Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 06:55:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Първоаприлско-Великденска тема!  (Прочетена 156561 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #300 -: април 13, 2017, 22:54:33 »

Имам си мъжжжж!!! heart heart heart Горкият, толкова е изморен, че заспа за секунди. Имам чувството, че не съм  го виждала от месеци. Така си го гушках, че не исках да го пускам. И много, много, много се моля да не го връщат пак там. Май ще си остана само с надеждата обаче. Алексче е много щастлив, че татко му отново е тук да си го глези.  heart

Бубе, казали са му, че след празниците пак ще се връща. По принцип това не му влиза в задълженията, но всички знаят, че е много оправен и затова го изпращат.

Яйца ще боядисваме в събота. Чакахме си таткото.

Весели празници ви пожелавам, ако не успея да се включа отново.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #301 -: април 14, 2017, 08:13:17 »

Аз никога не се оплаквам, дори и да съм зле като ме питат казвам, че съм добре. Единствено на най близки приятели може в разговор и то ако е взаимно.  Иначе на мъжа ми му мрънкаш, ма особена полза няма, не ми обръща внимание.
Мен ми става нещо тези дни и се будя сама сутрин в 7 . Днес в 6.30. А децата спят поне до 8. Много ме е яд. Вчера боядисахме яйцата с Ники, а Стефи пратихме у свекърва ми. Ники носи и яйце в градината и там са боядисвали и после им ги даваха в хартиени кошнички. Той ми вика, аз моето го боядисах жълто, но сега е станало червено.
За боя за стени препоръчвам Dulux. Уникална боя. Цветът става едно към едно с хартиените мостри и се мие и изглежда много добре. Малко е скъпа, но е най -добрата.
Ние сме си в Пловдив за празниците, едно и също в общи линии. Весели празници на всички.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: април 15, 2017, 19:51:35 »

Светли празници! smile
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: април 16, 2017, 01:25:51 »

 Христос Воскресе !
Мир и топлина в дома и душите ни...Внесохме в къщата живия огън,дано да гори до сутринта да го покажем на бебка  heart
Руми,три дни се чудя как се казваше тази боя,е добре,че я спомена.Уникална е,има специализиран магазин в Борово,вярно скъпичка,но много добра покривна и качествена.Но май се казваше Делукс,или се бъркам ?
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: април 16, 2017, 08:52:24 »

Во истина воскресе. Здраве и щастие на всички.
Лоли, Dulux е . Има и в Пловдив специализиран магазин. Ние в нова къща с 2 ръце стана перфектно. Още първата ръка си хвана даже. А има  едно бяло гланц за тавани уникален блясък. Но май към 1000лв. Ни излезе за цялата къща.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #305 -: април 16, 2017, 10:58:56 »

Христос Возкресе !!!

Всички да сте здрави, останалото се постига.  give_rose
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #306 -: април 17, 2017, 02:24:28 »

Да,,същата е..Права си за името,,намерих останала кутия в килера.Ние точно гланц взехме.Миещ се.Само в кухнята -300 лв излезе.Два цвята,бежав и сив.Обаче сивото,понеже е по-тъмно,хич не стана добре с тоя  гланц ..После много ме беше яд,че не го оставих на бежаво и бяло ами и трети цвят сложих....Ама така е,,
 Ей,всички са по масите и по разходки,много е пусто тук  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: април 17, 2017, 12:41:43 »

Здрасти!  Честит празник на всички празнуващи!  Аз си боядисвам яйца заради децата. Много им се радват! Тая година Кико се разцепи от кеф при чукането. Много се забавлявахме. Така замахваше с цяла ръка все едно ще хвърля копие, хахха. В яденето не се включва, но чукането си заслужаваше. Ядохме кулич. Ами баш като козунак си е, нашия беше и с шоколадова глазура. Правят го кръгъл.
Сега ще ви чета.
Миме, не съм запомнила кога Влади пак трябваше да тръгва? Надявам се да е за кратко.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #308 -: април 17, 2017, 13:08:26 »

Христос Воскресе! Бъдете здрави вие и семействата ви!

Ние пътуваме обратно от Силистра, изкарахме разкошни празници с много усмивки, срещи и положителни емоции! Надявам се при всички ви да е било така!  heart  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #309 -: април 17, 2017, 18:47:57 »

Добър вечер!
Успях да ви изчета, че отдавна не съм, ма добре че и не сте писал много  Wink
Миналата седмица ММ беше на работа от 5 следобед до 1 през нощта, много шантаво...цял ден си е вкъщи и изведнъж в 5 заминава за работа...имах чувството, че е отпуска, само дето вечер бяхме сами с Бебка  pardon Нощем даже не го усещах кога се прибира, само каза, че понякога съм му говорела насън Ей ква е тая мизерна държава, 340 лв майчинство lol Смятайте колко го мисля  girl_impossible
В петък пътувахме към Берковица, натоварихме зайката, ма котката вкъщи остана и сме ѝ организирали гледачи, ей сложно си е да организираш пътуване с бебе + домашни любимци  girl_impossible
ММ го изненадаха неприятно, че има италианци в Пловдив и тази седмица са там  nea Нас ни остави при бабите на релакс, мама също си взе отпуска и тази седмица ще се гледаме/глезиме 4 поколения жени  heart Милият хич не му се занимаваше пак да ходи, ма няма как...поне ще се наспи  pardon
Ние боядисвахме яйца в четвъртък, че ММ си беше пеез деня вкъщи ама беше голяма сага...не знам какви бои бях взела, но нещо хич не се получиха хубави цветове, та боядисахме 1/2 и ММ вика айде да ходим да вземем нови бои, та убихме още малко време в пазар, после бегом вкъщи да добоядисаме яйцата. Естествено госпожица Цветкова имаше други планове и се уби от мрънкане, та се наложи да я плесна в раничката да можем да си довършим яйцата, че ММ трябваше да тръгва за работа вече  Girl_hide
Имаме сага с интернета вкъщи...понеже сме на Макстелеком, с тях нещо се случва, фалират ли или са пред фалит, не мога да намеря точна инфо, но след НГ са затворили всички офиси, имейли и телефони не отговарят, интернет няма, сметки пристигат lol Та другата седмица ще се разходим до централния офис, имаме вътрешна инфо, че още работи да си върнем оборудването, да прекратим договора и да се приключи с тая сага  girl_impossible
Има новости около Мис, ма трябва да намеря време да пиша в нашата тема Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #310 -: април 17, 2017, 19:32:16 »

Въйййй, Кико ми е сополив, ще се пробвам два дни да преподавам онлайн с него. Успокоявам се, че ще му пускам анимации на телефона или ще си кара колата. Не ме убивайте с камъни, моля. Мойто дете си гледа доволно анимации -до пол. час на ден и не ме е срам да си го признавам. М.йн.та им на експертите. Да ми дойдат тука на 2500 км от бабите и да ми обясняват как да си гледам децата, че и да поработвам от време на време. Лесно се говори от страни - аз няма да правя това и онова, няма да съм от ония майки, ама истината понякога е по-различна. Пък нека някой да смее да ме обвини, че съм лоша майка.  diablo beating
Що така днес много рехаво, всички ли се прибирате от някъде?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: април 18, 2017, 07:38:02 »

Хубаво, че всеки ден не е Великден... blush От препускане по задачи, едва в неделя по обяд успях да отскоча до черквата и за пет минути да си чуя мислите nea Затворих очи и си спомних за ходенето ми по Божиите места, за смисъла на празника и ред още възвишени неща, ама като ги отворих и пак ме завъртя ежедневната суета Wink
Наде, ребусът е предоставен на учителски форум от майката на детето. Даже и нашите варианти нямало предложени, само протестни изказвания funnytooth
Оказа се, че дребното изписано не е 9и, както го виждах, а 9н. Сетих се, че е обърнато не, завъртяно по часовата стрелка на 180, тоест - да, с което мисленето ми смятам да приключи окончателно. Децата да си пишат домашните, не е работа за майки и баби funnytooth
Светла седмица на всички, макар зимата да се завръща!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #312 -: април 18, 2017, 07:49:01 »

Добро утро!

Ние отново сме при майка ми. ММ замина през нощта и още вчера събрахме багажа и дойдохме. Този път за неопределено време, което още повече ме убива. Не се знае кога ще приключат! sad Този месец нещо не ми харесва и нямам търпение да свършва. Дано следващият е по-добър!

Алекс две нощи е много кисел, много мрънка, върти се и спи неспокойно. sad

Боядисахме яйцата в събота. Боята ни не беше хубава и станаха...абе почти не станаха. Майка ми беше направила много козунаци, та поне си хапваме домашни. Няма как да кача снимки, защото пиша от телефона.

И в темата ни имам да пиша, но ще е, когато се добера до лаптопа. 

Фани, бързо да се оправя Кико!   heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #313 -: април 18, 2017, 07:54:16 »

Добро утро на всички.Аз почивните дни не съм стигала до компютър и ми беше много добре.Като беше хубаво времето не сме се прибирали, все на вън по разходки.Моника има колело с помощни и и е голям мерак.Тя на балансиращото е много добра и сега с това е малко зор, но ще се научи.

Фани, да оздравява бързо Кико.

Свекс, не мисля че е лесно да си чуеш мислите, за 5 минути да се в хармония.Ужасно трудно е.Преди да се роди Моника живеехме в един квартал дето, за да стигна до работа минавах покрай една църква.Понякога сутрин тръгвах по-рано, за да мога да вляза да запаля една свещ за 5 минути.На спокойствие и преди циганите да са дошли.Сега ми е изключително трудно.Миналата седмица във вторник минахме покрай църква с малката, тя поиска да влезе.Палихме свещи, слагахме ги където трябва, обяснявах и, ама тя е още малка и за нея всичко се свежда то палим свещички.

Миме, дано по-скоро си дойде твоя мъж.На теб ти е много трудно без него изглежда.Аз нали съм някакъв люх и съм свикнала да се оправям сама, като го няма чисто битово ми е по-трудно на моменти.Иначе дори се чувствам по-добре, щото не готвя за него smile

Аз съм отново работна след дългата почивка покрай болестта на Моника и сливането и с празниците, но съм заредена с енергия.Малко не ми се връзва времето, ама е пролет все пак, може да трещи, вали и сняг да падне, че да го помним поне 5 години тоя април.

Хубава седмица!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #314 -: април 18, 2017, 08:00:25 »

Христос воскресе на всички! Да сте здрави, в хармония със себе си и да намирате начин да се усмихвате повече!
Ние имахме много динамични дни. От днес за утре не се знаеше какво и как. В петък майка заведе дребното да се муши под масата. Аз пропуснах този път. Видяхме се с ин-лоу, но беше някак набързо. Чак да не повярваш как нямаше щуротии. Още не са дали акъл кога да раждам и кога да ни изписват. Майка ми се изненада  blum В събота боядисахме яйца с майка, татко и дребното. Това ми е от любимите неща по празниците! ММ имаше мерак, но кичеха лампи и контакти с баща си. Ей, татко много нервно боядисва яйца! Направо не издържах и го скастрих да не убива детското в нас Girl_hide Така де- за къде бърза!
В неделя бяхме в свекърите. Изкарахме чудесно - голяма компания, около 15 човека.
Приключихме с ремонта. Мина и голямото (основно) чистене. Сега остава не по-малко трудоемкото подреждане, смяна на зимни с летни дрехи и обувки, преглед на всички бебешки неща. И всичко това трябва да мине една пералня и да си намери място, за да се довърши чистенето в детайли. Уникална седмица за пране и сушене избрах  girl_wink Поне няма да се изкушавам са обикалям много.
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines