Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 07:01:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 162157 пъти)
 
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: януари 26, 2013, 16:23:37 »

Ето и моята покана...отне ми само два часа  star , поне да не ги бях залепила на гърба на поканата, ама айде като за пробна... GROAN


* IMG_0599.JPG (28.89 KB, 327x448 - видяно 262 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: януари 26, 2013, 17:00:05 »

Дали някой е правил покани в бутилчици? Това е последното, което измислих, но има доста въпроси по осъществяването. Мисля или да изрисувам бутилките отвън или да сложа бътре някакви малки сухи листа или нещо такова и поканите да са вътре свитъчета. Дали ще е много трудно да се осъществи?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: януари 26, 2013, 17:07:06 »

Дали някой е правил покани в бутилчици? Това е последното, което измислих, но има доста въпроси по осъществяването. Мисля или да изрисувам бутилките отвън или да сложа бътре някакви малки сухи листа или нещо такова и поканите да са вътре свитъчета. Дали ще е много трудно да се осъществи?
не мисля, просто в гугъл или тук виж къде бяхме писали за фирми за стъкларии. после си купуваш паус ( че е по -тънък и по-лесно ще го свиеш ) и готово smile. А иначе от СЛънчоглед или някой магазин за художници има бои за стъкло .
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: януари 26, 2013, 17:29:07 »

eleni4ka поздравления за куража и изпълнението  give_rose много хубави са станали макар и на обратната страна smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: януари 26, 2013, 17:40:23 »

Бетилките бъдещата ми свекърва каза, че може да ги уреди, защото работи в завод за шишета. Другият въпрос, който ми изниква се тапичките или как да ги затворя тези бутилки после? Дали някъде се продават декоративни тапи, които да се отварят после лесно без да е необходем тирбушон  smile
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: януари 26, 2013, 17:46:41 »

Бетилките бъдещата ми свекърва каза, че може да ги уреди, защото работи в завод за шишета. Другият въпрос, който ми изниква се тапичките или как да ги затворя тези бутилки после? Дали някъде се продават декоративни тапи, които да се отварят после лесно без да е необходем тирбушон  smile
тука има няколко вида, другата ми идея, не знам дали е осъществима, е да се сложи на шишето запечатка от восък, като едно време
http://corkst.dir.bg/_wm/gallery/?df=17&dflid=3
http://zlatnatabachva.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=120&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=54

а ето го и восъкът:http://zlatnatabachva.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=134&category_id=4&option=com_virtuemart&Itemid=54
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: януари 26, 2013, 17:56:44 »

Еми, благодаря ти! Страхотна си! В втория сайт има много готини! Дано да успея да се осъществя идеята!
Активен
Мариелка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1067



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: януари 26, 2013, 20:06:42 »

eleni4ka,поздравления за поканите Bravo
А колко броя трябва да направиш?

ratatui ,винаги съм си мислила,че моите покани ще са в бутилка. С времето се отказах, защото ще пращаме много покани по пощата и не искам да са различни. Искрено се надявам да направиш поканите на мечтите си Wink
Активен
eleni4ka
Професор
****
Публикации: 346



Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: януари 26, 2013, 20:15:41 »

Ами само към 70 бр smile Нооо... като се усъвършенствам ще става по - бързо.
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #339 -: януари 26, 2013, 20:29:00 »

Дали някой е правил покани в бутилчици? Това е последното, което измислих, но има доста въпроси по осъществяването. Мисля или да изрисувам бутилките отвън или да сложа бътре някакви малки сухи листа или нещо такова и поканите да са вътре свитъчета. Дали ще е много трудно да се осъществи?

На мен идеята много ми харесва, не съм виждала такава smile Идеален мотив за морска сватба са бутилките с покани. Оказа се, че съвсем не е непопулярна идея извън БГ. Ето тук можеш да видиш готови, а дори можеш да поръчаш комплект с материалите:

http://www.invitationinabottle.com/Weddings_s/20.htm

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: януари 26, 2013, 21:21:37 »

Леле момичета, отдавна ви чета и знаех, че сте страхотни, но надминахте очакванията ми!
И за да не съм съмсем  Offtopic да добявя, че поканите в бутилки ще са само за тези, на които лично ще ги даваме и съответно те са ни по-близки. А за тези, на които не са от София ще пратим обикновенни покани по пощата.
« Последна редакция: януари 26, 2013, 21:29:30 от ratatui » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #341 -: януари 27, 2013, 16:06:29 »

Еми, благодаря ти! Страхотна си! В втория сайт има много готини! Дано да успея да се осъществя идеята!
рататуй, ето още една идея която днес видях за затапване на шишетата- много ми хареса- красив плат, вързан с канап или панделка .
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: януари 27, 2013, 16:15:43 »

Еми, благодаря ти! Това наистина е много добра идея, за която изобщо не се бях сетила, а е много добра, ефектна и лесна за изпълнение. Мерси много!
Активен
shantall
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: януари 27, 2013, 20:05:31 »



опит 2ри smile  още обмислям дали да не бъдат изгорени накрая за по-голям ефект. и не съм чула мнението на скъпия  smile но с нетърпения чакам вашите мнения  give_rose
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: януари 27, 2013, 21:58:38 »

аз не бих ги изгорила, така са ок. на мен лично не ми харесва съчетанието на 3те цвята - на розата, тънката панделка и червената панделка. единият от тях ми идва в повече. smile
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines