Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 17, 2024, 07:07:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБЕНИТЕ ПОКАНИ - 11-та част!!!!!!!  (Прочетена 162168 пъти)
 
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юли 11, 2012, 08:50:33 »

чудни покани сте показали  good
бамс, наистина е мн сръчна, мила и прави хубави покани  heart нашите са семпли (защ. ние така избрахме), но пък са `нашите ` и аз си ги обичам  give_rose smile smile
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #31 -: юли 11, 2012, 08:55:00 »

Irishka поканите ти са страхотни, искам координатите за стъклените покани, и за гравирането на стъклото и за кутийката , много ми харесаха и искам една такава за кумовете smile

Бамсе мила, ти си ТВОРЕЦ. Прекрасни са поканите, които си показала  give_rose
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юли 11, 2012, 10:24:59 »

Мерси, беборанка  smile
Относно стъклените покани - половинът намери стъклата от работа, след което ги изпратихме за гравиране в София на фирма "10х". Кутията я правихме ние - голямо рязане и мазане падна  sarcastic А тези за кумовете, както казах са поръчани готови от "Ателие Фантик".  Wink
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юли 11, 2012, 10:49:44 »

Момичета  благодаря  ви много give_rose

Мери,надявам  се  не  се  сърдиш ,юе  споделих  проектите  за  твоите покани  тук:)Наистина  стават  страхотни:)Благодаря  ти,че ми се  довери:)

Езра,ти също  си  супер,и  поканите  ти  наистина  са много  чаровни ,нищо  че  са  семпли.Мног  са  нежни,като  теб самата:)

Беборанка  и  на теб  благодаря  за  похвалата:)

Знам ,че  всички много  се   трудите и  се стараете всичко да  е ок и да  е уникално.Надявам се  да  ви помагам с каквото мога give_rose
Активен
beboranka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 132



« Отговор #34 -: юли 11, 2012, 11:20:52 »

irishka браво на вас, може да е паднала голямо рязане, обаче много добре сте се справили smile
 
Езра много са ти нежни поканите, а тези за родителите от къде сте ги поръчвали
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юли 11, 2012, 12:14:41 »

bamce, аз до сега къде съм бляла  shok Това били твои произведения! Супер са супер!  Bravo
Активен
bamce
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 967


dream on....


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юли 11, 2012, 12:23:48 »

хахаах  искренно ме  разсмя  Иришка:)) Това ми е  хоби.ЗАпочнах  с  нашата  сватба,после  половинката  ми направи изненада,като ми подари машинка и  шаблони и после  стана  мармалад:))Повечето неща,които  съм поствала, са мое  дело.Споделям  ги като  хрумки:)

Тези   двете  покани  ги  правих за  Мери,а дори  си нямах и на  идея,че тя има  профил  тук:)Много ме изненада  ,като  видях  днес поста  и.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юли 11, 2012, 12:46:44 »

благодаря ти, бамс
поканите за родителите са от едно магазинче във Варна  good на уличката на сватбените магазини
Скъпички са (едната 6 и 50), но вече не ми се обикаляше и като си наумя че тр. да купя нещо и го правя-но ни допаднаха и на родителите също  good
Активен
irishka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 11, 2012, 13:19:10 »

и после  стана  мармалад:))
  funnytooth Добре ти се получава мармалада обаче  Wink
Активен
mari_m
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 216



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юли 13, 2012, 08:52:02 »

Момичета  благодаря  ви много give_rose

Мери,надявам  се  не  се  сърдиш ,юе  споделих  проектите  за  твоите покани  тук:)Наистина  стават  страхотни:)Благодаря  ти,че ми се  довери:)

give_rose
Е, на теб човек може ли да ти се сърди  Bravo Днес ги видях на снимка всичките покани на куп, които Ели е направила и направо се просълзих....довечера ще се видим да си ги взема и нямам търпение простооо!
Отновооо едно огромно Благодаря! give_rose
Пускам една от поканите за гостите, за да видите и вие защо думите не ми стигат и направо я разцелувам тази вълшебница lol)
https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=263207453781238&set=a.263207270447923.42623.100002759571488&type=3&theater
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 13, 2012, 09:58:26 »

Страхотни са! Много харесвам такива нежни и изчистени покани! Отвътре също са напечатани много добре :-)

Пък за мармалада - и моят почна по сватбата и вече 4 години не е свършил - само става по- голям!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 13, 2012, 11:35:11 »

Ами - в общи линии - който се примоли...и ниЙ аааайде на "пангара". Включително в момента съм в "трескаво" очакване на една булка да си каже какво иска да се прави, че сватбата е скоро, а аз ще излизам в отпуска - абе...мармалад ;-)
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #42 -: юли 13, 2012, 14:47:05 »

Момичета, направо останах като втрещена, когато дадох покана на една от гостенките ни и дори не чух "благодаря"...
На вас случвало ли ви се е да не ви благодарят за покана?
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 13, 2012, 14:52:10 »

не само че не ми благодарят на място, а и тези  покани, които са дадени чрез родителите ( и съм правила собственоръчно и мислила 1 месец как да са идеални) , съответните хора дори не са ми писали един смс или мейл. за обаждане въобще не коментирам.  slap
Дотук реално 4ма човека заслужават да са на тази сватба... boxing
Активен
ivatodor
Любопитен
*
Публикации: 47


« Отговор #44 -: юли 13, 2012, 15:14:57 »

Има хора, които казаха, че са трогнати, че ги каним, че това било чест за тях, дори сами казаха, че малко преди сватбата ще се обадят да потвърдят. Обаче имаше индивиди, които постоянно ме молят за услуги, а иначе за поканата и едно благодаря не им се отрони от устата.... какво да ги правиш такива....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines