Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 19:16:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очаквани бебета 2016г. - 4-та част  (Прочетена 204764 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #480 -: август 01, 2016, 12:54:33 »

На резултатите пише:негатив ,това предполагам е ок Wink
Рат,много е рано наистина,особено с тея мои контракции,,,но аз съм си такава,,искам да знам,да съм подготвена.Още в началото ме настроиха за секцио,сега напоследък ми казва,че ще види,може де се пробваме за нормално,,,,ма хич не обичам така.Искам да знам всичко как ще бъде,какво,,,,и т.н.
  За седмиците,,аз ти казах,даже ще ги прескочим,,споко  Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #481 -: август 01, 2016, 13:15:32 »

Лоли, то никога не се знае какво ще стане- дори да опитате нормално, това не изключва секциото в последствие. Аз затова хич и не се подготвям за нищо. Тая бременност ми показа, че нищо няма да е такова каквото очаквам, така че съм се пуснала по течението и го карам ден за ден. Имам лекар, вярвам й безрезервно и предпочитам тя да взима решенията, аз само изпълнявам  girl_wink
А антителата е добре да са отрицателни, поне това да не го мислиш!
« Последна редакция: август 01, 2016, 13:31:37 от ratatui » Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #482 -: август 01, 2016, 13:39:07 »

Привет на всички!  danceg  Дано август да е един готин месец!

Кате, я виж как наближава моментът... Няма да го мислиш, лека-полека всичко се нарежда!  good

Марта, как няма емотикон, дето гледа завистливо, да го пусна...   pardon Блазе ти за балкана, ние направо се готвим в собствен сос!  diablo Няма шанс да захладнее до нашето заминаване, ще трябва да се примиря...

Сиску, гледам ти седмиците - и при теб не остана! За жегите, напълно те разбирам и споделям мнението - тук обаче,за жалост, даже и вечер спасение няма!

Лоли, бях забравила, че и ти си с отрицателен резус... Аз в петък ще ходя за месечните си резултати и антителата присъстват. При мен вероятно ще излезе положителен резултат, защото преди 2 месеца след амниоцентезата ми биха инжекцията с гама-глобулин и после ме предупредиха, че два-три месеца е нормално да излиза положителен теста. Той и моят доктор го каза, че най-вероятно тъй ще е този път, ама... Вероятно иска да види как намаляват антителата, или нещо подобно. Подготвена съм, уж.  smile

Хах, моят мъж поръча от амазон една електрическа ракета за изтрепване на комари, със звучното име "Блинки"! Понеже тук вечно ни тормозят комари, тигрови и не само, тъй като имаме градина, мога да потвърдя, че няма такъв кеф като това да въртиш ракетата и тия ми ти гадини заминават - цак! цак! цак! Такава стрелба е, чеееее..... Разказах им играта тази сутрин, първо в градината (съседите не знам за каква са ме взели, но тяхна си работа, ахаха!), после един в банята, един в хола и един в спалнята - направо съм звяр! Детето ми ги забелязва, аз включвам джаджата и се почва!  Yes

Ей с това се занимавам аз днес. По бременността иначе нямам какво да докладвам - момата си ритка периодично, вече по-отчетливо я усещам, макар и нищо в сравнение с батко й. Дано да си върви кротко и напоително все така! Същото пожелавам и на всички, няма да сдаваме багажа, я!  good

Успешна нова седмица!



Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #483 -: август 01, 2016, 21:15:47 »

Svilena, и в София е топло, а и сме без климатик все още и едвам изкарвам.Не мога да си намеря място.Но младежа достатъчно ми отпусна и море и сега балкан, две седмици преди термин ми е време да се прибера и да постегна багажа  blush Срам не срам нищо не съм събирала, много нетипично за уж организирана Дева smile

Иначе мускулна треска нямам, но едва ходя, коремът ми е като чуждо тяло стърчи напред и имам чувството, че ще изпадне.Не си намирам място, нито седнала, нито полегнала, той рита от ниско долу в тазовите кости до горе високо, отстрани..въобще се чудя като последен дали няма да вземе гена на баща ми и да е по- дълъг от предишните двама.

Рат, животът е странно място и аз си мисля, че накрая с Лоли ще стигнте 36-та и ще я задминете.

Сиску, и при теб не е останало.
Активен
Katespa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50



« Отговор #484 -: август 02, 2016, 00:00:21 »

 yahoo момичета днес в 19:50се роди сина ни Димитър с 10 дни по рано за 50 минути.безкрайно щастлива съм...тежи 3.700 и е 52см
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #485 -: август 02, 2016, 01:06:24 »

Йеееееееее,,,,браво Кате  heart  Да ви е жив и здрав и многооооо да ви радва  heart  истински голям мъж Bravo
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #486 -: август 02, 2016, 06:52:54 »

Еха, Кате браво- голям мъж си родила! Да е жив и здрав, много късмет му желая!
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #487 -: август 02, 2016, 07:00:49 »

Честито, Кате! Да е здрав, щастлив, благословен и много обичан.
Бързо възстановяване на теб, браво за бързото раждане, голям младеж се е родил.
50 минути, браво, аз предвиждам да не тръгва още една седмица, че да имам час за прибиране до София. smile

Направили ви впечатление за бейби бума тази година.
В Майчин дом са  отворили отделението по инвитро за да слагат родилките, родили се 18 бебета за една смяна.

В Тина Киркова също нямало места да ги настаняват.
Моя приятелка каза, че знае за още 4 майки освен мен през август и всичките с момчета.


Рат, стискаме палци, да се похвалиш после.
Активен
Svilena
Сватбар
***
Публикации: 271


Моят сватбен албум

« Отговор #488 -: август 02, 2016, 07:34:55 »

Ееееее, Кате, честито!  Bravo Bravo Bravo

Добре дошъл на големия мъж Димитър! Да е жив и здрав, игрив и умничък!
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #489 -: август 02, 2016, 10:39:53 »

Честито, Катеyahoo yahoo yahoo
Жив и здрав да ви е малкият голям мъж и да ви носи много усмивки и радости give_rose
Браво за бързото раждане, пожелавам си го и на мен както и на всички други чакащи blum

Марта и покрай мен само за момчета чувам, явно ще е мъжка годината biggrin

Рат, стискам палци, да кажеш как е минал прегледа, но съм сигурна, че ще е нормални всичко smile

Лоли ще видите с Рат как бързо минава времето, сега като се замисля, чак не ми се вярва, че съм 38 седмица.

Иначе при мен вчера имаше веднъж стягане в кръста и корема като предменструални болки, но си останах само с тях. Явно си се подготвя човека, ама знам ли кога ще е. Единствено това ми притесненото, че не знам кога, как и колко ще продължи, но то това никой не го знае  funnytooth
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #490 -: август 02, 2016, 11:20:58 »

Кате, Честито! Да ви е жив и здрав бебока  baby_boy

Марта, браво за хубавите почивки. И аз нищо не съм събрала, нищо, че съм Дева. Доки ме предупреди още миналата седмица да се подготвям вече, ама все отлагам  blush

Лоли, стискам палци да приключите по-скоро с ремонта. То по принцип си и е изнервящо някой да ти се подмотва вкъщи, представям си в тази ситуация какво ти е  angry

Рат, от теб само хубави новини очакваме днес  Girl_hide
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #491 -: август 02, 2016, 11:23:24 »

Благодаря ви за палците, свършиха страхотна работа!
Всичко е наред, тоновете са добри и не засякоха контракции. Шевовете и шийката се държат много добре (време беше тая шия да се осъзнае)! Мъника е подминал заветния килограм и въпреки, че аз съм носорог и не го усещам колкото ми се иска, той бил много активен, изрита ехографа на док и три пъти му мериха крачето, докато даде. Док каза, че е много доволна и каза, че продължавайки с режима имам шанс да устискам до 36. danceg
Днеска ми е празник направо! Сега ще броя дните до последната фм.
Сиску, съвсем е наближило при тебе, скоро ще очакваме благата вест.
Машка, щом не си стегнала още всичко мъничето ще почака, да се приготвиш и тогава. Ти стегни неговите дрехи, пък твоя багаж може и в последствие да ти донесат нещо. Само основното си приготви.
« Последна редакция: август 02, 2016, 11:55:36 от ratatui » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #492 -: август 02, 2016, 14:54:16 »

Честито, Кате! Да ви е жив и здрав големия юнак!  give_rose Скорошно възстановяване!  Bravo
Ратче,  Bravo за хубавите новини! give_rose
На всички в последната права леки метри до финала! Леко раждане и пуФкави бебета!  give_rose  heart heart heart
И аз като че ли виждам много бебета и колички из града! Дано тенденцията продължи!  heart good
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #493 -: август 04, 2016, 09:34:10 »

Рататуйче, до края все такива ще са резултатите, ти само си почивай  Good luck

Ще ми е интересно да споделите какво ви е мнението за даряването на стволови клетки от пъпна връв?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #494 -: август 04, 2016, 15:10:41 »

Ако болницата, в която раждах предлагаше подобна услуга щях да се възползвам сигурно. Имам си разни мои виждания за помагането, които за повечето ми познати граничат с абсурдното.  crazy
Активен
Страници: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 44   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines