Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:24:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БУЛЧИНСКИ РОКЛИ - 28 ЧАСТ  (Прочетена 154552 пъти)
 
MAPMOTKA
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #75 -: януари 15, 2015, 21:13:11 »

djosi , не вярваш ли в суеверията, че младоженецът не трябва да вижда роклята на булката преди сватбата? Аз определено не мисля дори да коментирам пред него рокли, камо ли да ме вижда с тях. Нека бъде изненада smile
А защо да е проблем, че е от две части? И още нещо - какво значи "как ще реагират другите"? Нали на теб ти харесва! А щом ти харесва значи ще си красива със сигурност:)))) А не е ли това едно от най-важните неща - да облечем роклята, която харесваме и да бъдем каквито сме си представяли, че ще сме?
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: януари 15, 2015, 21:15:37 »

ето я роклята, само че е червено бордо


* Nectar-7813-045-Copie.jpg (10.77 KB, 336x448 - видяно 310 пъти.)
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: януари 15, 2015, 21:21:25 »

Не знам какво да мисля.. Аз се притеснявам прекалено много. Знам, че трябва да е изненада, но кво да правя.. дайте съвет какво мислите и за ролкята
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #78 -: януари 15, 2015, 21:38:33 »

Аз харесвам шлейфовете-струват ми се много неудобни обаче и идеята да ми се влачи нещо отзад и постоянно да го мисля да се цапа и прочие не ми се нрави а иначе са  красиви  heart
МАРМОТКА изтрих всичко
djosy щом харесваш роклята не се влияй от чужди мнения ако чувстваш че това е твоята рокля-вземи я най-важното е нa теб да ти харесва а вярвам че бъдещия ти мъж ще те хареса сякак good
« Последна редакция: януари 15, 2015, 21:46:15 от milady » Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 16, 2015, 09:00:50 »

djosi Роклята е много красива. Важното е на теб да ти харесва и да се чувстваш добре в нея. Относно суеверието аз ходих с мъжа ми до Асеновград и даже мерих 4 рокли. Определено си заслужаваше тръпката, без да казва нищо по блясъка в очите му разбирах коя стои добре и коя не. Мерих и една със шлейф. Страшно красива,направо ми взе ума,още ми е пред очите,а я мерих преди месец, но ако трябва да бъда честна не ми беше удобна, нямаше обръч и самия плат ми се омотаваше в краката.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #80 -: януари 16, 2015, 09:39:24 »

Аз съм на мнението на Лорка - моя мъж също беше виждал роклята...

В крайна сметка това е човека от когото нямам никакви тайни, и не смятам да имам. Това е човека който ме познава най- добре и е най- обективен какво ми отива и какво не.. защо трябва да крия от него? А повярвай ми, едно е да види само роклята, друго е на самия ден с воала, грима прическата и бижутата - мъжете гледат цялостната визия...

Моя мъж беше виждал за последно роклята 2 -3 месеца преди сватбата и даже беше забравил каква е "Имаше там някаква дантела" lol  така че щом ти харесва, няма нищо лошо в това да го заведеш да я види -  най-много да запомни "абе има там нещо червено".. Суеверието не е нашенско - американско е, а пък аз не съм фен на чуждите суеверия и традиции

Лорка пробва ли да и сложиш кринолин? Така няма да ти се мота в краката... Не може да нямат в магазина, защо не опиташ щом толкова ти харесва?
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 16, 2015, 09:52:50 »

Миленка, за това въобще не съм се сетила, следващия път като отида ще ги помоля да и сложат. Роклята е много нежна и  красива с дантела, сложиха ми и един воал по-дълъг от роклята,който стоеше невероятно, обаче беше много тежък, направо главата ми се дръпна назад като ми го сложиха. Аз ще ходя чак след 3-4 месеца имам време да помисля какво искам. И тогава също смятам да си взема мъжа с мене smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: януари 16, 2015, 10:02:15 »

 Здравейте момичета smile Благодаря ви за съветите, прави сте това си е моя ден и ще се облека както си искам.. Днес не съм в такава паника  crazy  lol Говорих с него и първото, което ми пита е " имали червено "  smile smile не е изявил желание да я вижда, решихме да я вземем  danceg danceg роклята няма шлейф, много малко е по дълга отзад, но е много удобна.. Има фуста, която ми я дават от магазина за сватбата и после да им я върна.. Ще я съхраняват в магазина докато дойде време за сватбата..
Според мен шлейфа не е подходящ, защото се оплита и пречи при танците..
Активен
Miele
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 219


Fatina


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 16, 2015, 10:14:30 »

djosi, роклята е много красива. Радвам се че си се успокоила и си решила да я вземеш smile

Да се похваля другата седмица ще си взема роклята, знам че е рано но нямаше как, трябваше да реша дали искам червена панделка, че от това зависят някои неща. Остава да ми я стеснят леко, да ми сложат презрамки и ще си я взема yahoo
Активен
opice
Сватбар
***
Публикации: 291



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 16, 2015, 10:46:43 »

djosi, къде я намери тази нестандартна рокля? Аз много си падам по такива по-необичайни решения  Bravo Преди 3 години една позната се омъжи в булчинска рокля в бяло и черно. Беше страхотна! Eто две снимки, за да видите какво имам предвид  

Та, според мен, не се притеснявай, щом на теб ти е харесала, значи може би ТОВА Е ТВОЯТА РОКЛЯ.
Активен
lorka888
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 677



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 16, 2015, 10:49:39 »

Напоследък има някаква тенденция абитуриентките да си избират булченски рокли, а булките по-нестандартни. Всеки според вкуса си. На мен лично много ми харесват нестандартните, с някой цветен мотив тук-там, но някакси не се виждам на сватбата си с такава рокля.
Активен
artemida777
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 466



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 16, 2015, 11:49:39 »

djosi, роклята е много красива. good Най-важното е на теб да ти харесва, не се притеснявай какво ще кажат хората. Каквото и да облечеш, винаги ще има някой, който да не одобрява, особено ако е по-нестандартно. Това не трябва да ти е критерий.
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 16, 2015, 13:41:41 »

Да вече се успокоих и реших, че това е роклята в червено е приказна..
В тези сайтове има рокли с цветове..
www.jjshouse.com
www.topwedding.com
www.robedumariage.com
Аз мойта я намерих в един магазин, но мисля че може да ти я ушият.. Мислех да поръчам от сайт, но след като пробвах в магазина и се спрях на този модел.. На мен лично чисто бяла не ми отива, обедих се че трябва да се пробва, за да разберем какво ни отива. Малко съм пълничка и не очаквах такъв тип рокля да ми стой добре. Иначе роклята струва 1400лв, но понеже е модел  2014 ми направиха отстъпка 400лв.. Ще потърся и другите сайтове с различни модели и ще ги напиша.
Активен
milady
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 232


"The most happy"


« Отговор #88 -: януари 16, 2015, 15:15:47 »

Чесито djosi!Да си много щастлива с твоята рокля. А да се похваля, че си имам вече ресторант  yahoo И тази Събота ще обиколя да премеря някои рокли.  smile Аз не си се представям в рокля с цветове и цветни акценти, но пък кой знае може и това да ми хареса-трява да се мери наистина за да се прецени.
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 16, 2015, 17:17:11 »

djosi, браво за избора smile Роклята е много хубава. А хора има всякакви- едни не харесват изчистени рокли, други по-нестандартни. Изобщо да не ти пука! Това си е твоя ден и ти имаш думата.
А относно суеверията....milenkata много правилно го е казала: младоженецът запомня цялостната визия. До сега не се сещам за някой, който е запомнил роклята в детайли и не се е изненадал в самия сватбен ден. В интерес на истината, аз пращах снимки по вайбър на мм, защото тогава не беше в БГ. Скоро го питах помни ли изобщо за какво става дума и получих следния отговор "ми една бяла с презрамки и дантела, нали?" biggrin (роклята ми е в шампанско....със слонова кост. и ръкави. поне е запомнил дантелата.)
Аз се сещам за магазини с нестандартни рокли, но във Велико Търново...ако ви вършат работа smile
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines