Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 15, 2024, 21:21:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СТАРА ЗАГОРА - 12 част  (Прочетена 245441 пъти)
 
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #165 -: юли 26, 2013, 23:11:35 »

ablaze и аз това повтарям постоянно smile
Активен
meripeewa
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 27, 2013, 05:13:58 »

И аз ходих  до църквата да проверя със сигурност за таксите, казаха ми че в таксата от 155лв влиза фото и видео.
Активен
ilss
Любопитен
*
Публикации: 48


« Отговор #167 -: юли 29, 2013, 08:37:58 »

Извинявам се че чак сега пиша, но бях на почивка.Благодаря ви за отговорите - утре ще ходим да вземем оферти от ресторантите и да запазим. Планирамесатата да е през май, ако има свободни дати. Но никак не съм подготвена за срещи с управителите. Дано успея да уредя от днес за утре. Помогнете на какво е добре да обърна внимание при първи разговор за ресторанта?
Активен
chudenka86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


Сватба на 18.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 29, 2013, 12:51:06 »

Момичета къде се прави васерман, за колко време става и каква е цената?
Активен
megan_n
Ентусиаст
**
Публикации: 144



« Отговор #169 -: юли 30, 2013, 11:07:27 »

chudenka86 васермана ние го правихме в Германо-българския център, на руски - 7 лв. е единия брой. Ако си го направиш сутринта е готов слебоде след 16:00ч.
Активен
chudenka86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


Сватба на 18.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 30, 2013, 11:48:30 »

мерси много megan_n аз очаквах че ще отнеме поне няколко дена и аз за цената очаквах по-шокираща на мен снощи ми казаха да сме ходели в кожно-венерическото, ама като знам каква мизерия е там определено ще се спрем на Германо-българския(където е до АГ-то ако не се лъжа?).Вие освен васермана и медицинско от личния друго павихте ли? А и да питам ние като няма да имаме църковен ни трябват 2 погачи нали, една за захранването и една за разчупване?И от къде си поръчахте погачите? Колко големи защото на мен ми се иска тая за захранването после да се даде и на всички гости да си вземат а сме към 115 човека?
« Последна редакция: юли 30, 2013, 11:50:51 от chudenka86 » Активен
chudenka86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


Сватба на 18.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 30, 2013, 11:56:04 »

Кои булки предстоят най-скоро? На нас ни остават 20-тина дена и май малко ме тресе вече  Сватбаааа все имам чуството че нещо ще забравя а от никъде не можах да си намеря наистина подробен списък. А булките минали вече по тоя път, могат ли да ми кажат горе долу колко време трябва да предвидя за взимане на кумове и булка с музиката, че свекър ми се заинати вчера за музика и за взимане, а мъжа ми не искаше и не го бяхме планували, witch а сега и това трябва да организирам? insane
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #172 -: юли 31, 2013, 19:08:14 »

здравей chudenka86, на мен ми остават 2 дни до сватбата и съм тотално shok crazy изморена съм и едва гледам но затворя ли очи не мога да заспя... днес останахме и без вино(не ми се обеснява защо)...
организирай си нещата и не чакай последната седмица, защото накрая се събират дреболии от който може да полудееш. а за музикантите не смятам че отнема повече от 15-20 мин. да се изиграят 2-3 хора!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 31, 2013, 20:19:56 »

За взимане на кумове - около половин час, не повече. Там е по-тържествено, нормално си е. После Наздравици, ахо ихо и тръгване. При булката пак самото взимане като ритуал около половин час, ако си се прави с натискането на вратата, за по-весело smile После пак Наздравица и няколко хора. Нашите хора бяха доста, ама си имаме доста любители на народната музика сред най-близките и беше нормално и планирано, де Wink

Наистина е добре в последната седмица да няма много неща за вършене, освен прическа, последни срещи с организатори, грим. Всичко, което може да се уреди по-рано, по-добре!

Сисинка, сега си мислиш, че си изморена, ама в нощта преди Деня сън няма да те лови, а в самия Ден пък ще си като пружинка. Адреналинът ще те държи на крака, бъди сигурна! Все пак е добре, предния следобед и вечер да релаксираш някак - вана със соли, маска на лицето, приятна музичка, чаша винце и приятна компания, за да се поосвежиш.

Не забравяйте че сватбения ден е на вас и половинките най-вече, затова му се наслаждавайте на макс - танцувайте, пейте, усмихвайте се и това е! Аз, хем съм доста критична личност, бях тотално перде в този ден и не обърнах внимание на никакви дреболии, та ако е имало гафове, не съм разбрала. Може би и роднините помогнаха доста. Много купонясвахме и танцувахме и нямам никакви горчиви спомени от тогава good

Бъдете щастливи и да не ви пука за чуждо мнение, настроение или очаквания, това е вашия ден!
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 31, 2013, 20:24:12 »

Хахахахха, явно на всеки казват различно. Първо с психото, а сега и с църквата. И нашата сватба беше в Свети Димитър и не са ни искали пари за фотото. Shtastlivka  каква такса ви казаха?

И на нас не са ни искали отделно пари в "Св. Димитър", не ми се струва нормално, при положение, че на всяка сватба се снима shok
Активен
sunray
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2805


Имам всичко.


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 31, 2013, 20:29:49 »

ills, при първа среща с управител се сещам да говорите за: 1. менюто като варианти, защото обикновено предлагат няколко такива. 2. как позволяват разположения на масите, като трябва да кажеш и броя гости, за да се знае дали ресторанта има този капацитет. 3. до колко часа може да работи ресторанта без да се плаща за всеки допълнителен час, което се налага в случаите, когато ресторанта е с хотелска част (при нас беше така). 4. Какво може да внасяте като алкохол или храна? 5. Дали всичко се сервира ударно в началото, тоест салати и напитки, или е възможно и само напитките при влизането на гостите. 6. Да се ориентирате дали дансинга е достатъчен за броя гости. 7. Естествено, цени за всяко меню, и дали предлагат детско такова, ако ще имате повечко дечица.

На прима виста, това се сещам good
Активен
chudenka86
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 13


Сватба на 18.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: август 01, 2013, 11:57:20 »

Sisinka87 Ох мале 2 дена това е много малко време  shok мен само ме притеснява нещо важно да не пропусна иначе съм доста споко  danceg и чакам с нетърпение. Аз още в началото си казах че няма да се ядосвам и нервя и не че нямаше blush ама не спичам за дребнички неща повечето сме го уредили остана ми да украся подаръчетата, да уточна бройката на тортата.Утре ще правим изследванията и така и двамата сме облечени най-накрая и да ти кажа аз мисля в събота преди сватбата да се поглезя. Аз много обичам да се занимават с мен така че задължителния маникюр и педикюр на мен ще са ми нещо като Спа  good дръпни си някоя романтична комедия ако ще сте разделени последната вечер сипи си чаша вино или сладолед и се отпусни, поне това е моя план за пълен релакс все пак отпусната отпочинала и свежа булка = красива булка weddingday Sisinka87 sunray благодаря ви много за съветите за взимането сега по спокойно мога да направя програмата за деня give_rose
Активен
simona_i_d
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #177 -: август 07, 2013, 12:03:18 »

Здравейте ,старозагорски булки:)
Въпреки че не съм заралийка и аз се присъединявам към вас smile
Тъй като годеникът ми ви е градски и ние ще се женим в Стара Загора.
Запазили сме ресторанта на  Мини Марица Изток и църква Св.Димитър, DJ Веско Василев(дано не му обърках името) и май само това.
Интересува ме вашето мнение за фотограф и видео, сладкарница за тортата, фризъор и гримъор(извинявам се,но нямам ер малък в телефона),както и агенция.
Относно сватбените агенции,горе-долу какви са им цените,вие коя ще ми препоръчате?
А с ресторанта,църквата и DJ. добър избор ли сме направили?
Тъй като не съм в Стара Загора,а и не познавам добре града имам купища въпроси...
Извинявам се за това,но кой би могъл да ме разбере по-добре от вас-другите бъдещи булки с хиляди терзания:)
А и забелязах,че много се подкрепяте, съветвате и между вас цари много готина приятелска атмосфера.
Ще се радвам да ударите трамо на една булка-пришълец smile
Активен
IvaGeorgieva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #178 -: август 07, 2013, 13:37:18 »

simona_i_d, добре дошла smile А кога е сватбата? Аз лично те подкрепям с две ръце за избора на ресторант, защото и ние ще сме там. Но за църква и DJ не мога да изкажа мнение, тъй като ние църковен няма да имаме, а от DJ-я който сте си избрали нямам наблюдения, но и аз съм чувала много добри отзиви. За агенция...пак лично и неангажиращо никой мнение...мога да препоръчам Temira wedding. Страхотни неща прави. Успех с организацията на всичко.

Момичета, и аз имам нужда от помощ. Не мога да намеря фризьор, който да ходи на адрес за прически. И да уточня, че става въпрос за адрес извън Стара Загора. Помагайте, ако се сещате за някой.

Активен
Temira-Wedding
Сватбар
***
Публикации: 239


Очакваме Ви !!!


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: август 08, 2013, 07:04:45 »

IvaGeorgieva, сега се сетих че една моя булка я правиха у тях, мисля че беше тази жена Ана салона и се намира в Сити над нашия офи, някъде горе по етажите. Извинявай, че чак сега ми изплува в съзнанието. girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines