Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 00:19:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нов Януари, ново начало :)  (Прочетена 199692 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #525 -: януари 23, 2017, 11:14:30 »

О Соренто е прекрасно. и аз се влюбих в това градче.И аз искам Сицилия, но чакам дребната да порасне още малко.А вие там с кола под наем ли обикаляте или влакове?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #526 -: януари 23, 2017, 11:30:50 »

Тони от сега усещам, че ако идете в Бари ще е следващият ти любим италиански град  Wink много е красиво там.

Сицилия е тук много близо до нас, имаме 2 часа до пристанището и 50 мин.  пътуване с кораб, но все не се организирваме да отидем да се разходим.. Трябва да се заема по сериозно с този въпрос  good
« Последна редакция: януари 23, 2017, 11:33:27 от djosi » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #527 -: януари 23, 2017, 11:44:10 »

С автобуси обикаляхме, с кола щеше да си заслужава ако сме 4-ма човека. Влаковете са по-скъпи от автобусите и по-бавни, противно на моите очаквания  huhhuh.gif Само на връща от Флоренция към Пиза, хванахме влак, за да слезем на гарата и да се придвижим до Кулата. Иначе доста пари изхарчихме за пътувания насам-натам. Не искам да смятам, защото не ми е толкова важно, като сме ги дали вече, но поне 150евро заминаха по автобуси smile  pardon
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #528 -: януари 23, 2017, 11:50:17 »

Добро утро!

Тук ни пекна най-накрая слънце  Sunshine Sunshine Sunshine

Тонии много хубава екскурзия, наслаждавах се на снимките във фейса  heart само се чудя как се навивате в това студено да обикаляте angry

Аз да се похваля/оплаквам звяр е приет на държавна ясла! Bitter/sweet моменти в живота. Не мога да повярвам даже. Бях се примирила че ще тръгне на частна, бях си храесала даже такава, и хоп отвориха в петък едно местенце в яслата до свекърите и го изтеглиха на томбола! Сега събираме документите и се надявам да склони директорката да отложим малко че не съм психически готова да го пусна, а и не знам как ще му понесе. То е ясно че ще боледува, не сме измислили как и кой ще го взима, кой ще го гледа като е болен.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #529 -: януари 23, 2017, 12:04:56 »

Там беше 10-15 градуса и беше идеално за обиколки, с изключение на 1 ден във Флоренция, когато имаше вятър и 1 в Сиена, но пак не беше студено като тук  nea

Никога не сме ходили някъде по това време на година, но определено се замислям, колко по-добре е, когато туристите са много по-малко и усещаш от живота на местните истински.. Виждаш всичко спокойно и на снимката с тебе няма още 10000хил. човека  Girl_hide
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #530 -: януари 23, 2017, 12:55:49 »

Булче, ти беше ли прехвърлила майчинството или просто свекърва ти го гледа? При нас трябва в 2-седмичен срок да тръгне, за да пазиш място. После може само 1 ден да отиде и да го спреш. С тръгването обаче спират майчинството.
Тони, ще те чета в подробности, като седна да обядвам. Много обичам да разказвате такива неща!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #531 -: януари 23, 2017, 13:36:11 »

Сега събираме документите и се надявам да склони директорката да отложим малко че не съм психически готова да го пусна, а и не знам как ще му понесе. То е ясно че ще боледува, не сме измислили как и кой ще го взима, кой ще го гледа като е болен.

Булче, сега е редно при тоз късмет да пуснеш и тото. Честито! Кой ти го гледа като си на работа? Змей беше 3 дена там, 3 седмици вкъщи. Та ако сте с бавачка или нещо такова, не и отменяй ангажимента, просто и кажи, че ще има един два свободни дни бонус.

Тони, добре дошла. Надничах аз из фейса де, страхотни снимки!

Днес ми е много пълен със задачи деня, ще ви чета в подробности после.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #532 -: януари 23, 2017, 13:42:38 »

Браво за градината, Булче smile

Иначе във фейса за сега съм качила само снимките от Флоренция.. Имам за сваляне още доста за другите места, но после. За сега съм качила по 2-3 снимки  Wink
Друго не запомних от четеното назад, но видях, че Маги е имала рожден ден! Да си жива и здрава, скоро да се сбъдне мечтата ви за второ детенце и този път да е по-бързо и без проблеми от предния  heart heart heart heart
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #533 -: януари 23, 2017, 14:30:01 »

Абе беше си ужасен късмет! Обаче сега се почва лудницата. Да Али свекърва ми го гледа и е с моето майчинство, обаче ако той има и 1 присъствен ден се прекъсва веднага. Та ми се иска с медицински бележки да го отложим малко, ама ще видим какво ще стане. Супер притеснено ми е как ще се справяме с боледуванията, трябва да говоря с шефката ми че ще си е тегаво.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #534 -: януари 23, 2017, 14:46:16 »

О, честита ви ясла!Аз като чуя Италия и блокирам, та съм пропуснала същественото smile
Сестра ми отлагаше малката, май може до 3 месеца, но със бележки.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #535 -: януари 23, 2017, 14:46:34 »

Булче, за боледуване е до дете. Моята кокона изобщо не оправда очакванията на всички как тръгне ли на ясла и вечно ще е болна. Племенникът беше ден през ден вкъщи. Пак беше кърмено бебе. Та и това не е гаранция!
Аз исках да отлагам, ама по други причини. Та накрая отказах едно класиране. Видях след нас колко деца са, с какви точки. .. Но при мен бяха 2 месеца, даже близо 3.
Ох, друго е да хапнеш!!!
Днес дойде една жена. Да видим утре дали ще има желание.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #536 -: януари 23, 2017, 15:23:24 »

Здравейте!

Тони, била е незабравима екскурзия! Да се пътува е прекрасно, чувстваш, че живееш  heart Припомних си медения ни месец, Италия е невероятно красиво място, ходи ми се пак!

Вчера бяхме малко на път, ходихме до Сандански на разходка. Очаквах, че ще е много топло там, но се излъгах, зимата още не ѝ се тръгва явно, а пък аз вече искам пролет и слънце! Искам да се разхождам повече, да спортувам навън, да не се стъмва в 17:00...

Св. Валентин/Трифон Зарезан наближава - имате ли някакви планове? На нас това ще ни е първия ден на влюбените като женени, а пък си имаме традиция да го празнуваме (знам, че много се спори по въпроса, ама нека да има празници!), иска ми се да не го пренебрегнем. Лошото е, че е по средата на седмицата. Най-вероятно ще спретна някоя по-завъртяна вечеря и ще си направим домашна кино вечер.

Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #537 -: януари 23, 2017, 15:33:49 »

Alichka и аз го отлагах кандидатсването ама дойде му времето вече. Ох надявам се да се окаже корав, не е много боледувал до сега, ама всичко си е до дете. Всеки само ме плаши колко ще е зле, в което не се и съмнявам, че не е свикнал с деца, ония ден го събрах с неговите връстници и орева света в момента в който някой пипнеше нещо негово... ще се мре...

Bube завиждам за празнуването, даже не съм и помисляла за св. Валентин  crazy
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #538 -: януари 23, 2017, 15:39:21 »

Вие се чудете какъв празник да празнувате, на нас проблема ни е решен 14.02 е рождения ден на дребната smile Та е ясно, празнува се ден ден  blum Иначе преди правех торта.Много обичах Червено кадифе да направя - любима ми е.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #539 -: януари 23, 2017, 15:54:34 »

И аз като бяхме гаджета с Илиян и още живеехме във Варна, всеки път правех торта за Св. Валентин. После започнахме да пътуваме по някакви СПА дестинации. За тази година сме решили да не ходим никъде, а да събираме пари за лятно пътуване smile Никак не ми се нравят спа дестинации, пък и в България сме ходили навсякъде, не ми се занимава  nea
Активен
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines