Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 19, 2024, 05:38:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клюкарник  (Прочетена 142995 пъти)
 
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: февруари 01, 2008, 21:59:10 »

Вижте намерих снимки от сватбата на Устата


* 2[1].jpg (34.76 KB, 500x382 - видяно 281 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: февруари 02, 2008, 23:32:52 »

Искам да се отчета и тази седмица че пак погледах малко предаването на проф. Вучков. Нали с tonitta   сме му фенки  blum  chee Не знам тя дали е гледала, но аз да отчета, днес е с розов гланц за устни и в началото пак си беше искарал намачканите листове със записки. По телефона пак го скъсаха от базик, а той се държа доста нагло с екипа си nea Но като цяло беше смешен  sarcastic
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: февруари 03, 2008, 11:32:39 »

Хахаха Elly - misskapriss и аз като го погледнах и се сетих за теб!И забелязах как листите му този път са на линия и как се държи с "колежките".Мале не е добре този човек,а и продължи до 100 часа и тази сутрин ставам,пускам ТВ-то и този пак там и аз си викам"абе този още ли продължава"lol))А то повторение и изтипосал някаква жена да пее и той се пени как можело някои да пеят на плейбек и само да театралничели като си отваряли устата:)))
А аз пък гледах снощи и "Горещо" и беше интересничко.....доста клюкинки се изказаха най-вече за фолкпевиците,то не че е новина за мен де;)
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: февруари 03, 2008, 12:04:52 »

sarcastic ROFL :sarcastic:оле този проф. е опасен *ROFL*знаете ли,че на негови лекции ходят студенти от други специалности,само за да го слушат yahoo yahoo *YAHOO*защото и на лекции ръси бисери blush
А за Горещо и аз го гледах и ме потресе това за Алисия,аз доколкото знам е от село до Ихтиман Oh my ... обаче имаше много логика в думите му 'по-добре си хвани футболист,отколкото мутра diablo' иначе,не ми е ясно този чии интереси гони,защото все още е между живите,а не говори само за някакви пионки,а и за тези които движат пионките.... blush blush blushтрябва да взема да си купя третата книга,аз имам първата ,втората не ми се четеш,но третата май ще си купя blush
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: февруари 03, 2008, 16:40:14 »

наденцето и аз съм очудена как нищо не му правят,освен той да използва това,което говори като застраховка "живот",но съм сигурна,че по-голяма част от нещата са истина...Няма да казвам откъде имам наблюдение в/у такива хора,но само ще ви кажа,че техния свят е много странен и вулгарен и отмъщенията им един към друг минават всякакви граници на нормалното човешко съзнание,а жените или ги уважават като богини или се държат с тях като с животни или стока :angry:А забавленията им и начина им на живот са направо меко казано странни!И наистина има жени,които са готови на всичко само и само да могат да кажат,че са прекарали вечерта или дори няколко минути в компанията на някой "добре облечен бизнесмен"....А за някои от фолкпевиците в началото на кариерата им съм чувала от сигурни хора(съвсем обикновени) такива неща,че направо нямам думи...А представям си сега като по-известни какво правят,само че и на по-висока цена естествено :girl_wink:Но всеки си избира съдбата,а когато реши да стане примерен човек вече е твърде късно за съвестта му girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: февруари 03, 2008, 16:44:50 »

Тони,правят го защото ако не го направят,колкото и добре да пеят-никой няма да ги слуша,жалко,но факт,аз за Малина знам,че в началото се е дърпала,но са и казали да избира-или ще спи с тях или дори долнопробните кръчми няма да искат да я вземат на работа shok
а.за този не виждам как това ще му е застраховка живот,явно някой дърпа много яко и фино конците и по този начин вниманието е насочено към малките риби blush
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: февруари 03, 2008, 17:02:34 »

мацки,ако гледате новините Максим пасти да яде-той поне ще даде някакви пари,а убийците на децата от Индиго-400лв. обещетение и толкова sarcastic sarcastic :sarcastic:е кажете да се смеем ли или да плачем-7 деца-400лв.---май и тях трябваше някоя вип личност да ги убие колкото и грозно да звучи,за да си получат заслуженото поне по закон...Митьо Оите пък там е не пародия,а не знам какво-обаче Бургас се бият в гърдите,а наркомани с една доза-изтърпяват по-големи присъди.....  tuktuk tuktuk tuktuk tuktuk tuktuk

Ееее Наде,недей така общо за Бургас де!  blum Митьо си е Митьо, ама не е Бургас и тук си имаме свестни хорица. Ние вина нямаме, че  най-лошите катастрофи стават в нашия район. sad А пък за присъдата на Митьо - нали се сещате, че той е като цаца (малка рибка) и всичко е нагласено и  има  сделка.
А най-лошото момичета е, че след време всички забравяме жертвите - и момичето от София застреляно от полицай; и сестрите от Пазарджик; и децата от Лим и Индиго. Само техните семейства живечт с болката цял живот.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: февруари 03, 2008, 17:16:06 »

:offtopic:не исках да обидя цял Бургас,ама ми стана хем смешно хем  Oh my ... като говорителят на съда мисля,че беше каза че едва ли не Бургас този ден ще го направят празник на града blush има една приказка всяко чудо за три дни,в България и три дни не изкарва diablo
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: февруари 13, 2008, 18:37:25 »

За всички кпито обичат рока има добри новини smile Бон Джоуви, Металика и Кис ще имат концерти през лятото lol Аз Джоуви ги чакам от 10 години да дойдат и съм много щастлива  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: февруари 13, 2008, 22:14:08 »

 ohmyМале сериозно ли Бон Джоуви ще идват?Ей това съм го изтървала и ако успея да отида ще съм супер щастлива yahoo
dani81 дай повече инфо,ако знаеш!
А за Металика-как ходи когато бяха тук в Пловдив и си изгуби едната обувка в тълпата tease и били най-отпред и като ми разказа как я притискали....то май и за Бон Джоуви ще е така,но така ми се ходи!Мале ще откача! danceg
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: февруари 14, 2008, 19:10:31 »

Наистина ли? Много хубаво! Така да го обичам Бон Джоуви!  girl_in_love Моля някой ако има информация да каже кога ще е концерта му!  good
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #116 -: февруари 14, 2008, 19:19:44 »

Цитат на:  link=topic=4583.msg127905#msg127905 date=1202920645
За всички кпито обичат рока има добри новини smile Бон Джоуви, Металика и Кис ще имат концерти през лятото lol Аз Джоуви ги чакам от 10 години да дойдат и съм много щастлива  girl_in_love

Аааауууу,жестокооооо  yahoo yahoo yahoo А някакви дати знаеш ли dani81 ,специално за Kiss i Bon Jovy питам.И мерси за страхотната новина  danceg danceg danceg
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: февруари 14, 2008, 19:47:30 »

Кис са на 16 май, а за Бон Джоуви още няма дата smile
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: февруари 14, 2008, 19:50:25 »

Тони и аз вчера щях да откача като го обявиха по радиото  yahoo Наталия и аз много обичм Джоуви нямам търпение да обяват датата smile Мисля да ходя и на 3те концерта smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: февруари 23, 2008, 20:34:04 »

една прекрасна бременна,която макар и в 3 месец<ако не се лъжа> изглежда прекрасно
Малката сладка Дидка
http://life.dir.bg/2008/02/23/gallery2699548_13.html
май и в темата за известни бъдещи майки трябва да те сложим blush blush само май името е сгрешено или аз бъркам blush
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines