Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 15:50:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 47   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Декември и магията на Коледа!  (Прочетена 157278 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« -: декември 01, 2016, 07:38:48 »

Добро утро smile

Честит ви последен месец от годината smile

Нека е магично, топло и уютно на душите ви  heart heart

« Последна редакция: декември 01, 2016, 08:03:08 от alexandrova_90 » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: декември 01, 2016, 08:37:28 »

Добро утро!!! smile

Миленка, хубав призив. give_rose
Аз мисля, че всеки,който има желание да отвори новата месечна тема има вдъхновени е желание за това и наистина влага нещо от себе си. good
Дано скоро стоплиш душата си, че на мен ми стана студено и тъмно като погледнах тази картинка(но и някак вълнуващо, нещо празнично и предстоящо).

Лоли, мисля че твоята декораторка е целяла този ефект с надписа "Карина" girl_haha
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: декември 01, 2016, 08:52:44 »

Добро утро..

Честит декември.. В този месец стават чудеса нека на всички се случват само хубави неща..

Хайде да напълним темата с  положителни емоции..

Хубав ден Снежанки smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: декември 01, 2016, 08:55:54 »

Чак сега погледнах, какво е писала Милена в предната тема smile

Просто побързах да отворя новата месечна тема, защото обожавам декември и от както съм се събудила ми се струва, че всичко ми е по-магично, а реално си е прост зимен ден, обаче самата ми настройка, че е Декември, го прави празничен..  heart heart heart heart heart

Мислех си, че съм пропуснала 2016, викам си модераторите ще я добавят, ама ето.. съдба е било smile

Нямах, кой знае какво да кажа, просто исках да внеса настроение, надявам се да съм успяла smile


Милена, дано решенията ти са правилни и всичко да ти се подреди, както го искаш  give_rose
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: декември 01, 2016, 08:58:35 »

Добро утро в първия ден на декември.Как сте?Аз обичам зимата, снега, студа даже ако щете.Обичам кристалния въздух, как пука от обувките леда.

Дано този месец ни донесе повече положителни емоции и дано сме само усмихнати и наспали се smile Това последното защото Моника вече цяла седмица нощем се буди и плаче и аз вече съм зомби.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #5 -: декември 01, 2016, 09:15:22 »

Добро утро!

Вчера имах доста работа - разпънаха ме на кръст. Привечер прецаках системата и пуснах една камара фактури с декемврийска дата. Вицът на Скай ми дойде тъкмо навреме! Подготвих всичко смляно на шефа и днес му остава тежката задача да чука касови бонове, където трябва. Няма да се налага да ходя до там.
Днес не съм на работа yahoo Имах нужда от свеж въздух, от почивка в истинския смисъл. Нямам конкретни спешни неща. Ако искам - ще чистя, ако искам - ще направя кекс, ако искам - просто ще чета книга на тихо и спокойно. heart

Милена, дано решенията ти са правилни и всичко да ти се подреди, както го искаш  give_rose

Това и аз ти го желая от сърце! heart Човек трябва първо пред себе си да си признае ценности, стремежи, страхове и когато е готов, може да се изправи с цялата си сила в борбата за нещо по-добро!

Днес е много ветровито вън, много студено и няма да осъществя планове по разходки на далеч. За сметка на това ще се любувам на гледката на заснежените покриви на къщите и белите върхове на планината Coffe
Имам нужда от спокоен последен месец от годината. Месец, пълен с вълшебства, с хубави мисли и нови мечти за следващата година.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #6 -: декември 01, 2016, 09:21:01 »

Привет в първия ден на декември heart За всички огнени представители на зодиака, малко червено и много кафе Wink
Ефектът от призива ни към тайните читатели на седмичната тема определено е нулев smile, няма регистрирали се нови  попълнения тук. Не съм от тях, как Сийке, ама два дни след публикацията на Киви, че е пътувала в градски транспорт със Змей, Милите майки предложиха абсолютно същата тема - какво е в рейс 72 с дете и риба.  blum  Който както иска да го разбира Wink
За мен декември е предимно реалистичен: нашата сватба, на брат ми, на сина ни, първите неразположения от двете бременности и за капак - снаха, все още вярваща в Коледа по американски начин funnytooth Ама всичко това изобщо не пречи на месеца да си е хубав, като всички останали smile
Та във връзка с написаното, пожелавам ви реалистичен месец - който иска да спи, да спи, който взима решения, да си ги взима правилно, който иска кекс или секс, да си го прави.  smile good


* 15319063_1312129665503793_711367167402121541_n.jpg (70.58 KB, 336x336 - видяно 3786 пъти.)
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #7 -: декември 01, 2016, 09:22:53 »

Честит декември! Нека бъде изпълнен с приятни емоции!

Ние сме станали от рано сабахлем че ходихме при педиатърката за последната ваксина, въпреки че беше първо число нямаше хора, слава богу бабетата ги е страх по леда да висят пред личните.

Миленка скоро да се похвалиш с решението, дано е за добро!

Маги съчувствам, много е гадно като влезнат в серия...

Аличка четя те и си казвам ееей искам и аз почивни дни и си избирам два петъка и поглеждам си календара и греда.... срещи, обучения...



Хайде отивам да се трудя, подготвям се за едни много трудни преговори, стискайте палци, че с франсетата много трудно се излиза на край!

Поздрави от Мордор!

« Последна редакция: декември 01, 2016, 09:31:28 от bulche91 » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: декември 01, 2016, 09:50:08 »




Който е почивка днес, приятно smile
Който е на работа- леко да мине smile
Ииии  нека си направим и този месец незабравим smile
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #9 -: декември 01, 2016, 10:02:32 »

Честит декември! Записвам се и потеглям за работа....че в ноември съвсем ви изтървах края.  heart

Успешен снежен месец...нека е пълен с чудеса, много мечти, много усмивки и много вълшебства! kiss2
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: декември 01, 2016, 10:09:23 »

Здрасти и от нас с Кико!  heart
Какво да кажем? Опитваме се да оздравеем, ама снощи 1 час рев.... Днес пуснахме и изследвания, ха дано вече да оздравеем.
Тук почнаха да украсяват, като отиваме за Кари и виждам украсени улици, тъкмо на свечеряване е и е красиво.  Красиви са и Вашите картинки... Нека бъде хубав месец без повече болести и безсънни нощи!
Успех на всички работни пчелички.
А на себе си желая търпение  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #11 -: декември 01, 2016, 10:14:32 »

Ха, честит ви Декември от неспящата красавица! И аз така с половин око за к(с)екса на Али прочетох, че чак и завидях от къде такъв мерак цял ден да "готви". Хаха...
Пък повече няма да ви казвам със Змей какви ги вършим, освен, че е болен от вчера, щом така ще ни крадат идеите. Мили БГ мами измислете си сами пък tease
Булче, завиждам ви за гледката в офиса. Аз съм си намислила да си потърся някой ден работа във вашата сграда, с такава гледка, че да си ходя пеша на работа. Обожавам да имам пряка видимост към Витоша, но последните 20 години никак не ми се получава.

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: декември 01, 2016, 10:18:22 »

Бахахаха, секс...кекс...то се тая бе хора, нали сме гледали Американски пай tease

Аз пък имам да направя 100 неща за Коледа и сега разбрах, че нещо съм проспала за след това...ама ше се оправим де. Поне идеи имам.

Мъжо се върна от командировка в понеделник и сега не моЙ ме събудиш сутрин с топ...ПАК. Иначе 3 седмици си бях - 6,00 най- късно будна Girl_hide

В събота съм на целодневна работилница. Даже знам за кой РД ще е такъв подаръка, че с всяка година ми се изчерпва репертоара хахаха...ужас ви казвам...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: декември 01, 2016, 10:22:33 »

Фани, при вас ще е интересно.Руснаците правят Коледа на 6 или 7 януари, не помня.Те нали не са сменяли календарите като нас.И сега ще посрещате Дядо Мраз и Снежанка smile Наистина е интересно, но и затормозяващо, всичко с толкова много промени.Освен да ви пожелая следващото назначение на инж. да е на Карибите.Е тогава няма да те мисля.Вода, слънце, пясък.Ехххх мечти smile

Сега заради тия мами, няма да си споделяме, ей как се дразня.

Скай и аз съм така, без мъж няма сън, като си дойде наваксвам.Ужас!
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #14 -: декември 01, 2016, 10:29:33 »

Сега заради тия мами, няма да си споделяме, ей как се дразня.
Дишай, Маги! Колкото и последния път нищо не съм ви казала Wink няма да си споделяме.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 47   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines