активен
Abii
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 451


http://svatba-biju.com/


« Отговор #238 -: април 04, 2008, 14:07:20 »

MMariana такива кутийки има в един склад на фирма  Джовани 2002  и са по 0,30 ст а и същите розички който са по кутийката 0,80 ст  букетчето от 10 или 12 розички.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: април 04, 2008, 14:10:46 »

Ето няколко идеи за тези, които са ибрали плажна/морска тема за своята сватба:
http://www.gamesandcelebrations.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/beachset.jpg
http://www.my-beach-wedding.com/beach-wedding-accessories.jpg
http://www.bridestreasures.com/ShopSite/media/ct460.jpg
http://beachweddingsbydonna.com/images/caketoppers.jpg (това не съм сигурна дали не е торта blush )
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines