Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 14:08:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преддекемврийска седмичка 26.11 - 02.12.2012  (Прочетена 31850 пъти)
 
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #75 -: ноември 28, 2012, 13:09:55 »

kiwi, съгласна съм че проблема на държавата не ние в украсата.Но пък не може всичко да се върти около столицата, все пак и провинцията е част от тая държава.Наистина няма как някой да дойде да украси дома ти, но може поне да стане навън до някаква степен.
А относно майката която е дала грешна доза лекарство за мен тази майка е безотговорна към детето си.Аз никога не бих дала лекарства на детето си без да погледна дозировката в листовката.
casky, страхотна торта!



От всичко това най- ми хареса give_rose Абсолютно съм за good Дето се вика, каквото си посееш, такова ще жънеш smile Цялата промяна почва вътре в самите нас. Няма как да искаме нещо от който и да е като самите ние не сме направили нещо в положителна насока и за промяна...мое мнение good
Това на мен също много ми харесва!
Активен
Josephine
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1053



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: ноември 28, 2012, 13:28:45 »

ех, много хубави украси, толкова Коледно и топличко ми става на дущата smile Дано тази година да са още по-пъстри и красиви smile
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: ноември 28, 2012, 14:08:00 »

Пускам една статия, която мен лично много ме развесели  tease

http://www.bg-damma.com/stil-na-zhivot/technologii/1258_skype-me?utm_source=bg-mamma.com&utm_medium=FOOTER&utm_campaign=0
Активен
sunbunni
Професор
****
Публикации: 455



« Отговор #78 -: ноември 28, 2012, 14:18:22 »

Пускам една статия, която мен лично много ме развесели  tease

http://www.bg-damma.com/stil-na-zhivot/technologii/1258_skype-me?utm_source=bg-mamma.com&utm_medium=FOOTER&utm_campaign=0
to pick ones nose "Отива си до тоалетната с лаптопа и пуска съобщение “Готов съм, ела да ме избършеш”. Ако още не може да пише, има куп подходящи емотикони. Чиста работа." 
nea Това последното съм го виждала на живо. Един сладур вика известно време майка му... аз бях на гости. Тя се правеше, че не чува, защото "вече е голям, трябва да се справя сам". След малко получи смс  tease "ела да ми избършеш ***"  tease
Активен
bubi_baby
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 474



« Отговор #79 -: ноември 28, 2012, 15:12:46 »

Пускам една статия, която мен лично много ме развесели  tease

http://www.bg-damma.com/stil-na-zhivot/technologii/1258_skype-me?utm_source=bg-mamma.com&utm_medium=FOOTER&utm_campaign=0
Наистина е много весело.  blum
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: ноември 28, 2012, 16:47:54 »

виждам че тук са се вихрилили сериозни теми
аз съм по-по несериозните  blum струпаха ми се куп задачки по математика, мрън мрън и ме боли глава вече
реших да намина да ви видя
Много красиви коледни украси видях на предните страници, размечтах се, тая година няма, но се надявам другата да видим Виена, Прага или пък Истанбул но по време на коледните празници  smile никога не сме пътували до някой голям град по това време.
Вчера от молЪ си имам нова придобивка - един красив пръстен като този
ще го снимам, че точно такова сходно не намерих, моят е с перлички и камъни
имитация, но е красив

Пращам ви поздрави
« Последна редакция: ноември 28, 2012, 16:53:21 от _Ezra_ » Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #81 -: ноември 28, 2012, 17:31:46 »


casky, страхотна торта!

Тортата е на нашата сладкарка от сватбата give_rose Всекидневно и се радвам на красотите във фейса...направо е уникална heart
Ezra пръстена е супер Bravo
« Последна редакция: ноември 28, 2012, 17:33:42 от casky » Активен
emetoem
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1064



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: ноември 28, 2012, 22:06:07 »

Привет и от мен момичета, малко повилняхме с мъжлето тези дни по гости, за това не писах smile
Много големи теми сте подхванали не знам дали бих имала сили да се изкажа с мнение по въпросите, но само ще вметна , че ние в кантората си имаме една "дама" -БЕЗграмотна,20- 20 и няколко годишна с 6 деца и идва през два дена да проси и като й купиш ядене -сърдита, искала пари.....спирам, че негативите ще излязат на яве...нямам какво да кажа повече по върпоса, мисля че повечето сме на това мнение. Не е лошо да помагаш на хората, но нека и държавата малко да се вземе в ръце, време е!
  Относно докторите мен винаги ме е било страх и от зъболекари също, имам доста страхове от игли от инжекции и от какво ли още не, става ми лошо и представете си как ходя на прегледи сега всеки месец, добре че мъжлето ми е добро и ме придружава всеки път smile за подкрепа и за да не взема да припадна някъде по трасето, особено ако ми взимат кръв...ужас..да не задълбочавам , че във вторник съм на консултация и май е време за кръв пак...sad стискайте палци.
  Много хубави коледни снимки сте качили, малко съм пристрастна към Варна, там имаме вила и някак си ми е бил винаги много мил град, а и вторият ми баща е от там smile, но миналата година бях в Бургас по коледа и там беше много красиво smile
  Гледам, че и тук в София вече започват да украсяват по улиците, чакам да видя новата Витошка, дали ще бъде Коледно нова, или ще бъде пак със старата украса. Днес минахме по новият бул. Драган Цанков- супер Европейска работа, пък и украсено....все пак Бойко днес преряза лентата.
  Ех, чак и на мен ми стана коледно, остава ми още една седмица работа и после 2 години и половина в домашен болничен smile
  Езра за детска блуза с Ледена епоха и аз не съм виждала, но бих ти дала предложение
http://sedem.bg/home от този сайт съм поръчвала на мъжа блузка с щампа и съм много доволна, а и не беше много скъпо. Щампите са хубави и издръжливи, не се напукват и не се белят. Ако вземеш хубава блузка едноцветна, може да щамповаш блузката по твой дизайн smile
« Последна редакция: ноември 28, 2012, 22:11:43 от emetoem » Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: ноември 29, 2012, 08:11:42 »

Добро утро!


еметоем, мн готин сайт, вчера доста го разглеждах  smile
ето го пръстена ми


пожелавам ви хубав ден  give_rose
Активен
cveta_d86
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1290



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: ноември 29, 2012, 09:01:14 »

Добро утро милички..днес ставам и незнам защо бях решила, че трябва да е петък...сигурно защотоооо си мечтая за него  Wink

Езра страхотен пръстен..честито за готината придобивка  danceg...аз имам сребърен като този първия, който си показала..и много си го носех преди...ама сега вече не си слагам почти никакви пръстени..само халката и годежния  pardon

Емчо значи малко остана и излизаш в дълга отпуска..лошо няма тъкмо ще си почиваш повече...гадното е, че след време на човек му писва..особенно сега зимата .... няма къде много много да се излиза...ама поне докато не падне сняг можеш да си обикаляш за неща за големия малък мъж, че то още няколко месеца останах...началото на Април беше термина нали ?  yahoo give_rose

casky готина сладкарка сте имали...изглежда вкусна много тортичката  give_rose

Айдеее стига толкова от мен...време е и другите да се изявят..аз отивам да се правя, че работя  Xixixi gape Hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #85 -: ноември 29, 2012, 09:48:57 »

Добро утро! Още по- мъгливо е от вчера, но на мен не ми пука.
Имам да отговарям на въпросите ви, не съм забравила. Вчера обаче разбрах, че моя близка чака близнаци след дългогодишни опити и толково се зарадвах, че още ми е весело и леко на душата.  yahoo
_Ezra_ , много красив пръстен. Подсети ме, че и аз имам подобен сомплект /обеци, колие, гривна и пръстен/, които вече не нося, че не ми стават. Едно време майка ми ми даде бижутата си и ги носех и нося още с удоволствие. Питам се обаче как ще възприеме снахата един такъв подарък. Не виждам смисъл да стоят по шкафовете, ама да не вземе да се засегне нещо. На мен са ми скъпи, а като гледам, пак се носят. Освен да ги снимам и да ви питам после за мнение.
Коледната украса в Пловдив е чисто нова по два от главните булеварди. Е, не ми харесва. Има един отвратителен китайско червен цвят и един син, който е пък характерен за традиционен турски вкус. Пълен кич....По Главната и пред Общината по- бива.
Сега относно майките- деца. Те, самите роми, се делят на кланове и всеки клан си има собствени етични норми  Wink. Аз живея в близост до една от богатите махали и мога да кажа, че там нямат повече от по 3 деца. Ходят на училище средно до 4-ти клас и поне могат да четат. В Шекер Махала положението е съвсем друго. Там бях учителка 2 години на ученици в 8-ми клас. Те до толкова не издържаха да учат и в крайна сметка закриха паралелките още през 94-та. Момичетата бяха голям проблем- идваха да ги крадат от училище за булки. Говорила съм много пъти с родителите. Нямат нищо против, защото и те били така - на 13 години с деца. Ако една жена не ражда, братята на съпруга ще дойдат и ще и направят деца /минимум 5/. Не искат да чуят за спирали и противозачатъчни. Ако детето оживее, добре, ако не - друго ще направят. " Бог дал, Бог взел". Това е тяхната истина и е невъзможно да бъде променена. Дали и преди са раждали толкова млади - твърдо да. Аз първия път /на 27 години/ раждах с една красавица на 16, която вече имаше 2. Втория път /на 34/ бях с друга една, на която майката беше на 30 години. Та тази мома ме попита как ще ми вика детето "бабо" или "мамо". Да не забравяме и на колко години са били Ромео и Жулиета.... diablo
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: ноември 29, 2012, 10:06:34 »

cveta_d86, малко остана до петък...  girl_wink

Аз сега трябва да измисля едно мотивационно писмо, че в работата се отвори място за позиция, която ми допада.  writer
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #87 -: ноември 29, 2012, 10:22:08 »

Продължение
Твърдо мнение по въпроса нямам. Не виждам и изход от ситуацията. Големият син се дразни, когато се изказвам против, малкият - когато съм за тях, но те и за цветнокожите са на различни позиции.
Ще ми се да направя сравнение с действията на държавата и обществото в Израел във връзка с тяхните традиционалисти /онези, за чиято сватба разказвах/. Те учат, могат да четат и пишат, но всичко се свежда само до знания от Книгата. "Работата" на мъжете е да се молят за всички израилтяни и да следят за строгото спазване на тяхните си работи. Изхранват се с просия, раждат минимум по 10 деца. За хигиена е трудно да се говори, както казваше нашата екскурзоводка "малко са смърдичи". На жените след раждане на 4- тото дете им отпускат социални помощи. Естествено работещите имат огромни данъци и са в пълно право да протестират и негодуват. На нас, чужденците, тези общности се представяха като нещо характерно и специфично, което можем да видим само тук. Нещо като жива история. Много интересно поведение в името на развитието на туризма и представянето на Новия Израел пред света. Ама нали знаете, евреите от всичко вадят пари, защо не и от "смърдичите".
menyanthe , не се съмнявам в теб, успех! good
Активен
casky
Баш Майстор
**
Публикации: 1557



« Отговор #88 -: ноември 29, 2012, 10:35:08 »

Добро утро и от мен give_rose
Ezra пръстена наистина е много красив Bravo Но и аз като cveta_d86 вече нося само халката и годежния пръстен heart
svekarva защо пък да не хареса подаръка...все пак важен е и жеста, което никак не е малко smile

Днес аз ще подхвана философска тема girl_wink Току що гледах интервю с Джон Кехоу girl_wink Какво мислите по въпроса...дали наистина бъдещето ни зависи, от това което мислим сега т.е. че подсъзнанието ни контролира бъдещите действия и реалности smile
Аз лично поддържам теорията му smile Мисля, че просто още не сме се научили да го контролираме в "наша полза" Мисля, че доброто носи добро след себе си, както и положителната енергия друга такава smile
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 29, 2012, 10:44:16 »

casky, то има даже книги по темата. (Тайната, например).

Има и теория за 'поръчки към Вселената' - т.е. поръчваш си нещо и то става (уж). И, логично, според тази теория, ако си мислиш отрицателни неща, то все едно си поръчваш тях, и Вселената ти поднася гадни неща.

Нищо не пречи да се пробва...  girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines