Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 20:38:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ за сватба част 2  (Прочетена 191838 пъти)
 
bulka93
Ентусиаст
**
Публикации: 50



« Отговор #315 -: февруари 15, 2014, 15:49:11 »

Здравейте,

предстои хубавото събитие на 14.06, в Пазарджик, и исках да попитам за контакти и препоръки за добър DJ и водещ.

Предварително ви благодаря!
Здравей ние сме си резевирали Димитър Пильов-един от най- добрите тел 0878810474 и 0896810500,но според мен малко си закъсняла,ние го резвирахме през август миналата година за 3.05 и ни каза,че вече имал запазени дати за април,успех smile
Активен
nevena_82
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #316 -: февруари 22, 2014, 14:42:07 »

Постът е модериран.

Първо заради цялото мнение в удебелен шрифт.

Второ - тук подобна директна реклама е забранена. Причините са много - една от тях е, че с подобни постове ще заприлича на табло за обяви.
« Последна редакция: февруари 22, 2014, 20:38:46 от Teo » Активен
sabbath
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #317 -: февруари 23, 2014, 00:52:14 »

Привет smile водещият е намерен smile но да ви попитам за фото и видео да препоръчате? Говорих със Стоян и Тони - заети са... Идеи са добре дошли smile благодаря!
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #318 -: март 05, 2014, 20:56:07 »

Момичета, дайте мнение за ДЖ Стиви?
Доста ми го препоръчват и се чуда дали да искам среща, но преди това ще оценя ако някой сподели личен опит
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #319 -: март 06, 2014, 15:03:32 »

ние сме го наели. Сватбата още не е минала. Но и на нас много ни го препоръчваха, после се чухме и с него. Разгледах сайта му и тн. Ще видим, мисля, че направихме хубав избор.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #320 -: март 06, 2014, 15:12:13 »

Shide, кога ти беше сватбата? Хайде дай мнение след това. smile

Определно ми е грабна интереса, но ми се иска да посъбера мнения преди да се видим
Активен
zai4e_kate
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 306



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: март 06, 2014, 16:33:21 »

ние избрахме DJ Joro, от ресторанта ни го препоръчаха и се видяхме с него
Направи ми впечатление ,че е много интелигентен и лесно се говори с него,а и ни направи голяма отстъпка ,като разбра ,че сме с ограничен бюджет и всеки лев броим. good
Активен
Shide
Сватбар
***
Публикации: 163



« Отговор #322 -: март 06, 2014, 18:27:49 »

Milenkata, септември е чак. Не знам ще ти върши ли работа мнението ми толкова късно, но ще споделя.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #323 -: март 06, 2014, 23:57:33 »

хахах ще ми свърши работа и тогава... както се казва - това го имам в изобилие - ВРЕМЕ smile
Активен
bride_varna
Сватбар
***
Публикации: 256



« Отговор #324 -: март 14, 2014, 09:05:19 »

Здравейте,сватбата ни ще е през септември във Варна,ще съм благодарна някой да изкаже мнение за DJ Alex,DJ Mena,DJ Vency,DJ K-Men  good
Активен
aalko
Ентусиаст
**
Публикации: 137


« Отговор #325 -: март 14, 2014, 23:29:26 »

Всичките,както явно знаеш са диджеи от Пертито,най-известният от тях е Алекс и най-добри отзиви има за него.
Активен
valentina_m
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #326 -: март 16, 2014, 18:52:46 »

Здравейте момичета! Нова съм в сайта и се извинявам предварително, ако не съм в точния раздел. С приятеля ми ще се женим в края на юни тази година в гр. Ловеч. Там в общи линии има 3-4 диджея, за които чух много противоречиви мнения и се опасявам да наемем някого от тях. От ресторанта, където ще е сватбата, ни препоръчаха DJ Batata от Карлово, но не мога да намеря никакви отзиви за него. Някой чувал ли е как води? Оглеждам се и за други диджеи, разбира се, но някои са заети, други не искат да пътуват до Ловеч и започвам да се отчайвам. Ако можете да ми препоръчате добър диджей/водещ, ще съм ви много благодарна! Наистина ще имаме нужда от професионалист, защото приятелите ни слушат много различна музика и ще търсим баланса в музикално отношение smile

Благодаря ви предварително!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #327 -: март 17, 2014, 02:24:19 »

Ако не намериш с Ловеч, виж в "сватба в Търново", това според мен е голям град недалеч от вас. Там има по-голям избор от ДЖи и в темата са коментирани няколко. Аз имам координатите на едно момче, но днес не можах да намеря визитката му, мисля, че точно мой пост по въпроса  има отново в темата на търновските булки, но е доста назад.
Активен
valentina_m
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #328 -: март 17, 2014, 22:29:48 »

Здравей! Благодаря много за отговора! Започвам търсене във Велико Търново smile
Активен
Dessitka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14



« Отговор #329 -: март 20, 2014, 16:01:53 »

Здравейте, момичета и момчета smile
Аз съм още новак тук  new user и гледам да чета предишни теми, преди да питам напразно...но все пак питанки си изникват...
Днес с моята половинка ни предстои да се срещнем с един от потенциалните DJ - много се вълнувам, защото за него сме чели почти изцяло положителни отзиви и похвали от младоженците good
И много се надявам да се харесаме и да успеем да го ангажираме...
 Victory
Преди срещата обаче ми изникна и питанката - каква информация се иска от DJ-ите при срещите с тях?  Искате ли им препоръки или само им казвате какво искате да се случи като атмосфера по време на партито и изискванията като музика?
Иска ми се да отидем подготвени на срещата, а нещо блокирах.... Хелп... help
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines