Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 09:19:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 77   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Май 2015 - С труд по пътя към книжовността :)  (Прочетена 247118 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: май 05, 2015, 08:35:59 »

Добро утро!

Оф, пак се събудих рано днес. На главата ми са 100 неща и ми е едно притеснено такова. Имам чувството, че няма да се справя с всичко, което ми предстои. Имам да уча за изпити, остават още 67432 неща покрай сватбата за правене и стомаха ми се е свил на топка.  huhhuh.gif
Гледайки лентичката ми и още повече се шашкам. Времето сякаш летиии.  crazy
Мариола, честито за погачата. Дано малкият юнак да е здраво и щастливо дете!  smile

За имената - аз пък не ги харесвам имената от сорта на Петър, Иван, Георги и т.н. Не бих си кръстила детето така, още по малко Грозданка, но хора всякакви. Всеки с желанията и предпочитанията си.  pleasantry
Казала съм си, че искам детето ми да е кръстено на ММ, било то и само с първата буква от името му.  heart

За висшето и дипломите пак да напиша - истина е, че вече всеки втори записва, пък да не говорим, че почти всеки учи икономика. Аз, когато влязох да уча сякаш не беше така. Ако съм знаела, че така ще стане, изобщо нямаше да запиша това. Факт е, че почти всеки записал завършва.
Грешно е обаче според мен всички да се слагат под общ знаменател. Има и хора, които наистина искат да научат нещо. Не всички са некадърни и влезли в университета за да си поживеят 4-5 години по дискотеките и баровете. Точно заради такива като тях си го отнасяме всички и едва ли не се смята, че образованието е за всеки.

Анорексията е лошо нещо. Дано момичето да се осъзнае навреме и да се вземе в ръце, защото не е шега работа. Дано да се оправи.

Панда, много мило ми стана. Толкова са мъчни тези дълги раздели. Аз ако съм, не знам как ще издържа. Много зле ми действат тези раздели. Хайде дано и пръстен да има, за да е пълно щастието.  Wink

Миленка, много ти се радвам.  blum Голяма сладурана си.  chee Много искам да видя снимчици от фотосесията ви.  blush

Джоси
, като я гледам тази снимка от плажа ми иде да заплача. Тоооолкова обичам морето.  heart Изглежда страхотно. Искам и аз там.  blush

Инче, стискам силно палци за изпита.  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: май 05, 2015, 11:44:10 »

Момичета, дайте да се вземем в ръце, така 100 страници не се правят.

Я кажете какво мислите за тоалетите на Met Gala 2015

http://mashable.com/2015/05/04/met-gala-2015-fashion/

На мен ми харесаха Selena Gomez, Rosie Huntington-Whiteley, Sofia Vergara, Uma Thurman и Kate Beckinsale
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: май 05, 2015, 11:46:20 »

Добър ден!
Аз изпратих съпружеското тяло на работа и влизам да ви видя. Давам рецептата веднага, но не знам дали бременните е добре да я ядете, че ягодите са доста нитратни, а и нали са алерген.
Рецептата е следната: няма да  давам определени пропорции, защото си зависи от вкуса, дали обичаш повече ягоди, по-сладко и така.
Взимаш си ягодки и ги изчистваш и измиваш /остави си хубави за декорация накрая/, другите ги режеш на ситни и едри парченца. Слагаш им захар и ги объркваш, оставяш ги да си пуснат сокче. Взимаш бишкоти и ги топиш лекичко в сока на ягодите, поне първия ред, а следващите може и само леко да отлееш от сока и от едната страна да ги топнеш. Към ягодите със захарта добавяш заквасена сметана и разбъркваш, става бледо розова смес с ягодови пърченца. Редиш ред бишоти, мажеш с крема, нов ред и така поне 2 реда да имаш, накрая намазваш с крем  и ако искаш украсяваш с цели или половинки ягоди. Ако искаш можеш и между редовете да сложиш някоя тънко отрязана ягодка. Става много хубава, ако харесваш такъв тип торти и е доста лесна и бърза. Хубаво е да постои поне една нощ, за да се накиснат хубаво бишкотите и да не са твърди.
Активен
Alissa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 20



« Отговор #108 -: май 05, 2015, 11:52:15 »

Здравейте и от мен!

Гледам кралското бебе обсъждате-на мен Шарлот ми харесва, но пък с трите е прекалено дълго..

Аз се занимавам с преместването, което е доникъде  sad ,но дано до юни сме се пренесли.
Иначе дипломна трябва да пиша, която може и за декември да остане. Но дано успеем края на юни да отидем на почивка до Гърция, защото последните месеци са ни много натоварени.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: май 05, 2015, 11:55:13 »

Панди, аз си го помислих същото одеве, ама имах ужасяващо много работа...
Разгледах ги тоалетите от Met Gala сутринта..

Единствените, които са по вкуса ми са София Вергара и Хелан Мирън.. Защо подяволите Риана изглежда така  shok Кардашиян ми приличаше на птица егати.. Харесвам я, обичам пера, ама това нейното не е сериозно  pardon Бионсе и Дженифър Лопез са почти голинки  nea

Рататуйче
, ще зарадвам мъжо с тази рецепта, когато някой слънчев ден отново си останем в София за уикенда и нямаме гости..Демек, пиши я в темата с рецептите и готвенето, че няма да е скоро и ще те питам пак  funnytooth kiss2
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: май 05, 2015, 11:59:12 »

Тони, ще ти пратя на лично. Тя е супер бърза и лесна. Забравих да кажа, че ако някой иска и обича между редовете може да се поръси с натрошени целувки, ама мен не ме кефи с тях и затова и забравих.
Дайте идея за разходка близко до София. Майка ми подметна сутринта такава идея, ама не знаем къде да се замъкнем.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: май 05, 2015, 12:00:29 »

Знам, че всички ходят до Цари Мали град.. Не съм ходила, не ми се нрави много, прекалено ми е ново... Погледни го, ако не сте ходили  pardon
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: май 05, 2015, 12:05:44 »

Ходили сме. Готино е, ама ако се качваш пеша умираш.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: май 05, 2015, 12:15:35 »

И аз за Цари Мали град се сетих, може да карам мъже ми идем утре. Ние за по един ден сме ходили и до Тетевен примерно. Пък защо не до Враца. Даже аз искам да закараме сестра ми и приятеля ѝ до там, ама ММ се отказа, защото утре ще има много трафик, че вчера и днес София си е доста празна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: май 05, 2015, 12:40:00 »

Аз май не си харесах нищо от тази колекция.  nea Повечето тоалети изглеждаха доста комично дори.  huhhuh.gif
Sofia Vergara е с горе долу прилична рокличка.

Рататуй, аз много обичам такива плодови тортички. Благодаря ти за рецептата.  give_rose

Alissa, и аз имам тази чест да пиша дипломна работа. Честно казано, дори не ми се започва.  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: май 05, 2015, 12:45:16 »

Здравейте..
Ние сме в едно село и в тъпия магазин няма ягоди, няма сметана  diablo   утре ще ходя до града да си взема роклята и се надявам да има време да мина през магазина. Ако не  успея с тортата ще бъде друго. Купихме едно агне 8кг и привечер ще го приготвим, та утре да го печем.
Не съм разгледала сайтовете, но  си търся някакви обикновени роклички, че са  ми удобни за през лятото. Не мога да си намеря удобни сандали или чехли. Все попадам на някакви с имитация на дървена подметка или не знам какво е, но са ужасни.
Вие какви обувки използвате през лятото.?
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #116 -: май 05, 2015, 12:56:35 »

Джоси, важно е че има агне!
Обувки, ходя със сандали от Паоло Ботичели имам доста и са ми удобни.
Панди, до Враца сме ходили и на Леденика и на Магурата и то не веднъж.
Всеки път като решим да тръгнем на някъде и по 100 часа не можем да си намерим място.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: май 05, 2015, 13:00:38 »

Аз през лятото съм с ниски сандали във всякакви цветове.  pardon Никога не съм носила от тези със задигнатата подметка. Всеки казва, че са много удобни, но аз не вярвам.   pleasantry Иначе не робувам на марки. Купувам си това, което ми хареса.  Wink

И ние покрай Великден се сдобихме с агне. Аз не си падам много по него, но 2-3 в годината мога да си хапна печено агнешко месо, без всичките му вътрешности, естествено.  Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #118 -: май 05, 2015, 13:04:02 »

О, Джоси, обувките са ми болна тема. Стана ми навик да си купувам обувки, защото има моменти, когато си намирам, и много моменти, в които не мога нищо да намеря. huhhuh.gif Ти остави да са красиви, ама и кракът ми е супер слаб и все хлопат. Ботичели ме разочароват поредна година - лошо качество, а като цена вече не правят такива отстъпки, както преди. pardon В тази връзка закриха преди време и един любим китайски магазин. Пусто, само от там клоня да купувам. Искам нещо по-качествено, ама нееее - не ставаааа GROAN Сега се надявам скоро пак да ходя тук до едно село, барем се сдобия с нови сандали.
Аз днес нали съм една Мара - работна и успях да отсея зимните обувки и наизвадих летните. То не било лесно на две жени гардеробите да оправиш funnytooth
Агне не ядем. Утре се не знае дали и на имен ден ще ходим, ама аз започвам да се разкрасявам. Нека съм безпричинно красива tease
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: май 05, 2015, 13:21:50 »

Винаги трябва да се разкрасяваме безпричино. Аз когато имам свободно време, винаги си държа краката в соли,  много успокоително ми действа. Добре, че мм не е от мъжете които да ми прави забележка. Никога не ми е каза ама защо така се обличаш или защо се  гримираш, не ме спира да си купувам каквото искам, в границите на нормалното разбирасе smile
Купувала съм обувки и от 10лв и от 100лв. на каквото попаднеш. Аз много харесвам джапанки ( колкото и смешно да звучи ) ,но са ми удобни и не ме стягат, за ежедневието стават.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 77   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines