Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 11:16:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕСТОРАНТИ!!!! ЧАСТ 10  (Прочетена 149956 пъти)
 
djuliani
Любопитен
*
Публикации: 28


« Отговор #15 -: ноември 29, 2012, 11:20:24 »

Благодаря ви,там ми харесва!Днес ще се обадя..Но пък искам да сме само ние,куверта..Не знам кое е ноормално-35-40 лв.?
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #16 -: ноември 29, 2012, 14:13:14 »

Благодаря ви,там ми харесва!Днес ще се обадя..Но пък искам да сме само ние,куверта..Не знам кое е ноормално-35-40 лв.?

35-40 лв. си е един добър куверт, зависи какво предлагат за тази цена, като качество и количество smile
За подобна бройка около 40 души, нещата винаги са по-гъвкави когато опрат до бюджет.
« Последна редакция: ноември 29, 2012, 14:15:58 от DjNick Mc » Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #17 -: ноември 29, 2012, 16:21:21 »

Благодаря ви,там ми харесва!Днес ще се обадя..Но пък искам да сме само ние,куверта..Не знам кое е ноормално-35-40 лв.?
куверт 35-40 лв е доста добре. Януари месец не е толкова натоварено откъм сватби и предполагам, че няма да е проблем да сте само вие, макар и с 40 гости
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 30, 2012, 20:28:08 »

Някой може ли да ми каже дали в Банкя има други ресторанти, подходящи за сватби? Освен Банкя Палас. Аз знам за още 1-2 хотела - Дружба май се казваха, но ми се иска ако някой има лични впечатления моля да ги сподели! Иска ми се да изнесем цялата сватба в Банкя, но най-важната част, а именно ресторанта непасва  sad Благадаря!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #19 -: ноември 30, 2012, 23:52:59 »

В Банка има още 2 - 3 ресторанта, но са по - малки. Мога да ти дам отзиви за ресторанта на х-л Дружба но са старички, отпреди 2г. Евтино, готвеха добре, побира не повече от 90 души. Лятото след 15 юни не правят сватби, защото има много почиващи в хотела. Освен това съм ходил в една почивна станция ( на данъчните), но за там май трябва връзки. Там цените и обслужването са супер, но трябва доста украса.
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: декември 01, 2012, 12:09:53 »

Много ти благодаря, ще ги проверя! Дано да са си проминили политиката да не правят сватби след 15 юни  smile.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #21 -: декември 01, 2012, 13:04:23 »

ratatui,

Кой ресторант не пасва, че нещо не стана ясно ? smile
Нали имахте идея за Банкя Палас ?! Там си е утвърдено място за сватби и партита.
« Последна редакция: декември 01, 2012, 13:07:07 от DjNick Mc » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: декември 01, 2012, 13:21:26 »

Ами да Банкя Палас ми беше фаворит, но напред в темата някой изрази доста отрицателно мнение за него. Затова ако има други с лични впечатления от там ще съм страшно благодарна да ги сподели с мен.
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #23 -: декември 01, 2012, 13:48:58 »

Ами да Банкя Палас ми беше фаворит, но напред в темата някой изрази доста отрицателно мнение за него. Затова ако има други с лични впечатления от там ще съм страшно благодарна да ги сподели с мен.

Това е първото и единствено отрицателно мнение за Банкя Палас ?!
Всеки си има причина да харесва или да НЕ харесва дадено заведение, но само той си знае истинската причина защо  Wink
Затова сте длъжни да проверите и да се убедите лично как стоят нещата!!!
« Последна редакция: декември 01, 2012, 13:51:09 от DjNick Mc » Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: декември 01, 2012, 13:56:59 »

Напълно съм съгласна и в момента проверявам условията, които предлагат.
Просто ми се искаше още някое мнение по въпроса
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #25 -: декември 02, 2012, 16:22:30 »

Напълно съм съгласна и в момента проверявам условията, които предлагат.
Просто ми се искаше още някое мнение по въпроса
Здравей отново! Не си направих труда да ти отговоря миналият път, тъй като повечето новаци са с фалшиви профили. Ако ме убедиш на лични, че не си член на персонала от въпросния р-т.,- стоящ зад фалшив профил и съответно пощата ти да не е препълнена като на повечето Новаци, (така че кореспонденцията с теб да е възможна), бих си направил труда да ти разкажа някой неща за въпросният комплекс. Не го правя с користни цели а просто защото такива "играчи" или по-скоро "играчки" заслужават никой да не им стъпи в ресторанта. Поне докато не си променят стила на работа.  give_rose give_rose give_rose
« Последна редакция: декември 02, 2012, 16:34:10 от AIVEN » Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #26 -: декември 02, 2012, 18:05:46 »

 Според мен по-полезно ще бъде информацията да бъде публична. Така всеки ще разбере плюсовете и минусите на даден ресторант -
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: декември 03, 2012, 05:25:07 »

Аз никой в нищо неискам да убеждава, исках просто някой да сподели с мен лични впечатления за Банкя Палас или да ми даде препоръки за друг ресторонт в Банкя. Невиждам как може това да се сметне за фалшив профил, като нито съм писала положителни коментари за ресторонта, нито нещо подобно.
Единственото, което се надявам да намеря във този форум е информация, добита от лични впечатления на безпристрастни хора
Активен
Maria681
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 69



« Отговор #28 -: декември 03, 2012, 10:48:41 »

ratatui, аз също имах идея да изнеса цялото тържество в Банкя и тогава поразпитах доста за хотелите там. Специално за Банкя палас веднага ме разубеди един близък, който работи там. Не ми е обяснявал много защо, но самия факт, че той ми каза в никакъв случай да не си правя сватбата там, беше достатъчно красноречив. Така че все пак те съветвам да разгледаш за друг ресторант Wink
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: декември 03, 2012, 11:13:12 »

Много благодаря! Това е което исках - реално мнение.
А можеш ли да ми кажеш кои хотели си гледала, аз само за 2та на Дружба знам?
Ако може да споделиш с мен повече информация за това как са били нещата при вас, ако искаш за да непълним форума може и на лични. Ще ти бъда много благодарна!
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines